Ar perspektyvu studijuoti finansus?


royal
Esu 12-tokas. Gerai mokausi matematika, anglu kalba. Kertu informatika - moku programuoti ir pan. Taciau dirbti programeriu tikrai nenoreciau taigi ketinu studijuoti finansus ir isidarbinti kur nors siltai banke. Ar tai perspektyvi specialybe? O kaip vadinasi tiksliai - finansai/bankininkyste? O kur geriausiai studijuoti, mane labiausiai trauktu link Kauno, taciau Vilnius irgi gerai. O gal kas turit patarti kokia specialybe geriau rinktis - mane traukia skaiciavimai ir pan.
 
Administratorius
yra ekonomika, finansų ir draudimo matematika (VU),taikomoji matematika, verslo administravimas, Romeryje- finansų ekonomika.grynuolio- bankininkystė- aš kažkaip nerandu.
 
eddus
Bankininkyste yra Vilniaus kolegijoje,taciau ar perspektyvu ja ten mokytis - net nezinau,bet ir pats noreciau suzinoti> Seip esu kalbejas su jais ir jie sake,kad VIKO yra pasirasiusi kazkokia bendradarbiavimo sutarti su MRU ir baigus studijas, islyginamosios uztrunka tik iki metu laiko. Taciau, kad ir kaip intensyviai ieskociau internete informacijos,jos nerandu. Gal kas zinot daugiau? Ar pavyzdziui baigus VIKO bankininkyste, ir gavus profesini bakalaura, priima universitetai i islyginamasias ir veliau i magistratura,surista su ekonomika ar finansais?
 
eddus
Turbut ne prie sitos temos reikejo rasyt apie kolegija :)
 
ASs
As pati radau Romerio tinklalapyje informacijos, kad islyginamosios studijos trunka metus laiko ir priima po Viko
 
sss
taip pat ir vgtu priima itestines studijas. 2 metus trunka
 
Alvydas
Kiek žinau, šios srities specialistus geriausiai ruošia SSE Rygą, bet ten ir konkursas didelis būna, bet pabandyti tikrai verta. O ar perspektyvi sritis ? Manau, kad taip, jeigu žmogui patinka ši sritis ir pastoviai ja domisi, tai lengvai iškils tarp kitų kandidatų ir pasieks savo tikslus:)
 
pilietis
Ruošia gerus ekonomikos specialistus ir Lietuvoje ISM, tėvai sakė, kad noriai priima vadovai į darbą, baigusius ISM, bet aišku dar ir viskas nuo paties žmogaus priklauso :)
 
GINTARAS
Na kur tau kai i ISM sukisi beveik 11 gabalu uz semestra tai dar nepriimtu
 
ieva
sveiki, o užsienyje, pvz Danijoje, sunkiau studijuoti finansus, gal kas žinote?:)
 
Laura
Sweiki, as symet baigiu apskaitininko-kasininko specialybe, noreciau toliau studijuoti ka nors auksciau, kur ir ka butu man palankiausia studijuoti?
 
Administratorius
Laura -> Toliau reikėtų rinktis aukštąją mokyklą. Ir žiūrint kokią specialybę toliau pati norėtum studijuoti, nes panašių mokslų galima rasti daugelyje Lietuvos aukštųjų mokyklų. Tiesiog reikia apsispręsti pačiai ko nori. Atsakymus į tuos klausimus galima bus rasti vasario 2 - 4 dienomis Vilniuje, Litexpo vyksiančioje parodoje MOKYMASIS STUDIJOS KARJERA 2012. Daugiau apie tai: http://www.kurstoti.lt/index.php?id=555 ir http://www.litexpo.lt/lt/main/parodos?ID=25971&view=vinfo
 
bybis
ggugsugdcvytuvhdvcgtfdtbjgyvgxftdr fffdz cxagy rcrdrea ragdratz fdtxybygdyr niohaouhu g gzyz htfz dczfyjz gfrdagcra facdtoxzj buidayjsyc;hb;ksch jh;oihugc fyhguoxfxgv xfytytcdxtriks yjkbkjhglygcljh gb hgyusgca dkshgcfhgftsgf yfstuf
 
Ieva
Sveiki, esu 11-okė, o įdomiausias dalykas mokykloje- matematika, tačiau loginis mąstymas kiek kerta, nesu wunderkinde, bet temas išmokstu ir gaunu 9-10. Galvoju apie finansų ir draudimo matematiką VU. Gal kas nors studijuojate ir galit papasakoti apie mokymosi sudėtingumą, mokymosi atmosferą, perspektyvas? Būsiu labai dėkinga:)
 
Gintarenv7
Sveiki, esu abiturientė, renkuosi tarp kelių studijų krypčių Vilniaus universitete: Finansų ir draudimo matematika bei finansų ir apskaitos taikomosios sistemos. Galbūt galėtumėte patarti kuri kryptis yra perspektyvesnė, apibrėžtesnė? Ar galbūt neverta orientuotis į šias VU siūlomas programas, o taikyti į ISM finansų programą? Būčiau labai dėkinga, jei kas padėtų ir nukreiptų teisinga linkme :)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]