Klauskite visko apie LSU


LSU
Sveiki Karolina, Šiuo metu yra tvirtinami reikalavimai stojantiems 2014 m. O kokie reikalavimas bus 2015 m. sunku prognozuoti, tiesiog nuolatos prašome sekite informaciją www.lsu.lt
Emilija
Laba diena, mane domina sportinės rekreacijos ir turizmo studijos. Noriu paklausti ar įmanoma įstoti į vf vietą neturint geografijos pažymio? Ir dar,galbūt, studentams, neturintiems vieno iš tėvų yra suteikiamos kokios nuolaidos? ar pašalpos?
LSU
Laba diena, Emilija, norint studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje rekomenduojama laikyti visus konkursinį balą sudarančius egzaminus. Neturint vieno iš jų tikimybė patekti į VF mažėja, tačiau galbūt Jūs išlaikysite kitus dalykus itin gerai ir taip surinksite tikrai aukštą konkursinį balą. Pagrindinai, studijos VF vietoje priklausys nuo tais metais stojančiųjų būsimųjų studentų konkursinių balų. Neturint vieno iš tėvų jau įstojus į Universitetą yra galimybė teikti prašymą fakulteto dekanui , kuris yra svarstomas ir atsižvelgiant į tais metais skiriamas lėšas. Jeigu lėšų yra skirta, tuomet gali būti mažinama studijų įmoka prioriteto tvarka.
raminta
L.diena.laikiau lietuviu ir istorijos egzaminus taip pat dailes.ar yra galimybe studijuoti pas jus nefinansuojamoje vietoje kokia specialybe.pries tai mokiausi metus laiko logistikos verslo.isejau is tos mokyklos nes nepatiko.aciu.konkursinis balas buvo 11.7
tiras
Kokie sporto pasiekimai bus priskaičiuojami stojant 2014 m? Jei esu LT jaunių (iki 18m) rinktines narys, ar prisiskaiciuos papildomi taskai (baigsiu mokykla 17 metu)
Jonas
Laba diena, norėjau paklausti, ar įmanoma būtų įstoti į mokamą jūsų universitetą, išlaikius tik Lietuvių valstybini, anglų ir technologiju egzaminus? Biologijos, matematikos pažymiai.
LSU
Sveiki, Kadangi klausimai yra gan4tinai panašūs, tai atsakome iš karto Ramintai ir Jonui. Visą reikiamą informaciją apie konkursinius mokomuosius dalykus galite rasti žemiau pateiktoje nuorodoje. Tad galite matyti į kokias studijų programas galėtumėte pretenduoti su savo išlaikytais egzaminais. Su kokias konkursiniais balais šiais metais stos studentai, negalime net prognozuoti, nes kasmet jie skiriasi. http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai
LSU
tiras, Kokie sporto pasiekimai bus priskaičiuojami stojant 2014 m? Jei esu LT jaunių (iki 18m) rinktines narys, ar prisiskaiciuos papildomi taskai (baigsiu mokykla 17 metu) Sveiki, Kolkas Švietimo ir mokslo ministras nepatvirtino šios tvarkos. Ji planuojama, kad bus patvirtinta iki vasario 1 d. Todėl kolkas nieko konkretaus negalime dar pasakyti.
AM23
Sveiki, Norėčiau studijuoti Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos programą. Laikyčiau visus reikalingus egzaminus, tik svertinis yra sporto pasiekimai. Kas tiksliai yra tie sporto pasiekimai? Čia reikia pereiti sportinį normatyvą ar dokumentus pateikti, jog esi prof. sportininkas? Jei taip tai, ką daryti tokiu atveju, jei aš neatstovauju jokiai sporto šakai t.y. nesu sportininkė ir neturiu oficialių sporto pasiekimų? Ir dar - ši programa yra anglų kalba. Parašyta, jog reikia mokėti anglų kalbą B2/C1 lygiu. Ar yra būtinas anglų VBE stojant o gal net reikia tarptautinio egzamino kaip pvz IELTS?
123
Laba diena, ar labai sunku istoti i fizinio aktyvumo ir visuomenes sveikatos nemokama studiju programa? Ar daug zmoniu renkasi sia programa ir ar iseitu net istoti ten (i nemokama vieta) su biologijos metiniu? Tiesiog idomu ar buvo zmoniu taip istojusu i nemokama vieta. Labai aciu :)
as1
Sveiki, ar daug balu duotu dalyvavimas rintineje? (anksciau buvau patekes)
CeZiS
Sveiki, norejau paklausti kokie tie pasiekimai ieina i sportinius pasiekimus, kur galeciau juos rasti?
LSU
Laba diena, 123, Kasmet ši studijų programa sulaukia nemažo stojančiųjų abiturientų skaičiaus. Tačiau kasmet stojančiųjų konkursiniai balai skiriasi, todėl sunku pasakyti įstotumėte ar ne. O norint patekti į VF reikalingi tikrai aukšti egzaminų įvertinimai, todėl viskas priklausys nuo stojančiųjų konkursinių balų.
LSU
Laba diena, as1 ir CeZiS, Sportiniai pasiekimai bus vertinami trijose studijų programose: treniravimo sistemos, kūno kultūra bei fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena. Nekantriai patys laukiame kada bus patvirtinta Švietimo ir mokslo ministerijos tvarka, kaip jie bus vertinami, tačiau dar nesulaukėme. Kai tik mus pasieks ši informacija mes iškarto Juos skelbsime viešai.
123
Bet ar nors kada buvo taip, kad kas nors istotu (i nemokama vieta) i fizini aktivuma ir visuomenes sveikata, su biologijos metiniu pazymiu?
LSU
Sveiki, 123, Pagal naują studijų finansavimo reformą, tokių studentų buvo, tačiau kiti egzaminai buvo išlaikyti aukščiausiais vertinimais.
AM23
Tai kadangi neatsakėte man dar kartelį pabandysiu paklaust - Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos programa yra anglų kalba. Parašyta, jog reikia mokėti anglų kalbą B2/C1 lygiu. Ar yra būtinas anglų VBE stojant o gal net reikia tarptautinio egzamino kaip pvz IELTS?
LSU
Laba diena, AM23, Stojant į šią studijų programą yra reikalingas anglų kalbos metinis pažymys. Tačiau įstojus į Universitetą Jūs turėsite laikyti anglų kalbos lygio nustatymo testą. Jeigu testo rezultatai parodys, kad Jūs neturite reikiamo anglų kalbos žinių lygio Universitetas sudarys sąlygas per pirmą studijų semestrą studijuoti anglų kalbą ir pasiekti šį lygį.
Mmm
Sveiki,noriu paklaust koki sportiniai pasiekimai susideda norint studijuoti kūno kultūrą arba treniravimo sistemas, toki kaip kūno kultūros ženklas,sporto mokyklos baigimas įeina? Ir ar geografijos egzaminas gali praversti skaičiuojant konkursinį balą į šias programas?
LSU
Laba diena, Mmm, Nekantriai laukiame kada bus patvirtinta Švietimo ir mokslo ministerijos tvarka, kaip jie bus vertinami, tačiau dar nesulaukėme, nes ji vis atidedama. Kai tik mus pasieks ši informacija mes iškarto Juos skelbsime viešai, tačiau, kad tikrai gautumėte visą informaciją prašome į add@lsu.lt parašyti savo el. pašto adresą ir informaciją Jums atsiųsime. Kalbant apie metinius dalykus, tai pateikiant prašymus studijuoti, turėsite suvesti visus pagal studijų programą reikalingus metinius dalykus, o sistema atrinks geriausią pažymį ir tik jis bus vertinamas, tad jeigu neturite kitų dalykų pasirinkęs/usi A lygiu, tada geografija bus tas pažymys, kuris turės Jums didžiausią svertą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]