Klauskite visko apie VGTU


Ugnius
Laba diena, Ar turint vieną akademinę skolą ir norint kartoti dalyką rudens semestre, vf vieta prarandama?
Violeta
Sveiki, įstojau į VGTU magistro studijas, bet noriu jas nutraukti per pirmą savaitę. Ar reikia už šias studijas sumokėti?
Lukas
Sveiki,su kokiu mažiausiu balu šįmet priimta i ekonomikos inžinerija vnf?
Studijos VGTU
Ugnius rašė: Laba diena, Ar turint vieną akademinę skolą ir norint kartoti dalyką rudens semestre, vf vieta prarandama?
Laba diena, Šiuo klausimų geriausiai pakonsultuotų Jūsų dekanato atstovai.
Studijos VGTU
Violeta rašė: Sveiki, įstojau į VGTU magistro studijas, bet noriu jas nutraukti per pirmą savaitę. Ar reikia už šias studijas sumokėti?
Laba diena, Semestrui prasidėjus, nutrukiant studijas, jau reikia sumokėti/grąžinti pinigus.
Studijos VGTU
Lukas rašė: Sveiki,su kokiu mažiausiu balu šįmet priimta i ekonomikos inžinerija vnf?
Laba diena, Šiais metais paskutiniojo į vnf vietą balas buvo 4,39.
Kamilė
Koks gali būti mažiausias anglų kalbos metinis pažymys stojant į architektūrą?
Studijos VGTU
Kamilė rašė: Koks gali būti mažiausias anglų kalbos metinis pažymys stojant į architektūrą?
Laba diena, Nėra nustatyto mažiausio metinio įvertinimo. Konkursinio balo sanadarą ir minimalius reikalavimus stojant į valstybės finansuojamą vietą galite rasti https://www.vgtu.lt/stojantiesiems/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/konkursiniai-balai/konkursinio-balo-sandara/348.
Gabija
Sveiki, Šiais metais rezultatų skelbimas bus rugpjūčio 22 dieną ir studijos prasideda rugsėjo 1d. (ne toks jau ir ilgas laiko tarpas) Ką daryti tiems, kurie prieš studijų pradžią gyvena ar dirba užsienyje ir nespėja grįžti laiku? Tarkime, aš ilgą laiką gyvenu jau užsienyje ir jeigu būsiu priimta studijuoti Lietuvoje, man reiktų įšeiti iš darbo ir susitvarkyti dokumentus, viskas galimai gali užtrukti iki mėnesio. O dar del Covid gali tekti karantinuotis dvi savaites. Ar yra kokios alternatyvos studijų pradžiai ar tenka studijas atidėti kitiems metams? Ačiū.
Studijos VGTU
Gabija rašė: Sveiki, Šiais metais rezultatų skelbimas bus rugpjūčio 22 dieną ir studijos prasideda rugsėjo 1d. (ne toks jau ir ilgas laiko tarpas) Ką daryti tiems, kurie prieš studijų pradžią gyvena ar dirba užsienyje ir nespėja grįžti laiku? Tarkime, aš ilgą laiką gyvenu jau užsienyje ir jeigu būsiu priimta studijuoti Lietuvoje, man reiktų įšeiti iš darbo ir susitvarkyti dokumentus, viskas galimai gali užtrukti iki mėnesio. O dar del Covid gali tekti karantinuotis dvi savaites. Ar yra kokios alternatyvos studijų pradžiai ar tenka studijas atidėti kitiems metams? Ačiū.
Laba diena, Šiuo metu numatyta, kad pirmo kurso studentai studijas pradės rugsėjo 9 d. Jei negalėsite laiku atvykti, Jums reikėtų susisiekti su savo dekanatu ir teirautis apie galimybę studijas pradėti šiek tiek vėliau.
Šarūnė
Sveiki, norėjau paklausti kiek numatoma vf vietų į VGTU organizacijų valdymo studijų programą? Ir koks pernai buvo mažiausias balas įstojusio:)
Studijos VGTU
Šarūnė rašė: Sveiki, norėjau paklausti kiek numatoma vf vietų į VGTU organizacijų valdymo studijų programą? Ir koks pernai buvo mažiausias balas įstojusio:)
Laba diena, Valstybės finansuojamos vietos skiriamos ne aukštosioms mokykloms, o stojantiesiems pagal 2020 m. Konkursinės eilės sudarymo tvarkos aprašą. 2019 m. paskutiniojo įstojusiojo į valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas buvo 8,03.
Kasparas
Sveiki, kokios galimybės įstoti į vnf vieta statybų inžinerijoje jei konkursinis balas apie 4,7.
Studijos VGTU
Kasparas rašė: Sveiki, kokios galimybės įstoti į vnf vieta statybų inžinerijoje jei konkursinis balas apie 4,7.
Laba diena, Minimalus konkursinis balas stojimui tiek į vf, tiek ir į vnf yra 5,4.
GintarasN
Sveiki, Norėjau pasiteirauti 2019m stojant į "Informacinės sistemos" išplėstines studijas nuotoliniu būdu (valstybės finansuojama), koks buvo mažiausias balas įstojusiojo?
Studijos VGTU
GintarasN rašė: Sveiki, Norėjau pasiteirauti 2019m stojant į "Informacinės sistemos" išplėstines studijas nuotoliniu būdu (valstybės finansuojama), koks buvo mažiausias balas įstojusiojo?
Sveiki, Paskutiniojo įstojusiojo į valstybės finansuojamą vietą informacinių sistemų ištestines studijas buvo 5,64
Alanas
Sveiki, ar galima tikėtis šiais metais įstoti į VF informacinių sistemų studijas su 5.74 konkursiniu balu ?
Studijos VGTU
Alanas rašė: Sveiki, ar galima tikėtis šiais metais įstoti į VF informacinių sistemų studijas su 5.74 konkursiniu balu ?
Sveiki, Tikėtis galima :) Viskas priklausysnuo kitų stojančiųjų balų.
Klausimas
Sveiki, ar galima būtų stoti į NT valdymas magistro studijas baigus ekonomikos/vadybos krypties universitetines studijas?Nes kreditų, kurių reikia kaip ir turiu ir mikroekonomikos ir panašiai.Ačiū už atsakymą.
Studijos VGTU
Klausimas rašė: Sveiki, ar galima būtų stoti į NT valdymas magistro studijas baigus ekonomikos/vadybos krypties universitetines studijas?Nes kreditų, kurių reikia kaip ir turiu ir mikroekonomikos ir panašiai.Ačiū už atsakymą.
Laba diena, Galimybes pasitikrinti galite https://www.vgtu.lt/stojantiesiems/magistranturos-studijos/galimybiu-aprasas/295964

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]