Priėmimas į TTVAM


Žygis93
Su 16.7 yra šansų gauti nemokamą vietą vizualinės komunikacijos ar turizmo industrijos ir viešbučių valdymo studijose ?
 
Puonia
Sveiki Ar įmanoma įstoti į "Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo" studijų programą valstybės finansuojamą vietą, išlaikius istorijos egzaminą (~30%), Lietuvių kalbos egzaminą (92%) ir anglų kalbos egzaminą (32%) tačiau, 11kl ir 12kl neturėjus geografijos pamokos ?
 
TTVAM
Žygi93, 2011 metais paskutiniojo pakvietojo ir gavusio valstybės finansavimą konkursinis balas buvo 13,46. Šiais metais, kaip žinia, yra galimybė gauti studijų stipendiją (tada studijos nekainuoja). Sėkmės :)
 
Partnerio pranešimas
Greta
Laba diena. Norejau paklausti, jeigu istosiu y VNF/ST tai ir reiks kad as gausiu stipendija, ar istojus cia dar bus koks nors konkursas?
 
Morded
Norintys gauti socialinę stipendiją asmenys turi atitikti bent vieną iš šių kriterijų: yra iš nepasiturinčių šeimų ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą; Cia gal ne i tema,bet jeigu as gyvenu be Tėčio,o Mama uždirba minimalu atliginima.Aš gausiu stipendija?
 
Vaida
Sveiki. Tai gal galėtumėte atsakyti į klausimus apie mokslo stipendijas?!
 
Hendei
Laba diena, norejau paklausti, koks praitu metu maziausias konkursinis balas i vnf vieta tarptautiniuose vinansuose bei rinkodaroje. Is anksto aciu !
 
?df
kada atsakymai ir ar jie bus el pastu pranesti?
 
TTVAM
Greta, jei būsite kviečiama į studijas, kurių finansavimo šaltinis vnf/st, tuomet jūs ir gausite studijų stipendiją. :)
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Morded, Socialinių stipendijų skyrimo tvarką rasite čia http://www.ttvam.lt/informacija-studentui/socialine-stipendija/
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
?df, kviečiamųjų sąrašai bus skelbiami liepos 27 d. iki 11 val.
 
Partnerio pranešimas
Eglė
Sveiki. Mane domina studiju programa "Turizmo industrija ir viešbučių valdymas". Kokia tikimybė įstoti nemokamai, jei neturiu pasirinkusi geografijos. Skaičiuotųsi tik egzaminų rezultatai? Ačiū, laukiu atsakymo :)
 
jolita
kai vyksta litexpo studiju muge, tvamo vaziuoja pristatineti tik sa nariai ar ir kiti norintys?
 
TTVAM
Jolita, kai vyksta Litexpo paroda, dalyvauja ne tik SA nariai :)
 
Partnerio pranešimas
Paulius
Domina Reklamos technologijos studijų balo sandara bei praėjusių stojimų paskutiniojo pakviesto studijuoti konkursinis balas
 
ashai
Sveiki, norėjau pasiteirauti ar įmanoma įstoti į "Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo" studijų programą. Planuoju laikyti lietuvių ir anglų kalbų egzaminus, taip pat matematiką , istoriją bei turizmą ir mitybą, tačiau 11 ir 12 klasėse neturėjau geografijos?
 
TTVAM
Laba diena, Pauliau. Reklamos technologijų studijų programos konkursinį balą sudaro matematikos, lietuvių kalbos, užsienio kalbos arba istorijos egzaminų rezultatai bei istorijos arba užsienio kalbos mokomojo dalyko rezultatas. Pirmojo pakviestojo ir gavusio studijų stipendiją į Reklamos technologijų studijų programą konkursinis balas buvo 14,54, paskutiniojo - 13,84.
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Sveiki, Ashai, Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo studijų programos konkursinį balą sudaro lietuvių kalbos, užsienio kalbos bei istorijos egzaminų rezultatai ir geografijos mokomojo dalyko rezultatas. Jei jūsų išlaikytų egzaminų rezultatai bus neblogi, manome, kad ir be geografijos mokomojo dalyko pavyktų įstoti į šią studijų programą. :)
 
Partnerio pranešimas
Sandra
Norėjau pasiteirauti ar 2013 įstočiau i turizmo industriją ir viešbučių valdymą turėdama lietuvių, anglų ir istorijos valstybinius egzaminus? ar geografijos egzaminas būtinas? ir kokia metinė kaina?
 
TTVAM
Laba diena, Sandra, Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo studijų programos konkursinį balą sudaro Istorijos, Lietuvių kalbos ir literatūros, Užsienio kalbos egzaminai bei geografijos metinis pažymys. Nuolatinių studijų metinė kaina yra 7500 Lt, ištęstinių - 5600 Lt.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]