Klauskite visko apie LSU


LSU
anonimas, laba diena. įstojau į lsu, bet dar norėčiau antrame etape dalyvauti. ar įmanoma taip, kad pasirašau su universitetu sutartį, dalyvauju antrame etape ir jeigu antrame įstoju į labiau patinkančią specialybę, atšaukti sutartį? Sveki anonimai, jeigu patekote į valstybės finansuojamą vietą, tuomet papildomo priėmimo metu galėsite pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą vietą. Tačiau pildyti dokumentus ir pasirašyti sutartį su Universitetu galite, tačiau turėkite savo mokyklos baigimo atetstato kopiją patvirtintą notaro, nes Universiteteas pasilieka vieną iš jų, originalą arba kopija su patvirtinimu.
Egis
Laba diena, noriu paklausti ar verta dalyvauti antrame etape ir tiketis vf, jei pirmame atape iki vf truko 0.06 konkursinio balo? čia i treniravimo sistemas.
LSU
Sveiki Egi, Be abejonės verta, jeigu bus laisvų vf vietų. Dažnai per papildomą priėmimą sustoja tie studentai kuriems nepavyko per pagrindinį.
nauja studente
sveiki, patekau I vf treniravimo sistemas. labai del to dziaugiuosi bet man vis kyla neramumai kad ivyko kazkokia klaida ar gali taip buti? turiu traptautiniu sporto pasikeimu bet nepriklausau jokaiai rinktinei. mano egzaminai Lietuviu-63 biologija-52 anglu-90 kuno kultura pazymis-10.
LSU
nauja studente, sveiki, patekau I vf treniravimo sistemas. labai del to dziaugiuosi bet man vis kyla neramumai kad ivyko kazkokia klaida ar gali taip buti? turiu traptautiniu sporto pasikeimu bet nepriklausau jokaiai rinktinei. mano egzaminai Lietuviu-63 biologija-52 anglu-90 kuno kultura pazymis-10. Sveiki, Sveikiname įstojus į LSU :) Jeigu norėjote paklausti ar galėjo įvykti klaida skaičiuojant Jūsų konkursinį balą, kad nebuvo priskaičiuoti sportiniai pasiekimai, tuomet klaidos nėra, už sportinius pasiekimus pridedami papaildomi balai tik tuo atveju, jeigu priklausote rinktinei ir patenkate į papildomų balų skytimo grupes, jeigu turite tarptautinius sportinius pasiekimus, tuomet papildomi balai nėra pridedami.
pasimetes
sveiki, istojau I lsu finansuojama vieta, puslapyje parasyta jog reikia medicinos israso kuri galima gaut dispanceryje taciau ten nuejes suzinojau jog puse daktaru yra atostogose ir gris tik kita savaite,kadangi vasara, ka daryt? ar tai reiskia kad negalesiu studijuoti lsu? ar galima dokumentus sutvarkyti iki rugpjucio 2, o medicinos israsa atnesti veliau?
LSU
pasimetesVakar, sveiki, istojau I lsu finansuojama vieta, puslapyje parasyta jog reikia medicinos israso kuri galima gaut dispanceryje taciau ten nuejes suzinojau jog puse daktaru yra atostogose ir gris tik kita savaite,kadangi vasara, ka daryt? ar tai reiskia kad negalesiu studijuoti lsu? ar galima dokumentus sutvarkyti iki rugpjucio 2, o medicinos israsa atnesti veliau? Sveiki, Jeigu įstojote į kūno kultūros ar treniravimo sistemų studijų programas. Pažymą reikalinga pristatyti pateikiant dokumentus, tačiau ją išduoti gali kiekvienas bendrosios praktikos ar šeimos gydytojas, joje būtinai turi būti nurodyta, kad asmuo sportuoti gali. Pažymos forma turi būti 068/a.
anonimė
Sveiki, Norėčiau pabandyti įstoti į jūsų universitetą į kineziterapiją, per papildomą etapą, tačiau nesu laikiusi motyvacinio testo ir mano konkursinis balas yra 16,2. Ar įmanoma būtų įstoti?
LSU
anonimė, Sveiki, Norėčiau pabandyti įstoti į jūsų universitetą į kineziterapiją, per papildomą etapą, tačiau nesu laikiusi motyvacinio testo ir mano konkursinis balas yra 16,2. Ar įmanoma būtų įstoti? Seiki anonime, Stojant į kineziterapijos studijų programą motyvacinio testo laikyti nereikia, jis yra skirtas norintiems studijuoti pedagogikos krypties studijas. Pavyks, ar nepavyks įstoti sunku pasakyti, kadangi kiekvienais metais stojančiųjų konkursiniai balai skiriasi, tačiau bandyti tikrai verta.
Dovilė
Sveiki, norėjau paklausti, ar būtų laisvų vf vietų į kineziterapiją, fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata studijų programas per papildomą (trečiąjį) priėmimą ? Ir aš išvis yra šansų įstoti į LSU ? Dėkui
LSU
Sveiki Dovile, Sunku ką pasakyti apie laisvas vietas VF vietose, šiuo metu yra pakviesti geriausieji studijuoti VF vietose. Tačiau VF skiria ne Universitetas, o valstybė. Jeigu teikėte prašymą pagrindinio priėmimo metu ir nepatekote į VF, tai tikriausiai todėl, kad stojamasis balas buvo didesnis pakviestųjų studijuoti VF vietoje. Studijuoti VNF šias studijų programas dar turite galimybę.
Viktorija741
Sveiki , norėčiau paklausti kokius egzaminus reikia laikyti norint įstoti į fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata ?
LSU
Sveiki Viktorija, Šiuo metu galiojančią tvarką galite rasti pateiktoje nuorodoje: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai Tačiau rekomenduojame sekti visą informaciją, nes ji gali keistis.
Ingrida
laba diena, norėčiau paklausti ar būtų galima įstoti į kūno kultūrą ar treniravimo sistemas be valstybio anglų egzamino?
LSU
Sveiki Ingrida, Tokia galimybė visada išlieka. Tačiau norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, reikėtų laikyti visus reikalingus egzaminus ir geriausia valstybinius.
Jonas123
Sveiki, norejau paklausti ar butu imanoma studijuoti istestines treniravimo sistemu studijas ,jei as dirbu uzsienyje? ir ar butu taikoma 50% nuolaida.
LSU
Sveiki Jonai123, Ištęstinių studijų metu Jums vistiek tektų atvykti į Universitetą ir atsiskaityti dalykus, bei išklausyti paskaitas. Pilnai studijos nuotoliniu būdu nėra vykdomos, studijų metu gali būti keli dalykai vykdomi tokiu principu. Studijuojant treniravimo sistemų studijų programą ištęstiniu būdu ir pasirašius sutartį su Universiteteo sporto ir laisvalaikio centru yra taikoma 50% nuolaida.
nezinau123
Sveiki. Ka galeciau studijuoti islaikes istorijos,geografijos valstybinius egzaminus ir lietuviu mokyklini egzamina?
LSU
Sveiki nezinau123, Žemiau pateiktoje nuorodoje galite pamatyti reikalingus egzaminus norint studijuoti tam tikrą studijų programą. Pagal tai galėsite orientuotis ir pasirinkti labiau mėgstamą studijų programą. Tačiau rekomenduojame sekti informaciją, nes ji gali būti atnaujinama. http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai
Karolina
Sveiki,norejau paklausti,kokiu egzaminu reikes stojant 2015m. i treniravimo sistema,kuno rengyba?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]