Klausimai apie Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokyklą
(VU TVM)


Administratorius
Čia jūs galite užduoti įvairius klausimus apie Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokyklą (VU TVM)
 
...
ar yra šansų be matematikos egzamino įstoti į turizmo verslą? :/
 
Dov
Koks buvo maziausias ir didziausias konkursinis balas i TVM verslo finansu valdyma pernai metais i VF vieta? Kokiose istaigose planuojama, kad sios specialybes studentai gales atlikti praktika, o veliau ir isidarbinti? (imones, bankai, draudimo bendroves?)
 
Evelina
Norėjau paklausti ar užtenka mokintis biologiją B lygiu norint įstoti į tarptautinio turizmo verslą? Koki turėtų būti egzaminų rezultatai,kad pavyktų įstoti į VU TVM? Ar mokslas labai sunkus?
 
Evelina
Atsiprašau už apmaudžią klaidą. Geografiją B lygiu.
 
Laura
Kokia realiai būtų mano specialybė, jeigu studijuočiau tarptautinį verslą? Ar verslo specialistas, ar tiesiog vadybininkas?
 
Nutella
Sveiki, ar galėtumėt man pasakyti,skiriasi rinkodaros studijos nuo marketingo? Kadangi dabar studijuoju multimedijos dizainą, tačiau esamo universiteto paskaitos nuvylė, nusprendžiau grįžti ir studijuoti Lietuvoje. Tik va, bėda, kad niekas neišaiškina, kuo skiriasi ir kas turi daugiau perspektyvų. Martynas
 
Viktorija
Ar yra galimybė pasirinkus VU anglų ir prnacūzų kalbų stujas užsienio kalbų institute, studijuoti VU TVM tarptautinį verslą gretutinėmis studijomis.
 
Justina
laba diena, norėčiau studijuoti 2 studijų programas jūsų kolegijoje. Suprantu ,jog uz vienas teks susismokėti. Manę domina ,ar man užskaitytų tuos pačius dalykus jei sutaptu kreditai?Ir kaip vyksta ištestinės studijos? ar tektų mokytis po 1 savaitę į menėsį, ar savaitgaliais? Būčiau labai dėkinga už atsakymą, nuo to priklausys mano tolesni sprendimai.Ačiū:))
 
Milena
Kokie egzaminai reikalingi istojant i bankininkyste?
 
Vaida
Sveiki. kokių tiksliai egzaminų reikia stojant į tarptautinį verslą?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]