Klausimai apie prėmimą į KU


Tpp
Turiu minty pildant jau per II etapą.
KU
Tpp rašė: O jeigu pildant stojimą liko tik vnf vietos pasirinkimas, ar yra galimybė dar gauti vf vietą?
Laba diena. Užimti vf vietą būtų galima tik tokiu atveju, jei kas nors nutrauktų studijų sutartį. Tuomet ši vieta atitektų vnf studentui, atitinkančiam reikalavimus užimti vf vietą.
KU
Tpp rašė: Turiu minty pildant jau per II etapą.
Antrajame etape profesinėse pedagogikos studijose vf vietų nėra. Jos užimtos pirmojo etapo metu.
Lina
Sveiki, koks yra reikalingas mažiausias konkursinis balas į Kinezitarepiją ir Visuomenės sveikatą? Ir kiek yra vf vietų šiose studijose? Yra bendrabutis netoli šių fakultetų?
KU
Lina rašė: Sveiki, koks yra reikalingas mažiausias konkursinis balas į Kinezitarepiją ir Visuomenės sveikatą? Ir kiek yra vf vietų šiose studijose? Yra bendrabutis netoli šių fakultetų?
Laba diena. Minimalus konkursinis balas, su kuriuo dalyvaujama konkurse yra ne mažesnis kaip 5,4. Valstybės finansuojamos vietos nėra skiriamos konkretaus universiteto programos, o skiriamos studijų kryptims. Informaciją apie tai galite rasti čia: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/5beb0cc09de311eb9fecb5ecd3bd711c Bendrabutis yra universiteto miestelyje, kaip ir Sveikatos mokslų fakultetas.
Agnė
Laba diena, Ar galiu stoti į vadybos išlyginamasias studijas, jeigu esu baigus kolegijoje kosmetologija?
KU
Agnė rašė: Laba diena, Ar galiu stoti į vadybos išlyginamasias studijas, jeigu esu baigus kolegijoje kosmetologija?
Laba diena. Taip, galite. Taip pat galite stoti į šios krypties magistrantūros studijas, tik jų metu reikės baigti ir papildomąsias studijas.
jana
Sveiki ar turint konkursini bala 5,26 imanoma istoti?
KU
jana rašė: Sveiki ar turint konkursini bala 5,26 imanoma istoti?
Laba diena. Deja, bet konkursinis balas per žemas, jis turi būti ne mažesnis kaip 5,4. Kuria studijų programa domitės?
jana
KU rašė: jana rašė: Sveiki ar turint konkursini bala 5,26 imanoma istoti?Laba diena. Deja, bet konkursinis balas per žemas, jis turi būti ne mažesnis kaip 5,4. Kuria studijų programa domitės?
labiausiai domina geografija, vienintele specialybe kuria tikrai nuosirdziai noriu mokintis, bet islaikiau mokyklini lietuviu kalbos egzamina todel gavosi mazesnis konkursinis balas..
KU
jana rašė: KU rašė: jana rašė: Sveiki ar turint konkursini bala 5,26 imanoma istoti?Laba diena. Deja, bet konkursinis balas per žemas, jis turi būti ne mažesnis kaip 5,4. Kuria studijų programa domitės? labiausiai domina geografija, vienintele specialybe kuria tikrai nuosirdziai noriu mokintis, bet islaikiau mokyklini lietuviu kalbos egzamina todel gavosi mazesnis konkursinis balas..
Parašykite mums el. paštu studentu.priemimas@ku.lt
jana
Parašykite mums el. paštu studentu.priemimas@ku.lt[/c]Parašiau
Arūnas
Laba diena, iki kokios dienos galima rašyti prašimus į bakalauro studijas?
KU
Arūnas rašė: Laba diena, iki kokios dienos galima rašyti prašimus į bakalauro studijas?
Laba diena. Prašymai registruojami iki rugpjūčio 5 d. 12 val.
Simas
Sveiki, jeigu esi baigęs privalomąją pradinę karo tarnybą, tai tas 0,5 prie konkursinio balo turėtų prisidėti, tačiau, jeigu tavo konkursinis balas yra 5,3, mano klausimas yra: jeigu tavo pradinis konkursinis balas nesiekia 5,4, are 0,5 papildomas balas yra pridedamas?
KU
Simas rašė: Sveiki, jeigu esi baigęs privalomąją pradinę karo tarnybą, tai tas 0,5 prie konkursinio balo turėtų prisidėti, tačiau, jeigu tavo konkursinis balas yra 5,3, mano klausimas yra: jeigu tavo pradinis konkursinis balas nesiekia 5,4, are 0,5 papildomas balas yra pridedamas?
Laba diena. Taip, 0,5 balo yra pridedama.
Justina
Laba diena,ar baigus, arba išklausius kolegijoje ir stojant į tos paties studijų kryptį bus tik užskaitomi dalykai,ar ir įmanoma "peršokti" į antrą kursą ir turėti skirtuminius dalykus?
KU
Justina rašė: Laba diena,ar baigus, arba išklausius kolegijoje ir stojant į tos paties studijų kryptį bus tik užskaitomi dalykai,ar ir įmanoma "peršokti" į antrą kursą ir turėti skirtuminius dalykus?
Laba diena. Taip, tokia galimybė yra. Įskaitymus atlieka fakultetas.
Fame
Sveiki, prieš 10 metų studijavau KU magistre, įstojau ne į VF, o į Europos sąjungos finansuojamą vietą, ar turiu galimybę studijuoti VF magistre?
KU
Fame rašė: Sveiki, prieš 10 metų studijavau KU magistre, įstojau ne į VF, o į Europos sąjungos finansuojamą vietą, ar turiu galimybę studijuoti VF magistre?
Laba diena. Galite pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]