Studijos Australijoje. Jokių stojamųjų!


Svetlana
Perskaičiau, kad Australijoje galima studijuoti anglų kalbos kursuose, koledžuose arba universitetuose. Nei jūsų ankstesni mokslo rezultatai, vidurkiai ar egzaminai Australijos nedomina! Visas mokslas mokamas ir reikia tik turėti reikiamą anglų kalbos lygį arba vykti į kursus kad jį pasiektume. Visos studijos mokamos, reikalinga viza. Ją gauti sunku, bet yra kvalifikuotų specialistų, kurie turėdai patirties vizas sutvarko. Ar kas nors yra domėjęsis, kokia suma reikalinga? Ar įmanoma? Ar tikrai viskas taip paprasta?
 
Simona
Visa informacija apie studijas, mokslus, universitetus, koledžus, keliones, turistinė viza ir emigracija į svajonių Australija. Atvykti į svajonių šalį - Australiją dar niekada nebuvo taip paprasta. Viskas ko reikia - didžiulis noras ir šiek tiek finansų. Studijos Australijoje yra prieinamos daugumai ir čia galėsite užsidirbti studijoms, bei kelionėms. Studijos Austraijoje daugumos studijavusių vienabalsiai yra geriausia patirtis gyvenime. Gal žydra jūra, nenusakomo grožio gamta, begalės kultūrų ir svetingumas dabar jau laukia ir taves? Visus atsakymus kaip, kur, kodel ir kada atrasite puslpyje www.svajoniuaustralija.lt. KNEMOKAMAI konsultuoja visais jums rūpimais studijų klausimais.
 
svajoniuaustralija
Svetlana, Reikalingas biudžetas yra maždaug toks su pragyvenimu 2 mėnesiams. Kas svarbiausia čia galėsi suderinti ir studijas ir darbus. Tad nereikės prašyti pinigų. Po studijų koledže lengvai sutvarkomi dokumentai universitetui ir taip išlyginamos studijos. http://svajoniuaustralija.lt/wp-content/uploads/2013/05/studijos_australijoje_IT.pdf Daugiau apie studijas Australijoje http://svajoniuaustralija.lt
Svetlana rašė: Perskaičiau, kad Australijoje galima studijuoti anglų kalbos kursuose, koledžuose arba universitetuose. Nei jūsų ankstesni mokslo rezultatai, vidurkiai ar egzaminai Australijos nedomina! Visas mokslas mokamas ir reikia tik turėti reikiamą anglų kalbos lygį arba vykti į kursus kad jį pasiektume. Visos studijos mokamos, reikalinga viza. Ją gauti sunku, bet yra kvalifikuotų specialistų, kurie turėdai patirties vizas sutvarko. Ar kas nors yra domėjęsis, kokia suma reikalinga? Ar įmanoma? Ar tikrai viskas taip paprasta?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]