Klauskite visko apie LSU


Kimblis
Sveiki, baigus treniravimo sistemas rašo jog magistratūra galima tęsti biomedicinos kryptyje, kas į tai įeina? Ar kineziterapija to dalis? Be to kokios gretutinių studijų galimybės studijuojant treniravimo sistemas?
LSU
Kimblis rašė: Sveiki, baigus treniravimo sistemas rašo jog magistratūra galima tęsti biomedicinos kryptyje, kas į tai įeina? Ar kineziterapija to dalis? Be to kokios gretutinių studijų galimybės studijuojant treniravimo sistemas?
Laba diena, studijuojant treniravimo sistemas gretutinės studijos nėra numatytos. Pabaigus šią studijų programą galėtumėte rinktis iš visų magistrantūros studijų programų , kurias siūlo mūsų universitetas, išskyrus kineziterapiją.
Kimblis
Dar sutrukdysiu, jūsų svetainėje rašomo jog gretutines studijas gali pasirinkti treniravimo sistemų programos studentai, dėl pedagogo laipsnio? Tai kaip iš tiesų tuomet, yra tos gretutinės ar ne? Be to gavus pedagogo laipsnį ir baigus studijas treniravimo sistemas, gali dirbt lygiai tą patį ką baigus kūno kultūrą, taip? Ta prasme gali dirbti kūno kultūros mokytoju?
Izabel
Labas vakaras, norėjau pasiteirauti dėl LKKŽ ženklelių, turiu sidabrinį ženklelį ir ar man prisidėtų prie stojamojo balo, stosiu į kineziterapiją.
Nesvarbu
Jeigu tavo konkursinis balas 3.54, tai neturi jokių galimybių įstoti į vnf vietą?
Mantas
Ar įmanoma įstojus į treniravimo sistemas po kurio laiko pereiti į kineziterapiją?
Studentas
Sveiki, stojant į Lsu treniravimo sistemas studiju knygeleje yra rašoma, kad didelio meistriškumo sportininkams mokestis už studijas gali būti mažinimas iki 100%. Tai kada ir kaip galima sužinoti kokio meistriskumo sportininkas esi? Kokia galimybe ir kiek procentu galima sumažinti studiju kaina? Ačiū.
LSU
Kimblis rašė: Dar sutrukdysiu, jūsų svetainėje rašomo jog gretutines studijas gali pasirinkti treniravimo sistemų programos studentai, dėl pedagogo laipsnio? Tai kaip iš tiesų tuomet, yra tos gretutinės ar ne? Be to gavus pedagogo laipsnį ir baigus studijas treniravimo sistemas, gali dirbt lygiai tą patį ką baigus kūno kultūrą, taip? Ta prasme gali dirbti kūno kultūros mokytoju?
Laba diena, nuo šių metų gretutinių studijų pasirinkti negalima.
LSU
Izabel rašė: Labas vakaras, norėjau pasiteirauti dėl LKKŽ ženklelių, turiu sidabrinį ženklelį ir ar man prisidėtų prie stojamojo balo, stosiu į kineziterapiją.
Laba diena, stojant į kineziterapiją papildomi balai už ženklelį nepridedami.
LSU
Nesvarbu rašė: Jeigu tavo konkursinis balas 3.54, tai neturi jokių galimybių įstoti į vnf vietą?
Laba diena, mažiausias balas turi būti 3,6.
LSU
Mantas rašė: Ar įmanoma įstojus į treniravimo sistemas po kurio laiko pereiti į kineziterapiją?
Laba diena, ne. Geriau stoti iš karto ten, kur norite, kadangi tai visiškai skirtingos studijų programos.
LSU
Studentas rašė: Sveiki, stojant į Lsu treniravimo sistemas studiju knygeleje yra rašoma, kad didelio meistriškumo sportininkams mokestis už studijas gali būti mažinimas iki 100%. Tai kada ir kaip galima sužinoti kokio meistriskumo sportininkas esi? Kokia galimybe ir kiek procentu galima sumažinti studiju kaina? Ačiū.
Laba diena, kiekvieną atvejį svarsto komisija.
Studentas
LSU rašė: Studentas rašė: Sveiki, stojant į Lsu treniravimo sistemas studiju knygeleje yra rašoma, kad didelio meistriškumo sportininkams mokestis už studijas gali būti mažinimas iki 100%. Tai kada ir kaip galima sužinoti kokio meistriskumo sportininkas esi? Kokia galimybe ir kiek procentu galima sumažinti studiju kaina? Ačiū.Laba diena, kiekvieną atvejį svarsto komisija.
O kada tai yra svarstoma? Reikia pildyti prašymą?
LSU
Studentas rašė: LSU rašė: Studentas rašė: Sveiki, stojant į Lsu treniravimo sistemas studiju knygeleje yra rašoma, kad didelio meistriškumo sportininkams mokestis už studijas gali būti mažinimas iki 100%. Tai kada ir kaip galima sužinoti kokio meistriskumo sportininkas esi? Kokia galimybe ir kiek procentu galima sumažinti studiju kaina? Ačiū.Laba diena, kiekvieną atvejį svarsto komisija.O kada tai yra svarstoma? Reikia pildyti prašymą?
Laba diena, sumažinti mokestį už studijas prašymai yra pildomi jau įstojus į universitetą. Prie prašymo turite pateikti dokumentus, kad esate Olimpinės rinktinės narys,olimpinės pamainos rinktinės kandidatas, nacionalinių rinktinių narys ar kandidatas, Pasaulio, Europos , Universiados dalyvis.
Rokas
Sveiki, planuoju stoti i treniravimo sistemas. Kada reiktu pasirinkti specializacija siu studiju? As noreciau butu sporto klubo/fizinio parengimo treneriu. Kokia specializacija man reiketu pasirinkti?
Simona
Sveiki, stojant į treniravimo sistemas reikalinga medicinos pažyma nr. 086/a?
LSU
Rokas rašė: Sveiki, planuoju stoti i treniravimo sistemas. Kada reiktu pasirinkti specializacija siu studiju? As noreciau butu sporto klubo/fizinio parengimo treneriu. Kokia specializacija man reiketu pasirinkti?
laba diena, Specializaciją reikės pasirinkti jau įstojus į universitetą, kuomet atvyksite pasirašyti studijų sutartį.
LSU
Simona rašė: Sveiki, stojant į treniravimo sistemas reikalinga medicinos pažyma nr. 086/a?
laba diena, reikalinga pažyma 068/a. Jokios kitos formos nepriimamos.
Tomas
Sveiki, noreciau studijuoti Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena anglu kalba bet angliskai laisvai nesneku. Anglu kalbos zinios vidutiniskos. Norejau paklausti ar nebus per sunku studijuojant?
LSU
Tomas rašė: Sveiki, noreciau studijuoti Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena anglu kalba bet angliskai laisvai nesneku. Anglu kalbos zinios vidutiniskos. Norejau paklausti ar nebus per sunku studijuojant?
Laba diena, Visos šios programos studijos vykdomos tik anglų kalba. Jums pačiam reikėtų įsivertinti, ar sugebėsite.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]