Klauskite visko apie VGTU


Studijos VGTU
muj rašė: Studijos VGTU rašė: studentas rašė: Sveiki, kiek šiais metais yra pakviestų į pastatų energetiką? Koks buvo paskutinio pakviesto konkursinis balas? Ar dar liko vf vietų į šios programos studijas?Laba diena, Buvo pakviesta 10. Mažiausias konkursinis balas buvo 5,83. Vf vietas gauna ne aukštoji mokykla, o stojantysis pagal Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2019 metais tvarkos aprašas.Tai norit pasakyti ,kad vf vietos priklauso nuo to kiek įstojo ir atitiko reikalavimus, o ne numatytas vf kiekis,ar jis koreaguojamas? pvz: vienoj studiju programoj numatyta 10 vf vietų, ir paskutinis istojes su balu 7,5, tai pvz zmogus turintis 7,4 bala jau negaus vf?
Laba diena, Vf vietos skiriamos studijų programų krypčių grupei (visose aukštosiose mokyklose). Pagal Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2019 metais tvarkos aprašą geriausius konkursinius balus turintiems stojantiesiems skiramos vf vietos ir jie krepšelį "nusineša" į aukštąją mokyklą nurodytą prašyme. Pvz. technologijos mokslams skirama 100 vf vietų, o stojančiųjų į šios krypties programas yra 200, tai pirmi 100 (turintys aukščiausia konkursinį balą) gauna vf vietas, nepriklausomai ar jie nurodė VGTU, KTU ar kitą aukštąją mokyklą. Krepšeliai atskirai suteikiami universitetams, ir atskirai kolegijoms. Aukštosios mokyklos tik nustato kiek studentų į kokią programą gali priimti, o ar tai bus vf ar vnf vietos, priklauso nuo stojančiųjų konkursinio balo.
Studijos VGTU
Dovilė rašė: Sveiki, koks paskutinio įstojusio į Pramogų industrijos programą konkursinis balas bei ar vf vietų dar yra likę po pirmojo etapo? Ačiū už informaciją. Jeigu galėtumet ta pati atsakyti ir apie Kūrybines industrijas būčiau labai dėkinga:)
Laba diena, Paskutiniojo pakviesto į vf vietą kūrybinių industrijų programoje balas buvo 7,44, promogų industrijų programoje - 7,47. Vf krepšelį gauna stojantysis ir atsineša į aukštąją mokyklą nurodytą prašymą (žiūrėti atsakymą aukščiau). Į šias programas vietų dar yra, ir galima pretenduoti į vf
fakealpha
Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar yra galimybė apsigyventi su taip pat pirmakursiu iš VU viename bendrabučio kambaryje ir jei tokia galimybė yra gal būtų galima sužinoti kokiu būdu? Dėkui už atsakymą.
Studijos VGTU
fakealpha rašė: Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar yra galimybė apsigyventi su taip pat pirmakursiu iš VU viename bendrabučio kambaryje ir jei tokia galimybė yra gal būtų galima sužinoti kokiu būdu? Dėkui už atsakymą.
Laba diena, Dėl tokios galimybės reikėtų teirautis apgyvendinimas@vgtu.lt.
Rima
Sveiki, prašau pasakyti koks šiemet mažiausias balas įstojusiojo į architektūros studijas į valstybės finansuojamą vietą. Ačiū.
Laura
Sveiki, norėčiau sužinoti,koks šiais metais buvo aukščiausias balas įstojusiojo į aplinkos apsaugos inžinerijos studijas? Ačiū.
Julija
Sveiki, ar yra galimybė sesijos metu egzaminus atsiskaityti anksčiau negu reikia pagal datas? Istestines studijos
Studijos VGTU
Rima rašė: Sveiki, prašau pasakyti koks šiemet mažiausias balas įstojusiojo į architektūros studijas į valstybės finansuojamą vietą. Ačiū.
Laba diena, Paskutiniojo pakviesto į architektūros programos vf vietą konkursinis balas buvvo 6,66.
Studijos VGTU
Julija rašė: Sveiki, ar yra galimybė sesijos metu egzaminus atsiskaityti anksčiau negu reikia pagal datas? Istestines studijos
Laba diena, Reikėtų teirautis dekanate.
Studijos VGTU
Laura rašė: Sveiki, norėčiau sužinoti,koks šiais metais buvo aukščiausias balas įstojusiojo į aplinkos apsaugos inžinerijos studijas? Ačiū.
Laba diena, Didžiausias balas buvo 8,43.
Julija
Kaip susisiekti su dekanatų?
Studijos VGTU
Julija rašė: Kaip susisiekti su dekanatų?
Laba diena, Kurio fakulteto reikia?
ugnesiui
Sveiki, norėčiau pasidomėti kodėl tiek nedaug žmonių stoja į verslo vadybą/organizacijų valdymą? Nedaug priimate? Ir jeigu įstojau į vnf vietą, bus galimybė kažkada pereiti į vf vietą? Ačiū
Studijos VGTU
ugnesiui rašė: Sveiki, norėčiau pasidomėti kodėl tiek nedaug žmonių stoja į verslo vadybą/organizacijų valdymą? Nedaug priimate? Ir jeigu įstojau į vnf vietą, bus galimybė kažkada pereiti į vf vietą? Ačiū
Laba diena, Rotacija vyksta jau po pirmųjų studijų metų pagal mokymosi rezultatus. Jei gerai mokysitės ir atsilaisvins vf vieta, galėsite gauti vf vietą.
ugnesiui
Ar studijų kainą metams organizacijų valdyme 1466?
Studijos VGTU
ugnesiui rašė: Ar studijų kainą metams organizacijų valdyme 1466?
Laba diena, Nuolatinių studijų organizacijų valdymo programos metinė kaina yra 1466 eur.
Lukas
Sveiki, kiek žmonių pasirašė sutartis į ekonomikos inžinerija? kiek iš jų i vf? ir su kokiu mažiausiu balu įstojo i vf?
Studijos VGTU
Lukas rašė: Sveiki, kiek žmonių pasirašė sutartis į ekonomikos inžinerija? kiek iš jų i vf? ir su kokiu mažiausiu balu įstojo i vf?
Laba diena, Pasirašė 18, iš jų 5 į vf. Mažiausias balas vf vietoje 7,57.
...
Kiek pirmakursiu bus simet vgtu?
Studijos VGTU
... rašė: Kiek pirmakursiu bus simet vgtu?
Laba diena, Bendrojo priėmimo metu priimta 1685 būsimieji pirmakursiai.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]