Klauskite visko apie LSU


Jolita
Laba diena norejau paklausti,laikiau lieuviu mokyklini egzamina gavau 6 ,ir laikiau biologija 24 proc. ir istorija 20,mano metinis kuno kulturos 8,ar imanoma istorija i turizmo ir sporto vadyba arba kuno kultura,i mokama vieta,aciu :)
LSU
Sveiki Jolita, Sunku ką prognozuoti, tai priklausys nuo to kokias balais šiais metais stos būsimi studentai. Konkursinio balo apskaiciavimui yra reikalingi dar ir kiti dalykai, todėl savo balą galite apsiskaičiuoti čia: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursinio-balo-apskaiciavimas Ir pasilyginti su 2012 m. įstojusiųjų balais, balai kasmet kinta, tačiau nekardinaliai. http://www.lsu.lt/studijos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/informacija-apie-priemima-i-lsu-pirmosios-pakopos-stud
eyeoftiger
Sveiki,ar realu istoti i kuno kultura, valstybes finansuojama vieta 17,3 konkursiniu? Motyvacinio testo nelaikiau... gal dar galima, tai padaryti? dekui
LSU
Sveiki eyeoftiger, jeigu nelaikėte motyvacinio testo, tuomet prarandate galimybę studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje. keigu dar įmaoma, tuomet laikykite jį, nes jis suteikia papildomų balų.
ausriukas1251
Sveiki noreciau paklausti i kokia specialybe galeciau istoti su tokiais balais kaip lietuviu 29, istorija 28, o biologija 24:)? visi valstybiniai.
LSU
Sveiki ausriukas1251, Sunku kažką prognozoti, kai Jūsų laikyti egzaminai atitinka vienoms ir kitoms studijų programoms keliamus reikalavimus, tačiau tik dalinai. kokie yra reikalingi egzaminai kiekvienoje studijų programoje galite rasti čia: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai pagal tai galite spręsti pati kokios studijų programos patrauklesnės asmeniškai.
Modestas
Sveiki, norėjau paklaust ar ir šiemet nebus vf vietų į turizmo ir sporto vadybą?
LSU
Sveiki Modestai, Dažnai sulaukiame studentų susirūpinimo dėl valstybės finansuojamų vietų, tačiau valstybės finansuojamų vietų skyrimą kuruoja valstybė, o ne kiekvienas Universitetas atskirai. Studentai pateikę prašymus studijuoti yra reitinguojami, tai visi studentai, kurie pateikė prašymus LSU, KTU, VU ir pan. yra surašomi į vieną sąrašą ir kaip pvz. vadybos studijoms yra skirta 20 valstybės finansuojamų vietų per visus universitetus, studentai esantys reitingo 20-tuke patenka į valstybės finansuojamą vietą ir nešasi taip vadinamą "krepšelį" į universitetą į kurį pateikė prašymą studijuoti, todėl ne nuo universiteto priklauso finansavimas, o nuo Jūsų išlaikytų egzaminų įvertinimų iš kurių yra sudaromas Jūsų stojamasis balas. Todėl jeigu turėsite aukštą stojamąjį balą galite patekti į valstybės finansuojamą vietą.
Reda
Sveiki, gailiuosi, kad rašiau šį universitetą ne dėl to, kad turiu kažką prieš jį, o tiesiog, kad man būtinai reikia įstoti į Vilnių dėl svarbių asmeninių priežasčių. LSU rašiau 4 vietoj,mano balas 17.5, bet bijau,kad galiu įstoti būtent į šį universitetą, gal galite padėti man šiuo klausimu: ar įmanoma kaip nors padaryti, kad manęs nepriimtumėte į vf vietą LSU? Labai svarbu, kad įstočiau tik į vilnių ...
LSU
Sveiki Reda, Idomi situacija susidariusi, sunku ką komentuoti, tad prašome nedelsiant kreiptis į LSU studijų kokybės ir vertinimo centro vedėję Astą, kuri Universitete dirba kartu ir su lamabpo. tel nr 8 37 302 628 (paskambinus prašykite, kad nukreiptų tiesiogiai pas vedėję Astą).
laura
labai didele problema yra,stojant i kuno kultura reikalinga o68/a medicinine pazyma,nuvaziavau pasitikrinau viskas gerai,daktare sako as nezinau ka reikia rasyti ant kitos puse kur yra parasyta: http://www.promosportas.lt/bylos/Nuotraukos/Fun2go/Kartodromas/Lietuvos%20kartingo%20sportas/medicinine%20paraiska.pdf gal galit pagelbeti,sake daktare bet kada atvaziuok ir parasysiu ten viska jai kazka reikes;// o dbr pas mane tuscia..
LSU
Sveiki Laura, Pažymos kitoje pusėje turi būti įrašyta data kada atliktas tikrinimas, žemiau sportuo gali arba negali, dar žemiau nurodomos kontraindikacijos fiziniam krūviui yra arba nėra, rekomendacijos taip pat nurodomos ar yra kokios nors spec, ar jų nėra. Tuomet pasirašo tikirinęs gydytojas ir įstaiga įrašoma. bei žemiau nurodoma kitos medicininės patikros data.
laura
LSU rašė: [/b]Sveiki Laura, Pažymos kitoje pusėje turi būti įrašyta data kada atliktas tikrinimas, žemiau sportuo gali arba negali, dar žemiau nurodomos kontraindikacijos fiziniam krūviui yra arba nėra, rekomendacijos taip pat nurodomos ar yra kokios nors spec, ar jų nėra. Tuomet pasirašo tikirinęs gydytojas ir įstaiga įrašoma. bei žemiau nurodoma kitos medicininės patikros data.[/c][c][b]LSU rašė: Sveiki Laura, Pažymos kitoje pusėje turi būti įrašyta data kada atliktas tikrinimas, žemiau sportuo gali arba negali, dar žemiau nurodomos kontraindikacijos fiziniam krūviui yra arba nėra, rekomendacijos taip pat nurodomos ar yra kokios nors spec, ar jų nėra. Tuomet pasirašo tikirinęs gydytojas ir įstaiga įrašoma. bei žemiau nurodoma kitos medicininės patikros data.
o kas kiek laiko mazdaug turiu eiti kita patikra? :)
LSU
Sveiki Laura, Patikros atliekamos kas pusę metų, tačiau sveikata studentai gali tikrintis Universiteto med kabinete. Pažyma reikalinga dalyvaujant praktinėse pratybose.
rugile
laba diena,norejau paklausti istojus i vnf vieta,per kiek laiko galima susimoketi uz pirma pusmeti,gal galima per kelis kartus? aciu :)
rugile
laba diena,norejau paklausti istojus i vnf vieta,per kiek laiko galima susimoketi uz pirma pusmeti,gal galima per kelis kartus? aciu :)
Algis
Sveiki, įstojau į treniravimo sistemas pasvaly, įmanoma pereiti į kauną?
anonimas
laba diena. įstojau į lsu, bet dar norėčiau antrame etape dalyvauti. ar įmanoma taip, kad pasirašau su universitetu sutartį, dalyvauju antrame etape ir jeigu antrame įstoju į labiau patinkančią specialybę, atšaukti sutartį?
LSU
Sveiki Rugile, Paprastai reikia sumokėti už mokslus per pirmą semestro mėnesį, tačiau parašius prašymą savo fakulteto dekanate leidžiama mokėti dalimis. Todėl atvykus į universitetą prašome kreiptis į savo fakulteto administratores.
LSU
Algis, Sveiki, įstojau į treniravimo sistemas pasvaly, įmanoma pereiti į kauną? Sveiki Algi, kai atvyksite į universitetą pasirašyti sutartį, tuomet galėsite pasirinkti kur studijuoti, Kaune ar Pasvalyje.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]