Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie VDU


VDU
Paulina rašė: Sveiki, koks žemiausias balas praeitais metais buvo įstojant į verslo logistikos magistrą valstybės finansuojamoje vietoje? iš ko tiksliai šis balas susidaro, stojant po kolegijos ir papildomųjų studijų?
Laba diena, Dėl magistro studijų statistikos ir reikalavimų stojant reikėtų kreiptis el. paštu studijos@vdu.lt Linkėjimai! VDU
Dange
Sveiki, kokios yra salygos norint buti laisvuoju klausytoju? Ar reikia moketi pinigus?
VDU
Dange rašė: Sveiki, kokios yra salygos norint buti laisvuoju klausytoju? Ar reikia moketi pinigus?
Laba diena, Laisvieji klausytojai gali pasirinkti klausyti norimus studijų dalykus. Toks dalykų klausimas yra mokamas, o kaina priklauso nuo kreditų skaičiaus ir nuo to, kokios krypčių grupės studijoms priklauso pasirinktas dalykas. Linkėjimai! VDU
Skaidrė
Sveiki ,šiais metais noriu stoti į VDU Žemės ūkio akademiją ,bet iki pat rudens būsiu užsienyje .Ar ymanoma visus reikiamus dokumentus sutvarkyti nuotoliniu būdu ? O galbūt reikia įgalioti kitą asmenį ?
VDU
Skaidrė rašė: Sveiki ,šiais metais noriu stoti į VDU Žemės ūkio akademiją ,bet iki pat rudens būsiu užsienyje .Ar ymanoma visus reikiamus dokumentus sutvarkyti nuotoliniu būdu ? O galbūt reikia įgalioti kitą asmenį ?
Laba diena, Tiek pateikti prašymus studijuoti, tiek pasirašyti studijų sutartį galima internetu, todėl svarbu turėti interneto prieigą, kompiuterį ir reikiamus dokumentus su savimi. Linkėjimai! VDU
Studente
Norėčiau paklausti ar yra galimybė bandyti perstoti į VF vietą per bendrąjį priėmimą vasara? ( iš antro kurso į trečią)
VDU
Studente rašė: Norėčiau paklausti ar yra galimybė bandyti perstoti į VF vietą per bendrąjį priėmimą vasara? ( iš antro kurso į trečią)
Laba diena, Taip, pabandyti tikrai galite. Linkėjimai! VDU
Monika
Sveiki, ar galima stoti į lietuvių filologiją ir leidybą vf vietą jeigu laikau lietuvių, matematikos, biologijos ir chemijos egzaminus? Koks buvo minimalus balas?
VDU
Monika rašė: Sveiki, ar galima stoti į lietuvių filologiją ir leidybą vf vietą jeigu laikau lietuvių, matematikos, biologijos ir chemijos egzaminus? Koks buvo minimalus balas?
Laba diena, Asmenys, nuo 2021 m. Lietuvoje įgiję vidurinį išsilavinimą ir pretenduosiantys į pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas vietas, turi būti išlaikę: -lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą; -matematikos valstybinį brandos egzaminą (išskyrus į menų studijų programas); -stojančiojo laisvai pasirenkamą valstybinį brandos egzaminą. Vadinasi pretenduoti į VF vietą tikrai galite. Praėjusiais metais paskutinio įstojusios į VF vietą Jūsų minėtose studijose konkursinis balas siekė 5,72. Tačiau balai kasmet svyruoja, todėl iš esmės tai nieko nepasako. Linkėjimai! VDU
Simona
Sveiki. Koki dokumentai reikalingi stojant į universitetą, bakalauro stidijas ?
VDU
Simona rašė: Sveiki. Koki dokumentai reikalingi stojant į universitetą, bakalauro stidijas ?
Laba diena, Svarbiausia reikia būti įgijus vidurinį išsilavinimą. Turint brandos atestatą jau galima pretenduoti į studijas universitete (jeigu atitinkami minimalūs reikalavimai). Kai kuriais atvejais gali būti reikalingi papildomi dokumentai, tačiau tai priklauso nuo konkrečios situacijos. Linkėjimai! VDU
Juozas123@
Laba diena, ar baigus du kursus teisės studijų kitame universitete, įmanoma įstoti (perstoti) į 3 kursą VDU TF, ar susidaręs studijų kreditų skirtumas per didelis?
Lina
Sveiki, Norėčiau pasiteirauti ar galima VDU studijuojant iš nuolatinių studijų pereiti į nuotolines?
VDU
Juozas123@ rašė: Laba diena, ar baigus du kursus teisės studijų kitame universitete, įmanoma įstoti (perstoti) į 3 kursą VDU TF, ar susidaręs studijų kreditų skirtumas per didelis?
Laba diena, Dėl šio klausimo Jums reikėtų kreiptis tiesiai į VDU Teisės fakultetą el. paštu tf@vdu.lt Tai priklauso nuo išklausytų dalykų ir kreditų skaičiaus, todėl fakultetas gavęs detalesnę informaciją galės atsakyti tiksliai. Linkėjimai! VDU
VDU
Lina rašė: Sveiki, Norėčiau pasiteirauti ar galima VDU studijuojant iš nuolatinių studijų pereiti į nuotolines?
Laba diena, Galima, jeigu ta pati studijų programa yra vykdoma Jūsų nurodytomis formomis. Linkėjimai! VDU
VDU
Lina rašė: Sveiki, Norėčiau pasiteirauti ar galima VDU studijuojant iš nuolatinių studijų pereiti į nuotolines?
Laba diena, Galima, jeigu ta pati studijų programa yra vykdoma Jūsų nurodytomis formomis. Linkėjimai! VDU
Inga
Norint stoti i teises vientisasias studijas(nuotolines) reikia stoti bendra tvarka? Tada mano balas 5,02 taciau turiu kolegijos teises profesini bakalaura ir baigusi teises papildomas studijas, ar galima butu istoti?
Jonė
Sveiki, mačiau rašėte, jog turit kitos srities, nei psichologija bakalaurą, galima stoti ir mokslų trukmė būtų trumpesnė. Gal galėtumėte atsakyti, kiek metų truktų mokslas ir ar konkursinį balą sudarytų vbe egzaminai ar universiteto baigiamųjų darbų rezultatai? Ačiū.
VDU
Inga rašė: Norint stoti i teises vientisasias studijas(nuotolines) reikia stoti bendra tvarka? Tada mano balas 5,02 taciau turiu kolegijos teises profesini bakalaura ir baigusi teises papildomas studijas, ar galima butu istoti?
Laba diena, Įgiję profesinį bakalauro laipsnį gali būti priimami į tos pačios krypties studijų aukštesnį kursą. Dėl šios galimybės galite tiesiai susisiekti su VDU Teisės fakultetu el. paštu tf@vdu.lt Linkėjimai! VDU
VDU
Jonė rašė: Sveiki, mačiau rašėte, jog turit kitos srities, nei psichologija bakalaurą, galima stoti ir mokslų trukmė būtų trumpesnė. Gal galėtumėte atsakyti, kiek metų truktų mokslas ir ar konkursinį balą sudarytų vbe egzaminai ar universiteto baigiamųjų darbų rezultatai? Ačiū.
Laba diena, Turime tikrai daug įvairių bakalauro studijų programų. Galbūt galite detaliau pateikti savo situaciją ir norus el. paštu vdu@vdu.lt ir galėsime tiksliau atsakyti į Jūsų klausimus. Linkėjimai! VDU

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]