studijų pratesimas užsieny


actor
sveiki.

noriu pasiteirauti ir sužinoti, gal kas žino ar yra tokia galimybė kaip pradėti studijas lietuvoje, o vėliau pratesti jas užsienyje? pvz., pirmąjį kursą čia atsimokinti, o tada važiuoti į štatus ir ten pabaigti sekančius tris...

jeigu įmanoma, gal kas plačiau gali papasakoti kaip būtent ir kada reikia tvarkytis dokumentus, kada jau apie tai tiksliau pačiam reikėtų susižinoti ir kaip sužinoti kur, kokiame štate ar panašiai yra koledžas/univeras su tom studijom, kad būtų galima pratesti mokslus. arba gal kokių nuorodų būtent šiais klausimas galite numesti.

labai dėkingas iš anksto.
 
Administratorius
turiu nuliūdint- turėsi ten vėl iš naujo stoti, nes amerikos ir Europos studijų sistemos laaaaaabai skiriasi. Ir ypač studijų kreditavimas.

VISKAS VISKAS IŠSAMIAI APIE USA koledžus ir univerus, netgi, nuo ko pradėti, kur kreiptis- ŽURNALE "KUR STOTI EUROPOJE IR JAV 2008". Pati rašiau, tad žinau, ką kalbu :) nepagailėk laiko ar pinigėlių, nusipirk ar skaitykloj pavartyk, tikrai rasi atsakymus visus
 
REnata
Zinok, dabar yra gausu mainu programu. pati buvau pagal erasmus isvaziavusi. metams gali vaziuoti su stipke (priklausomai nuo salies apie250-450 euru, o kitus likt bet jau turbut be jos. aisku,gal sugebesi issikovoti:)) daug kas taip dare. patarciau stoti lietuvoje ir pasinaudoti mainu programomis.
 
padarelis
o jei studijuojant UK uzsimaniau studijas pabaigt Ispanijoje?=) any ideas? lb jau painiava man ten su ta ispanu sistema;D ispaniskas google + zodynas, kol kas rezultatai nlb vyke=) kas nors gal turit informacijos arba bent jau kokiu naudingu nuorodu kur pasiskaityt zmoniskai butu galima? (kad ir ispaniskai)
 
Deivis
Sweiki, gal kas esat susidure su tokiu atveju. Siemet baigiu Kauno kolegijos turizmo ir viesbuciu vadybos studiju programa. Lb uzsimaniau pratest studijas Danijoj. Tai vat klausimas toks. Ar ten pripazista kolegijos bakalaura, ar stojant i univiera reikia kokiu islyginamuju ar galima tiesiog iskart stot i magistrantura???
Dekui:)
 
lietuva_wshig
www.wshig.pl turizmo ir viešbučių administravimas. galima stoti iškarto į maguistratūrą, baigus Lietuvoje bakalauro studijas.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]