Klauskite visko apie LSU


LSU
Ignas rašė: Norėčiau paklausti,ar iš Kauno Gedimino sveikatinimo ir sporto gimnazijos įmanoma įstoti į aukštąją ? nes daug kas peikė šitą mokyklą,kad blogai išmokos,ir nieko neišmoko.
Laba diena, žinoma, galite stoti, stojimo rezultatai priklauso nuo Jūsų ir kitų konkursinių balų.
Vilija
Sveiki, kiek 2017 metais įstojo į treniravimo sistemas į kultūrizmo šaką?
LSU
Laba diena, Šiais metais treniravimo sistemas kultūrizmo sporto šaką pasirinko 10 studentų. Absolventai pirmiausiai turi įstoti į tam tikrą programą, tik tuomet renkasi sporto šaką.
Simona
Sveiki, Koks buvo minimalus pernai balas į VF treniravimo sistemas?
LSU
Simona rašė: Sveiki, Koks buvo minimalus pernai balas į VF treniravimo sistemas?
Laba diena, minimalus stojamasis balas į I pakopos studijas pernai buvo 3. Paskutiniojo, įstojusio į valstybės finansuojamą vietą balas buvo 5,58. Šiemet minimalus konkursinis balas - 3,6.
Rokas
Sveiki, ar 2017 metais buvo surinkta grupė į Sporto vadybą ir jei taip, kiek VF vietų buvo skirta?
LSU
Rokas rašė: Sveiki, ar 2017 metais buvo surinkta grupė į Sporto vadybą ir jei taip, kiek VF vietų buvo skirta?
Laba diena, praėjusiais metais Sporto vadybos grupės nebuvo.
Irmantė
Sveiki, ar olimpinės sporto šakos pasiekimai prisideda prie konkursinio balo?
LSU
Irmantė rašė: Sveiki, ar olimpinės sporto šakos pasiekimai prisideda prie konkursinio balo?
Laba diena, jei ketinate stoti į programą, kurios konkursinio balo sudedamoji dalis yra sporto pasiekimai. http://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/konkursinio-balo-sandara/
Mantas
Laba diena, kada jau galiu pateikti dokumentus del stojimo i LSU antros pakopos studijas?
LSU
Mantas rašė: Laba diena, kada jau galiu pateikti dokumentus del stojimo i LSU antros pakopos studijas?
Laba diena, į antrosios pakopos studijas prašymų pildymas prasidės birželio 22 d. Visas datas rasite čia: http://www.lsu.lt/studijos/studiju-programos/antrosios-pakopos-magistranturos-studijos/pagrindines-datos-ir-terminai/
Ugnė
Sveiki, ar įmanoma pas jus mokytis neakivaizdžiai?
LSU
Ugnė rašė: Sveiki, ar įmanoma pas jus mokytis neakivaizdžiai?
Laba diena, taip, yra ir ištęstinių studijų. Daugiau apie studijų programas galite rasti čia: http://www.lsu.lt/priemimas-i-lsu/
Ugnė
Labas vakaras, gal galite plačiau papasakoti apie ištęstines studijas? Ar galėčiau mokytis ištęstinėmis studijomis užsienyje ir grįžti kas pusę metų į egzaminus?
LSU
Ugnė rašė: Labas vakaras, gal galite plačiau papasakoti apie ištęstines studijas? Ar galėčiau mokytis ištęstinėmis studijomis užsienyje ir grįžti kas pusę metų į egzaminus?
Laba diena, taip, mūsų universitete yra organizuojamos kai kurių studijų programų ištęstinės studijos. Reikėtų atvykti 4 kartus per metus po 2 savaites. Plačiau apie studijų programas galite rasti čia http://www.lsu.lt/priemimas-i-lsu/
Rimantė
Esu Lietuvos U18 rinktinės narė. Dukart Lietuvos moterų lygos čempionė. Ir norėjau paklaust kaip sužinot kokia yra sportinių pasiekimų klasė?
Simona
Sveiki, noriu paklausti, stojant į va treniravimo sistemas vyksta motyvacinis testas, kokia tiksli data šio testo ir kaip jam užsiregistruoti? Ir kada visi stojimai Lsu?
LSU
Simona rašė: Sveiki, noriu paklausti, stojant į va treniravimo sistemas vyksta motyvacinis testas, kokia tiksli data šio testo ir kaip jam užsiregistruoti? Ir kada visi stojimai Lsu?
Laba diena, stojant į treniravimo sistemas motyvacinio testo laikyti nereikia. visas datas galite rasti čia: http://bakalauras.lamabpo.lt/studentams/stojantiesiems-2018/2018-m-bendrojo-priemimo-universitetus-ir-kolegijas-datos/
Tadas
Sveiki, norėjau paklausti, kokias profesijas galiu ateityje rinktis baigęs universitetą stojant į krepšinio treniravimosi sistemas?
Irmantė
Sveiki, ar stojant į treniravimo sistemas, reikia motyvacinio testo?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]