Klauskite visko apie LSU


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Lietuvos sporto universitetą.
Administratorius
Perkeltas klausimas nuo lincyteaa: "Labadiena. kokių dalykų reikia stojant į kūno kultūrą? Aš lankau krepšinį, atstovauju Ukmergės jaunių krepšinio komandai. Ar tai man pliusas?"
Administratorius
Perkeltas klausimas nuo pingviniene: "Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus: lietuviu kalba -mokyklinis 5 uzsienio kalba -valstybinis-76 Ar imanoma butu istoti i teises arba psichologijos mokslus ?"
LSU
Sveiki, norint studijuoti LSU kūno kultūros studijų programą yra reikalingi: Lietuviu kalbos, užsienio kalbos ir biologijos egzaminų vertinimai, bei kūno kultūros metinis pažymys. Už sportinius rezultatus yra pridedami papildomi balai, tačiau tik jeigu esate šalies suaugusiųjų ir olimpinės rinktinės narė(5 balai) arba jaunimo rinktinės narė (4 balai).
LSU
Administratorius rašė: Perkeltas klausimas nuo pingviniene: "Sveiki,baigiau vidurine mokykla 2010,laikiau tik 2 egzamenus: lietuviu kalba -mokyklinis 5 uzsienio kalba -valstybinis-76 Ar imanoma butu istoti i teises arba psichologijos mokslus ?"
Atsakome į Jūsų klausimą. Lietuvos sporto universitete yra tik sporto psichologijos magistrantūros studijos.
LSU
Laba diena,esu 10-tokė,kokių egzaminų man reiktu,norint studijuoti kūno kultūros pedagogika?:)

Atsakome į Jūsų klausimą.
Sveiki, nuo 2014 m. keičiasi stojimų tvarka, universitetas dar tvirtins visus stojamąjį balą sudarančių dalykų pasirinkimus, tai turi paaiškėti greitu metu, tai mes Jus informuosime dar karta atsakant į šį klausimą.
LSU
Svki Indre, Dėkojame, kad domitės LSU. Visuomenės sveikatos priežiūros bakalauraigalės dirbti visuomenės sveikatos priežiūros specialistais savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, švietimo ir ugdymo įstaigose, gyvensenos konsultantais socialinės reabilitacijos įstaigose. Taip pat galės dirbti gyvensenos konsultantais bei individualių, grupinių pratybų ar asmeniniais sveikatingumo treneriais sporto ir laisvalaikio centruose, galės plėtoti individualų verslą gyvensenos konsultavimo ir fizinio aktyvumo srityse.
Eimantas
Sveiki,pasakykite,ar yra imanoma istoti i lsu, su 3-4 egzaminais,taciau jei tarp ju nera biologijos egzamino / ar imanoma,jei yra tik biologijos bendrinio kurso pazimys,na ar nors isplestinio kurso pazimys /
Eimantas
ir pridedu prie klausimo,jeigu dar turiu geru sportiniu pasiekimu.
LSU
Sveiki Eimantai, Dėkojame, kad domitės LSU. Atsakome į Jūsų klausimus. Priklausomai nuo to, į kokią studijų programą planuojate pateikti prašymą. Kiekvienais metais stojančiųjų konkursiniai balai yra skirtingi, todėl sunku ką pasakyti. Žemiau pateikiame nuorodas, kur galite atlikti šiuos veiksmus: Matyti pagal studijų programą dalykus sudarančius stojamąjį balą: http://www.lsu.lt/studijos/priemimas/konkursiniai-mokomieji-dalykai Stojamojo balo skaičiuoklę:http://pagalba.lsu.lt/calc/calc.php Palyginti savo balą su 2012 m. įstojusiųjų studentų balais: http://www.lsu.lt/studijos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/informacija-apie-priemima-i-lsu-pirmosios-pakopos-stud
Odas
Ar imanoma LKKA istoti i nemokama vieta mokantis neakivaizdziai?
LSU
Odas, Ar imanoma LKKA istoti i nemokama vieta mokantis neakivaizdziai? Laba diena, Dėkojame, kad domitės LSU. Atsakome į Jūsų klausimą, Taip įmanoma, tačiau stojama bendra tvarka ir valstybės finansuojamas veitas skiria ne Universiteteas, o valstybė.
Osvaldas
Sveiki, noreciau stoti i sportine reakreacija ir turizma ,taigi noreciau paklausti kazka girdejau kad galima bus rinktis geografijos ar metinis pazymys ar egzaminas , taipogi norejau paklaust mano egzaminu rezultatai : 71 geografija 65 Istorija 50 anglu kalba 10 lietuviu kalba norejau paklaust ar man yra sansu patekt i nemokama vieta ar bent i mokama ?
LSU
Sveiki Osvaldai, Stojant 2013 m. stojimo sąlygos nesikeičia ir sportinės rekreacijos ir turizmo studijų programos konkursinį balą sudaro: lietuvių kalbos, užsienio kalbos ir istorijos brandos egzaminų vertinimai, o taip pat imamas geografijos metinis pažymys. Todėl skaičiuojant Jūsų konkursinį balą gavome, 16,4. tokio balo 2012m. pakako įstoti į šią studijų programą valstybės nefinansuojamose studijose. Kaip bus šiais metais, tikrai negalime pasakyti, nes kasmet stojančiųjų konkursiniai balai skiriasi.
Nezinomas1231
Laba diena, noreciau paklausti del treniravimo sistemos, jei sakykim pasirasau sutarti su universitetu del 50% mokescio sumazinimo, tai reiskia, kad turesiu dirbti universitetui, pabaiges studijas?
LSU
Nezinomas1231, Laba diena, noreciau paklausti del treniravimo sistemos, jei sakykim pasirasau sutarti su universitetu del 50% mokescio sumazinimo, tai reiskia, kad turesiu dirbti universitetui, pabaiges studijas? Sveiki, Atsakome į Jūsų klausimą. Pasirašius šią sutartį įsipareigojate studijų laikotarpiu atstovauti LSU studentiškų varžybų ir čempionatų metu, o ne dirbti Universitete baigus studijas.
Paulina
Sveiki, buvo koks nors STOJAMASIS EGZAMINAS į kūno kultūra (sporto šakos;šokis;rytų tradicijų kūno kultūra)? jei buvo, įmanoma įstoti be stojamojo egzamino?
LSU
PaulinaVakar, Sveiki, buvo koks nors STOJAMASIS EGZAMINAS į kūno kultūra (sporto šakos;šokis;rytų tradicijų kūno kultūra)? jei buvo, įmanoma įstoti be stojamojo egzamino? Sveiki Paulina, Stojant į kūno kultūros studijų programą stojama bendra tvarka per lamabpo intenetinį puslapį, papildomai pateikiant dokumentus reikia pasirinkti motyvacinio testo laikymo datą ir vietą. Daugiau papildomų egzaminų ar įskaitų nėra susijusių su studijų programa nėra.
Karolina
Laba diena, kur galima būtų sužinoti minimalius balus į vf vietas 2012m? Koks mažiausias balas pernai buvo stojant į kineziterapiją LSU?
LSU
Sveiki Karolina, Visą informaciją su kokiais konkursiniais balais 2012 m. įstojo studentai galite rasti čia: http://www.lsu.lt/studijos/pirmosios-pakopos-bakalauro-studijos/informacija-apie-priemima-i-lsu-pirmosios-pakopos-stud Tačiau finansavimą skiria ne Universitetai, o būsimi studentai pildydami prašymus nurodo kokiame Universitete nori studijuoti, tada visų pateikusių prašymus konkursiniai balai yra reitinguojami ir tarkim kineziterapijai skiriama 20 valstybės finansuojamų vietų (bendrai per visą Lietuvą pateikusiems prašymus studijuoti kineziterapiją), tai kas bus reitingo pirmame 20-tuke, tas ir gaus finansavimą, nepriklausomai į kokį Universitetą pateikė norą studijuoti, ir tada savo gautą krepšelį studentas atsineša į Universitetą. 2012 m. į LSU kineziterapijos studijų programą studentai neatsinešė nei vieno krepšelio.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]