Specialybės


vpvdprc
Laura, bendrabučiui vietą rezervuoti bus galima įstojus, - parašysite prašymą.Grupės auklėtojas suteiks visą informaciją.
ėma
planuojiu po 10-klasių eiti i še mokyklą , norėčiau studijuoti fotografija, ar pas jus imanoma vienu metu studijuoti fotografije ir siekti 12-klasiu pabaigima ?
Sandra
Sveiki ,as norejau paklausti ar dar yra laisvu vietu i kosmetologes profesija ir ar siuo metu dar yra galimybe istoti? :)
miglė
Kokiai studijų krypčiai priklauso Higienimės kosmetikos kosmetikas?
Karolina
Sveiki, noriu sudijuoti kazka susijusi su reklama ir marketingu, noreciau suzinoti kur galima studijuotis Lietuvoje? Ir kokius egzaminus reikia laikyti?
vpvdprc
ėma, taip, pasirinkus fotografo specialybę kartu pabaigsite ir 12 klasių
vpvdprc
Karolina, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimno centre galite įgyri Vizualinės reklamos gamintojo spoecialybę.
vardas
sveiki,ar pas jus yra galimybe gauti seimynini bendrabuti?
margo
laba diena, noriu mokytis higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės. esu baigusi 10 klasių. ar galite įkelti į mokymo įstaigos tinklapį fcb Jūsų praktinio mokymo klases? ir trumpai apibūdinti jas. kiek laiko trunka praktika? ir kokiose įmonėse kosmetikai atlieka praktiką? ar galite nurodyti tikslius darbdavius, su kuriais bendradarbiaujate? kokios galimybės įsidarbinti iš karto baigus Jūsų mokyklą? ar kosmetiko specialybės mokiniai vyksta į stažuotes ir į kokias šalis? ar pripažįstamas profesinio mokymo pažymėjimas visose ES šalyse? labai dekinga uz inf.laukiu atakymo.
pvdprc
Sveiki, ištisinė praktika 4 mėn. įvairiuose grožio salonuose, kirpyklose. Gerai besimokantiems, motyvuotiems mokiniams galimybės įsidarbinti geros. Pagal Leonardo da Vinci laimėtus projektus mokiniai gali vykti stažuotis ir į kitas ES šalis. Po baigimo įgytas išsilavinimas pripažįstamas ES šalyse.
Indre
Laba diena iki kada galima teikti prasymus studijuoti, i floristika NL, 1 pamaina?
pvdprc
Indre, dokumentų registracija baigiasi tada, kai baigiasi vietos. Šiuo metu dar yra vietų, prašome atvykti registruoti reikalaujamus dokumentus.
Digna
Dabar as gimnazijoje esu 1-oke (devintoke)ir nuo kitu metu as noreciau eiti mokytis pvdprc fotografijos, ar butu galimybe ateiti pas jus mokytis?
pvdprc
Digna, mūsų centrą galima įstoti po 10 klasių arba po 12 kl. Turite baigti 10 kl. ir turėti pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimą.
Rūta
sveiki, norėjau paklausti, ar būtu galima po aštuonių klasių ateiti į jūsų mokyklą ir baigus 10 imt mokytis specialybę?
pvdprc
p. Rūta, kitais metais bandysime rinkti mokinių grupę po 8 klasių, t. y. į 9-ą klasę arba į pirmą gimnazijos klasę. Sekite mūsų svetainėje www.pvdprc.lt prie mokinių priėmimo informaciją.
RutaAloha
o kiek kainuoja bendrabutis mėnesiui? :)
Ruta
Šiai dienai tai yra 25 lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]