Klauskite visko apie LSU


LSU
Studente rašė: Sveiki, jeigu esi baigęs kineziterapijos bakalauro studijas, į kokias specialybes galima stoti magistratūrai? Kur visą šią info rasti? Nes kiek ieškau aiškiai niekur nėra. Ar galima baigus kineziterapija, stoti į kūno kultūros magistrą ir dirbti kūno kultūros pedagogu?
laba diena, visa informacija apie magistro studijas pateikta čia https://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/antrosios-pakopos-magistranturos-studijos/
Aurelija.donatas
Sveiki, jei aš prieš tai esu baigusi vf studijas kitoje įstaigoje ir dabar studijuoju LSU valstybės nekompensuojamoje vietoje, ar už gerą mokymąsį galiu būti perkelta į vf vietą?
LSU
Aurelija.donatas rašė: Sveiki, jei aš prieš tai esu baigusi vf studijas kitoje įstaigoje ir dabar studijuoju LSU valstybės nekompensuojamoje vietoje, ar už gerą mokymąsį galiu būti perkelta į vf vietą?
Laba diena, Valstybė suteikia teisę nemokamai mokytis 1 bakalaurą, 1 magistrą.
Noriustoti
Koks mažiausias konkursinis balas šiais metais stojant į valstybės nefinansuojamą vietą?
Kara000
Sveiki, kuriomis dienomis ir kokiu laiku vyksta ištęstinės stidijos?
Kara000
Kokios galimos magistro studijos baigus " fizinis aktyvumas ir visuomenes sveikata" bakalaura?
LSU
Noriustoti rašė: Koks mažiausias konkursinis balas šiais metais stojant į valstybės nefinansuojamą vietą?


Laba diena,
kol kas mažiausio konkursinio balo į valstybės nefinansuojamas studijų vietas neturime nustatę. Kai tik nustatysime, paskelbsime internetiniame puslapyje.
LSU
Kara000 rašė: Sveiki, kuriomis dienomis ir kokiu laiku vyksta ištęstinės stidijos?
Laba diena, ištęstinių studijų grafikas patvirtinamas kasmet, kol kas datos kitiems mokslo metams nepatvirtintos. Tačiau ištęstinės studijos vyksta 4 kartus per metus po dvi savaites.
LSU
Kara000 rašė: Kokios galimos magistro studijos baigus " fizinis aktyvumas ir visuomenes sveikata" bakalaura?
Laba diena, Jūs galite pretenduoti į visas magistro studijų programas, išskyrus kineziterapiją. https://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/antrosios-pakopos-magistranturos-studijos/kokio-pasirengimo-asmenys-priimami/
Laura
Laba diena. Noriu paklausti, ar teisingai supratau, jog baigus kolegijoj kineziterapijos studijas, gali įstoti į išlyginamąsias, bet tik mokamas, vienerių metų studijas Lietuvos sporto universitete , tačiau su sąlyga, kad reikia paskui studijuoti jame ir magistrą, taip?
Laba diena,
Į Kineziterapijos išlyginamąsias studijas priimami asmenys, baigę neuniversitetinę studijų programą ir įgiję reabilitacijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir kineziterapeuto profesinę kvalifikaciją. Baigus Kineziterapijos išlyginamąsias studijas išduodama akademinė pažyma, su kuria galima stoti į LSU magistrantūros kineziterapijos studijų programą.

Sėkmės!
Kin
Sveiki,

Ar yra tokia galimybė iš nuolatinių studijų veliau pereiti į ištestines?

Sveiki,
tokia galimybė yra, jei vykdomos tos studijų programos ir nuolatinės, ir ištęstinės studijos.
Daugiau informacijos apie LSU studijų programas šiuo adresu:
https://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/

Ssssd
Sveiki, noriu paklausti ar stojant į LSU į sporto vadybą ar būtinas Informacinių technologijų egzaminas?
Laba diena,
stojant į Sporto ir turizmo vadybos studijas, reikalingas aukščiausias įvertinimas vieno iš šių dalykų: Istorija, informacinės technologijos, geografija,užsienio kalba.
Gali būti brandos egzaminas arba metinis pažymys.
Ieva
Sveiki, kadangi biologijos egzamino planuoju nelaikyti, ar užtektų metinio biologijos pažymio stojant į fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos studijas?
Sveiki, stojant į fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos studijų programą biologijos brandos egzamino įvertinimo svertinis koeficientas yra 0,40. Taigi, be šio egzamino bandyti stoti galite, tačiau labai sumažės konkursinis balas.
Kotryna
Sveiki,
ar perstojant iš laisvųjų klausytojų į studentus užtenka išlaikytu egzaminų ir teigiamų tarpinių egzaminų? Ar yra kažkoks minimalus rezultatas, kad įstotum?
Laba diena,
minimalaus rezultato nėra, svarbu baigti I kursą be skolų.
Sėkmės!
Domiuosi
Sveiki, baigus papildomas ( išlyginamąsias) studijas rašo, joggalima stoti į LSU magistro studijas, tai ar tik į LSU ar bet kuriam universitete magistro studijas?
Sveiki, baigus papildomas ( išlyginamąsias), yra išduodama akademinė pažyma, kuri suteikia teisę stoti į LSU organizuojamas magistro studijas. Ar ši pažyma tiktų ir kituose universitetuose, tų universitetų ir reikėtų pasiteirauti.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]