Priėmimo tvarka į 2012 m. studijas


balticaa
Baltic Aviation Academy tęsia priėmimą į 2012 mokslo metų studijas. Mokymų programos: Integruota avialinijų transporto pilotų ATPL(A) rengimo programa Modulinė komercinės aviacijos pilotų CPL(A) rengimo programa Pilotų mėgėjų PPL(A) rengimo prigrama Nuotolinė pilotų mėgėjų PPL(A) rengimo programa Modulinė avialinijų transporto pilotų ATPL(A) teorijos programa
 
paulius
sveiki, ar jusu mokykla rengia aviamechanikus?
 
Haris
Laba diena, Ar jusu mokslo istaigoje pasitaiko studentu kurie rinktusi CPL kursus, kurie yra vyresnio amziaus, turiu omenyje ne tik ka tik baige vidurine, o pavyzdziui jau baigusieji aukstaji ar pan. ir ateje mokytis pas jus budami kad ir 25 metu ar vyresni?
 
balticaa
Laba diena, Hari, Mūsų pradinio pilotų rengimo mokyklos CPL grupių studentų amžius svyruoja nuo 18 iki 29. Tad tikrai turime studentų ir po aukstosios mokyklos baigimo bei vyresnių nei 25 metų amžiaus.
 
Haris
Labai dominantis mane klausimas yra del mokesciu uz studijas? Jau zinau, kad tai yra tikrai didele suma, kurios be banko paskolos nesugebeciau padengti? Taigi noreciau suzinoti ar esate paruose kazkokius pasiulymus del paskolu gavimo studiju finansavimui?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]