Priėmimas į TTVAM


TTVAM
Gimnazijų, vidurinių, profesinių mokyklų abiturientams ir visiems pageidaujantiems studijuoti TTVAM siūlo 10 perspektyvių studijų programų ir lanksčias studijų formas. Asmenys, sutinkantys studijuoti savo lėšomis, JAU DABAR gali teikti prašymus. Rinkis TTVAM! Daugiau inforamcijos http://www.ttvam.lt/studijos/stojantiesiems/
 
Partnerio pranešimas
sunny1993
Sveiki, Koki šansai būtų įstoti čia su : V biologijos , M lietuvių ir technologijų egzaminais į mokamą? Metiniai pažymiai yra geri , tik matematikos 4 -5 . Ačiū.
 
akuyukai
Sveiki, koks vidurkis turetu buti norint stoti i nemokama vieta ir Turizmo ir viesbuciu administravimo specialybe bei ar tiktu siais metais laikomi lietuviu, anglu ir istorijos egzaminai?
 
TTVAM
Laba :) 2011 m. paskutiniojo pakviestojo ir gavusio valstybės finansavimą konkursinis balas į Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programą buvo 13,36. Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos konkursinį balą sudaro istorijos, lietuvių ir užsienio kalbos egzaminų bei geografijos mokomojo dalyko rezsultatai.
 
Partnerio pranešimas
akuyukai
sveiki, kur galėčiau įstoti su valstybiniais istorijos, lietuvių ir anglų egzaminais :) esu abiturientė, todėl ieškau pasirinkimo :)
 
Ernestas
Laba diena, norėčiau sužinoti ar negalima jau įstoti į valstybės finansuojamą vietą pasirinkus turizmo industriją ir viešbučių valdymą TTVAM'e?Praeitais metais tūrėjau galimybę, bet neišnauduojau, šiais nusprendžiau jau, bet nemačiau pasirinkimo LAMA BPO puslapį -VF.Tik vnf if vnf / st.
 
Noah
Man ta pati bėda su vizualine komunikacija..
 
sunny1993
Sveiki, norėjau jūsų paklausti ar įmanoma pas jus įstoti su : Biologijos V , Lietuvių M ir technologijomis? Mokausi tris kalbas : anglų (7) , rusų (7) , prancūzų (įsk) . Istorija 7-8 . Stočiau į mokamą mokslą. Ačiū. Koki didesni šansai ar į teisę ar vadybą?
 
TTVAM
akuyukai 2012 05 29, 1:18 #25428 sveiki, kur galėčiau įstoti su valstybiniais istorijos, lietuvių ir anglų egzaminais :) esu abiturientė, todėl ieškau pasirinkimo :) Sveiki, pagal jūsų minimus egzaminus, galėtumėte stoti į Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo studijų programą. :)
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Ernestai, Noah, pildant prašymą www.lamabpo.lt nėra pasirinkimo vf, bet yra vnf/st. VNF/ST įrašas reiškia, kad Jūs pasirinksite valstybės nefinansuojamas studijas, bet pageidausite gauti studijų stipendiją, kuri yra tokio pat dydžio kaip "studento krepšelis" ir, ją laimėjus, Jums nereikės mokėti už studijas.
 
Partnerio pranešimas
Ernestas
Ačiū už atsakymą.
 
turistas
sveiki , noriu studijuoti Turizmo industriją ir viešbučių valdymą. kokios galimybes gauti nemokamas studijas jūsų universitete ? ar užtektų šiais metais maždaug 16 koeficento ?
 
TTVAM
Laba diena, turiste, šiais metais yra galimybė bandyti gauti studijų stipendiją. Koks bus konkursinis balas, kad gautumėte studijų stipendiją, atsakyti sunku, bet tikėkimės, kad jums pasiseks.:)
 
Partnerio pranešimas
mrsdov
Sveiki, stojant į reklamos vadybą (nemokamai) neužtektų lietuvių ir anglų valstybinių ir dailės mokyklinio egzamino?
 
TTVAM
Sveiki, mrsdov, Reklamos technologijų studijų programos konkursinį balą sudaro matematikos, lietuvių kalbos, užsienio kalbos arba istorijos egzaminai bei istorijos arba užsienio kalbos metiniai pažymys.
 
Partnerio pranešimas
Gerda
Sveiki, užsiregistravau lamabpo.lt puslapyje ir bandant pildyti prašymą jūsų mokykla pasiūlė tik mokamas studijas, kaip suprasti?
 
Gerda
Ir dar klausimukas, pildant prašymą siūlo rinktis iš labai mažai programų, nerandu nei vizualinės komunikacijos, nei teisės specialybių, o rinkodara pasiūlyta tik užsienio kalbomis. Kaip jas surasti ir pasirinkti?
 
TTVAM
Laba diena, Gerda, renkantis mūsų aukštąją mokyklą yra vnf/st įrašas, kuris reiškia, kad Jūs pasirinksite valstybės nefinansuojamas studijas, bet pageidausite gauti studijų stipendiją, kuri yra tokio pat dydžio kaip "studento krepšelis" ir, ją laimėjus, Jums nereikės mokėti už studijas. Pildant prašymą, visos studijų programos yra, tarp jų tiek Vizualinės komunikacijos, tiek Teisės studijų programos. :)
 
Partnerio pranešimas
migle
o ar gavau stipendiją sužinosiu iš karto?
 
Dovydas
Tai jeigu istosiu y VNF/ST tai ir reiks kad as gausiu stipendija, ar istojus cia dar bus koks nors konkursas? nes rasote kazka neaiskiai kad tik pageidausite gauti stipendija. Dekui is anksto ;]
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]