Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie VDU

Kamilė
Sveiki, koks žemiausias balas buvo 2020 metų priemime į vnf vietą Rytų Azijos kalbos ir kultūros programos?
VDU
Kamilė rašė: Sveiki, koks žemiausias balas buvo 2020 metų priemime į vnf vietą Rytų Azijos kalbos ir kultūros programos?
Laba diena, Norint pretenduoti į vnf vietą reikia surinkti minimalų konkursinį balą 5,4. Linkėjimai! VDU
Greta
Sveiki, turiu klausimą. Esu 4 kurso studentė ir noriu pasiimti akademines atostogas, kokie yra terminai ir ar dar išvis yra galimybė tai padaryti? nes šiuo metu rašau bakalaurinį darbą, tačiau iškilo problemų šeimoje, dėl kurių nedelsiant turiu išvykti į užsienį. beje, esu valstybės finansuojamoje vietoje, tai ar grįžusi po pertraukos neprarasčiau tos vietos?
Greta
Sveiki, turiu klausimą. Esu 4 kurso studentė ir noriu pasiimti akademines atostogas, kokie yra terminai ir ar dar išvis yra galimybė tai padaryti? nes šiuo metu rašau bakalaurinį darbą, tačiau iškilo problemų šeimoje, dėl kurių nedelsiant turiu išvykti į užsienį. beje, esu valstybės finansuojamoje vietoje, tai ar grįžusi po pertraukos neprarasčiau tos vietos?
VDU
Greta rašė: Sveiki, turiu klausimą. Esu 4 kurso studentė ir noriu pasiimti akademines atostogas, kokie yra terminai ir ar dar išvis yra galimybė tai padaryti? nes šiuo metu rašau bakalaurinį darbą, tačiau iškilo problemų šeimoje, dėl kurių nedelsiant turiu išvykti į užsienį. beje, esu valstybės finansuojamoje vietoje, tai ar grįžusi po pertraukos neprarasčiau tos vietos?
Laba diena, Jūsų situacijoje siūlytume kreiptis tiesiai į savo fakulteto dekanatą ir ten aptarti susidariusią padėti bei išsiaiškinti visus niuansus dėl studijų sustabdymo rengiant baigiamąjį darbą. Linkėjimai! VDU
Karolina
Sveiki, koks žemiausias 2020 metų konkursinis balas buvo stojant į pasichologijos studijų programą, valstybės finansuojamą vietą?
VDU
Karolina rašė: Sveiki, koks žemiausias 2020 metų konkursinis balas buvo stojant į pasichologijos studijų programą, valstybės finansuojamą vietą?
Laba diena, Praėjusiais metais paskutinio įstojusio į šios programos VF vietą konkursinis balas siekė 5,47. Žinoma, tai nieko nereiškia ir šiemet balas gali būti visiškai kitoks. Linkėjimai! VDU
Iveta
Sveiki, mokyklą baigiau 2017 metais. Konkursinis balas 4.9. Ar tai reiškia, jog norint stoti į vnf vietą, pedagogikos studijas su tokiu balu nėra šansų? Taip pat jau esu įgijusi vieną bakakyta6, ar tai nepridėtų jokių balų?
VDU
Iveta rašė: Sveiki, mokyklą baigiau 2017 metais. Konkursinis balas 4.9. Ar tai reiškia, jog norint stoti į vnf vietą, pedagogikos studijas su tokiu balu nėra šansų? Taip pat jau esu įgijusi vieną bakakyta6, ar tai nepridėtų jokių balų?
Laba diena, Norint pretenduoti į studijas universitete reikia surinkti minimalų konkursinį balą 5,4. Neturint tokio balo įstoti į bakalauro studijas nepavyks. Turimas bakalauro laipsnis papildomų balų neprideda. Tačiau šiuo atveju galėtumėte stoti į profesines pedagogikos studijas: https://www.vdu.lt/lt/studijos/profesines-studijos/ Linkėjimai! VDU
studentė
Laba diena, šiuo metu studijuoju pirmame kurse VDU švietimo akademijoje, bet Vilniuje. Kitais mokslo metais norėčiau imti viešosios komunikacijos gretutines studijas. Ką tokiu atveju reikėtų daryti? Ar man reikės važinėtis iš Vilniaus į Kauną, ar taikomos kokios išimtys? Gražios dienos. :)
Rugilė
Sveiki. noriu paklausti ar baigus psichologijos gretutines studijas galima stoti į psichologijos magistrą. Ačiū.
Urtė
Mačiau jūsų puslapyje, jog gabiems moksleiviams, įstojusiems į vnf vietą skirsite studijų finansavimą. Noriu paklausti, koks konkursinis balas turėtų būti norint jį gauti ir ar stojant rinktis vnf ar vnf/st?
VDU
studentė rašė: Laba diena, šiuo metu studijuoju pirmame kurse VDU švietimo akademijoje, bet Vilniuje. Kitais mokslo metais norėčiau imti viešosios komunikacijos gretutines studijas. Ką tokiu atveju reikėtų daryti? Ar man reikės važinėtis iš Vilniaus į Kauną, ar taikomos kokios išimtys? Gražios dienos. :)
Laba diena, Šios gretutinės studijos yra vykdomos Kaune. Žinoma, šiuo laikotarpiu dalykai vyksta nuotoliniu būdu, tad juos būtų galima lankyti, tačiau vėliau tikėtinas grįžimas į auditorijas. Šioje situacijoje geriausiai būtų susisiekti su studijas vykdančiu padalinius el. paštu pmdf@vdu.lt ir aptarti situaciją. Linkėjimai! VDU
VDU
Rugilė rašė: Sveiki. noriu paklausti ar baigus psichologijos gretutines studijas galima stoti į psichologijos magistrą. Ačiū.
Laba diena, Norint pretenduoti į psichologijos magistro studijas reikia būti įgijus psichologijos bakalauro laipsnį. Linkėjimai! VDU
VDU
Urtė rašė: Mačiau jūsų puslapyje, jog gabiems moksleiviams, įstojusiems į vnf vietą skirsite studijų finansavimą. Noriu paklausti, koks konkursinis balas turėtų būti norint jį gauti ir ar stojant rinktis vnf ar vnf/st?
Laba diena, Konkursinio balo nustatyto nėra, kadangi nėra aišku kokia bus kartelė į VF vietas, kiek studentų ir į kokias programas pretenduos. Stojant galite rinktis VNF/ST, jeigu norite pretenduoti į valstybės skiriamą stipendiją. VDU stipendijas galės gauti įstoję į VNF vietas. Linkėjimai! VDU
Audrius
Laba diena, Turiu bakalauro bei magistro diplomus, ir apsigyniau mokslų daktaro disertaciją ir turiu mokslų daktaro laipsnį. Šiuo metu aukštojoje mokykloje nedirbu. Ar galėčiau stoti i valstybės finansuojamą profesinės studijos “Pedagogika" ir gauti pedagogo kvalifikaciją. Ačū
VDU
Audrius rašė: Laba diena, Turiu bakalauro bei magistro diplomus, ir apsigyniau mokslų daktaro disertaciją ir turiu mokslų daktaro laipsnį. Šiuo metu aukštojoje mokykloje nedirbu. Ar galėčiau stoti i valstybės finansuojamą profesinės studijos “Pedagogika" ir gauti pedagogo kvalifikaciją. Ačū
Laba diena, Taip, pretenduoti į profesinių pedagogikos studijų VF vietą galite. Linkėjimai! VDU
Giedrius
Laba diena, Studijas turėjau baigti 2015m., tačiau dėl tam tikrų priežasčių nesigyniau baigiamojo darbo, praktika atsiskaityta, vienintelis likęs dalykas yra baigiamasis darbas. Noriu pasiteirauti ar dar galima grįžti į studijas ir kokia yra procedūra norint tai atlikti? Studijų programa - Viešasis administravimas, vnf forma. Ačiū
Romas
Sveiki, Norėjau pasiteirauti ar pas Jus kitais metais organizuojamos studijos, nuotolinėmis paskaitomis ar kažkas panašaus (ne moduliai, o visi kursai)? Ir ar yra galimybė studijuoti magistrantūra nuotoliniu arba neakivaizdžiai?
VDU
Giedrius rašė: Laba diena, Studijas turėjau baigti 2015m., tačiau dėl tam tikrų priežasčių nesigyniau baigiamojo darbo, praktika atsiskaityta, vienintelis likęs dalykas yra baigiamasis darbas. Noriu pasiteirauti ar dar galima grįžti į studijas ir kokia yra procedūra norint tai atlikti? Studijų programa - Viešasis administravimas, vnf forma. Ačiū
Laba diena, Norint grįžti į šias studijas Jums reikėtų atitinkamai kreiptis į Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetą, kuris galėtų įvertinti Jūsų situaciją ir pateikti tikslų atsakymą. Susisiekti galite el. paštu pmdf@vdu.lt Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]