Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie VDU


VDU
Gintare rašė: Turiu KTU Vadybos ir administravimo bakalauro ir magistro diplomus. 15 metu dirbau tarptautiniame versle vadovaujama darba. Noriu persikvalifikuoti ir tapti mokytoju/destytoju. Ar yra kokios nors islyginamosios studijos pedagogo kvalifikacijai igyti, ar privalau is naujo studijuoti pedagogikos balalaura?
Sveiki, dėl pedagogikos studijų jau turintiems aukštąjį išsilavinima kreipkitės šiais kontaktais: https://www.vdu.lt/lt/studijos/profesines-studijos/
VDU
Gabrielė rašė: Laba diena, norėčiau paklausti, kiek žmonių 2020 metais įstojo į mokomojo dalyko pedagogiką (Kalbų ugdymo kryptis: lietuvių kalbos ir literatūros pedagogika) bei kiek iš jų pateko į VF vietas. Ačiū.
Sveiki, šiuo klausimu susisiekite su mumis el. paštu vdu@vdu.lt arba tel. nr (8 37) 323 206 Linkėjimai! VDU
Laba diena,
Jeigu noriu savarankiškai išklausyti keletą dalykų VDU, tai tie dalykai ,,klausomi'' laisvajam klausytoju kartu su studentais, ar renkamos atskiros grupės ,,laisviems klausytojams"? ar šie dalykai vyksta savaitgaliais, jei gereai supratau, žiūrint pagal buvusį pavasario semestrą?
VDU
Laba diena, rašė: Jeigu noriu savarankiškai išklausyti keletą dalykų VDU, tai tie dalykai ,,klausomi'' laisvajam klausytoju kartu su studentais, ar renkamos atskiros grupės ,,laisviems klausytojams"? ar šie dalykai vyksta savaitgaliais, jei gereai supratau, žiūrint pagal buvusį pavasario semestrą?
Sveiki, laisvieji klausytojai išklauso dalykus kartu su studentais. Atskiro tvarkaraščio klausytojams nėra. Linkėjimai! VDU
Laurynas
Sveiki, koks pernai buvo mažiausias kb į logistiką ir prekybą?
VDU
Laurynas rašė: Sveiki, koks pernai buvo mažiausias kb į logistiką ir prekybą?
Sveiki, Stojant į universitetą minimalus konkursinis balas - 5,4. Praėjusiais metais paskutiniojo įstojusio į VF vietą šioje studijų programoje konkursinis balas siekė 6,94. Tačiau praėjusių metų rezultatai nieko nereiškia, nes jie priklausys nuo šių metų stojančiųjų rezultatų. Linkėjimai! VDU
Lina
Sveiki, norėčiau paklausti ar reikia stojant į logopediją motyvacinio pokalbio?
VDU
Lina rašė: Sveiki, norėčiau paklausti ar reikia stojant į logopediją motyvacinio pokalbio?
Laba diena, Taip, stojant į šias studijas reikalingas teigiamai išlaikytas motyvacijos vertinimas bei tarties vertinimas. Linkėjimai! VDU
Ugne
Sveiki, kiek studentų praėsiais mokslo metais įstojo į tarpautinę politiką ir vystymo studijas? Koks buvo vidutinis konkursinis balas įstojusiųjų į vf vietas?
All
Sveiki, noriu paklausti: savo puslapyje rašote, jog po gretutinių studijų galima stoti į tos krypties magistro studijas, tačiau čia esate atsakę, jog stoti į paichologijos krypties magistrą reikia turėti šios krypties bakalaurą. Noriu paklausti kaip yra iš tiesų ir tada su kokiomis gretutinių studijų programomis galima stoti į magistro pakopos studijas?
VDU
Ugne rašė: Sveiki, kiek studentų praėsiais mokslo metais įstojo į tarpautinę politiką ir vystymo studijas? Koks buvo vidutinis konkursinis balas įstojusiųjų į vf vietas?
Laba diena, Praėjusiais metais bendrojo priėmimo metu įstojo 13 žmonių, o taip pat prisijungė keli užsienio studentai. Praeitų metų konkursiniai balai nieko nereiškia, kadangi šiemet jie keisis dėl kitaip išlaikytų egzmaminų, VF vietų skaičiaus ir stojančiųjų pasirinkimų. Linkėjimai! VDU
VDU
All rašė: Sveiki, noriu paklausti: savo puslapyje rašote, jog po gretutinių studijų galima stoti į tos krypties magistro studijas, tačiau čia esate atsakę, jog stoti į paichologijos krypties magistrą reikia turėti šios krypties bakalaurą. Noriu paklausti kaip yra iš tiesų ir tada su kokiomis gretutinių studijų programomis galima stoti į magistro pakopos studijas?
Laba diena, Beveik su visomis gretutinėmis studijomis galima įstoti į tos krypties magistro studijas, tačiau yra kelios išimtys - tai Jūsų minėtos psichologijos magistro studijos, pastoracinė teologija, sociolingvistika ir daugiakalbystė, muzikos edukologija, socialinė demografija. Su kitomis gretutinių studijų programomis įstoti į tos krypties magistro studijas galite. Linkėjimai! VDU
Rugile
stojant i vnf vietą, bet lankius vdu partnerinę mokyklą mano žiniomis prie ko kursinio balo prisideda 0,5 balo. Noriu paklausti ar šis balas prisidės automatiškai ar lama bpo sistemoje reikės pažymėti?
VDU
Rugile rašė: stojant i vnf vietą, bet lankius vdu partnerinę mokyklą mano žiniomis prie ko kursinio balo prisideda 0,5 balo. Noriu paklausti ar šis balas prisidės automatiškai ar lama bpo sistemoje reikės pažymėti?
Laba diena, Anksčiau tokie papildomi balai buvo pridedami, tačiau šiais metais už partnerines mokyklas jokie papildomi balai negali būti pridėti. Linkėjimai! VDU
rita
koks buvo mažiausias stojamasis balas 2020 m į biochemiją ir biologiją ir genetiką. Ačiū
Laurynas
Sveiki, kiek vidutiniškai pirmakursių kiekvienais metais priimate į politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto politikos mokslų programą?
VDU
rita rašė: koks buvo mažiausias stojamasis balas 2020 m į biochemiją ir biologiją ir genetiką. Ačiū
Laba diena, Paskutinio įstojusiojo konkursinis balas siekė 5,44. Linkėjimai! VDU
VDU
Laurynas rašė: Sveiki, kiek vidutiniškai pirmakursių kiekvienais metais priimate į politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto politikos mokslų programą?
Laba diena, Tarkim pastaruosius tris metus įstojo 28, 29 ir 24. Taigi, skaičius gana stabilus. Linkėjimai! VDU
Būsimas studentas
Sveiki, ar stojant į apskaitos ir finansų kryptį prie konkursinio balo papildomai prisidės už baigtą Lietuvos Junior Achievement programą?
VDU
Būsimas studentas rašė: Sveiki, ar stojant į apskaitos ir finansų kryptį prie konkursinio balo papildomai prisidės už baigtą Lietuvos Junior Achievement programą?
Laba diena, Deja, tačiau už LJA pasiekimus papildomi balai nėra pridedami. Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]