Ka zinote apie AOB? Art of beauty mokykla?

Sandra
Ar ka nors zinote apie sita mokykla, gal ka girdejote, kokie atsilipimai? gal kas studijuoja ar studijavo ten?

Eglė
Sveika, dar kol kas nestudijuoju, bet šiemet įstojau :). Kiek žinoma iš atsiliepimų, tai visi labai geri. Mokinės, kurios laiko ,,Infa" tarptautinį egzaminą gauna ,,golden master" diplomą... Manau, kad ši mokykla tikrai nebloga savo kokybe :)) įstoti nesunku, jeigu turi motyvacijos, beto geriau duoti dokumentus tik į šią mokykla, kad garantuotai įstotum :)

Ingrida8824
Labas, Egle, na jau šiuo metu turėtum studijuoti art of beauty mokykloje. O aš abiturientė šiuo metu, taip pat svarstau ar stoti į šią mokyklą ateinančiais metais. Ką nors papasakok, kaip ten viskas? Ar geros sąlygos mokymuisi? Ką sužinojai apie perspektyvas baigus šią mokyklą? Dar girdėjau, kad ten patiems reikia pirkti įvairias kosmetines priemones, o jų kaina nemaža.. Ar tai tiesa?

Aiste
Jo! Papasakokite plačiau. Ar geriau i kolegija apsimoka, ar čia?? Aš kitais metais planuoju stoti.

Eglė
Sveikos, kol kas mokomės tik teorijos, todėl ir sąlygų ypatingų nelabai ir reikia :) plačiau galėčiau papasakot, kai prasidės praktika. Mokytojai tikrai neblogi...Apie perspektyvas sunku sakyti, nes tik pradėjau mokytis, bet kadangi pas mus bus 70%praktikos (tikriausiai daugiau negu kolegijose), turbūt ir perspektyvos bus nemažos. Sunku palygint su kolegijom, nes ten nesimokiau :) Jei kils klausimų, rašykit į el. paštą - airfir7@gmail.com

Greta
Aš abiturientė, kitais metais irgi planuoju stoti į šią mokyklą,truputį bijau,kad nepavyks įstoti. Norėčiau paklausti jau įstojusios,ko reikalauja per stojamuosius,ar sunku įstoti ir kiek svarbūs brandos atestato balai? Būčiau labai dėkinga,jai atsakytumėt

mokyklaaob
Sveiki, Ingrida8824[/b], Papildomai už kosmetiką bei vienkartines priemonės mokėti nereikia. Tai įskaičiuota į mokslų kainą. Pilna mokslu kaina 14000 lt per du metus, t.y. 3500 lt į semestrą. Jei mokysitės nemokamoje vietoje, tuomet sumokate tik už medžiagas: viso - 4000 Lt per 2 metus arba po 1000 lt į semestrą. [b]Greta[/b], Stojimo metu biologijos ir chemijos egzaminų nereikalaujame, taip pat neatsižvelgiame ir į kitų egzaminų pažymius. Stojimo metu vyksta motyvacinis pokalbis, panašiai kaip įsidarbinant :) Jo metu papasakojame savo sąlygas bei reikalavimus, išsiaiškiname jūsų galimybes ir siekius ir jei randame abipusi kompromisą, iš karto vietoje pasirašome profesinio mokymo sutartį. Nereikia laukti kelių savaičių ar mėnesių, kol sužinote įstojote į mokyklą ar ne. Plačiau apie mokslus mūsų mokykloje [b]www.mokyklaaob.lt Mokykla "Art of Beauty"

Partnerio pranešimas
:)))
Sveiki, noreciau paklausti, stai raso, kad chemijos ir biologijos nereikia egzaminu, o kaip del metinio? ar reikia tureti siu dalyku metinio pažymio?

Jovita
Sveiki, ar mokantis šitoj mokykloj išduodamas studento ar moksleivio pažymėjimas?

Vaida
Labas norėčiau paklausti , dėl bendrabučio , ar jo nėra ir patiems reikia ieskoti gyvenamosios vietos .

Vaida
Vaida rašė: Labas norėčiau paklausti , dėl bendrabučio , ar jo nėra ir patiems reikia ieskoti gyvenamosios vietos .

Laura
Sveikos;) As jau istojau i sia mokykla pradesiu mokytis nuo Rugsejo pirmosios 2013 metu;) Studijuosiu kosmetologija su spa specializacija, gal atsirastu merginu kurios taip pat istojo ir noretu susipazinti iki rugsejo pirmosios, vistiek butu daug smagiau rugsejo pirmaja nueiti i mokykla ir nesukti galvos ''ka as ten sutiksiu'';) taigi butu malonu susipazinti. laurazandovaite@gmail.com Laura Zandovaite facebooke;)

Jii
Sveikos, studijuojančiost. Turiu klausimelį. Ar studijuojant šioje mokykloje gauni nuolaida transportui? (Važinėji kaip studentas)

Kotryna z
Sveikos, kiek man pasakojo taip gaunamas moksleivio pazymejimas kuris viešajam ir tarpmiestiniui transportui daro nuolaida kaip ir studentui :) Beje ar atsirastu paneliu kurios šymet isotjo i higienines kosmetikos kosmetika ir gal nori susipazinti? :) Kadangi esu baigus dar ir kita mokykla man daugelis paskaitu uzsiskaitys bet visvien butu drasiau susipazinus :) mano el paštas: zkotryna006@gmail.com

Juste
Labas Visoms, Baigiau pirmus metus sioje mokykloje.Labai patinka,taciau tik veliau supratau,kad cia ir yra ta eiline profke,tik kad mokama.Neapsigaukit su kainomis...

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]