Konsultuoja Vilniaus kolegija


Giedrė
Laba diena, norėčiau pasiteirauti koks turėtų būti konkursinis balas norint įstoti į kineziterapiją nemokamai?
 
Agnė
Sveiki,rašote, kad gestų kalbos KB sudaro: Lietuvių kalba 0,4 Istorija 0,2 Užsienio kalba 0,2 Antroji užsienio kalba arba gimtoji kalba 0,2 Gimtoji kalba gali būti ir lietuvių ar tai taikoma tik kitataučiams?
 
Saulius
Labas vakaras. As baigiau profesini mokymo centra AUTOMATINIŲ SISTEMŲ EKSPLOATAVIMO MECHATRONIKO MOKYMO PROGRAMA, laikiau tik prof. egz. ir lietuviu. Yra galimybe istot?
 
Juscik07
Sveiki , noreciau paklausti ar yra Vilniaus kolegijoje kulinarija, ir kokius egz. laikyti?
 
Juscik07
Sveiki ar tureciau galimybe istoti i vk su tokiais egzaminais: Lirtuviu (m) Lenku(m) Rusu (v). Aciu uz atszkyma
 
kkk
Sveiki,laikiau anglu,lietuviu ir istorijos egzaminus.I kokias specialybes galeciau pretenduot?
 
Lina
Sveiki. Ar yra tikimybės įstoti į Vilniaus kolegiją reklamos vadybą arba kultūrinės veiklos vadybą su 14,02 konkursiniu balu?
 
Tomas11
Sveiki, kokia jūsų siuloma programa galiu įstoti su tokiais valtybiniais rgzaminais:lietuvių 34, biologija 9, chemija 2,anglų metinis 6, domintu valtybes finansuojama jei pakanka balo.aciū
 
Kalinauskaite
Labas vakaras, norėčiau pasiteirauti apie higieninę ir dekoratyvinė kosmetologiją. Chemijos nepasirinkus, tuo pačiu ir egzamino nelaikyčiau, tad ar galima be jos išsiversti? Biologiją laikyčiau.
 
Diana
Sveiki,noreciau paklauti kur galeciau istoti su lietuviu valstybiniu,rusu it technoloogijos egzaminais? Dekoju.
 
Gab
Sveiki, Siuo metu studijuoju Istaigu administravima neakivaidziai, busiu antrame kurese. Norejau paklausti kokios galimybes butu studijuoti toliau uzsienije uzbaigus kolegija? Siuo metu gyvenu Italijoje. Noreciau cia ir mokytis.
 
gyga
Laba diena, Norėčiau pasiteirauti ar Vilniaus kolegijoje numatomos ateityje Akušerijos studijos? Ši studijų programa tik Kauno kolegijoje ir universitete Kaune Dėkoju iš anksto už atsakymą.
 
Agneee
Sveiki. Man įdomu, kaip ten del tu užsienio kalbų Turizmo vadyboje? ar vokiečių kalba yra privaloma? ar galima mokytis tik anglų? :)
 
kamile
sveiki, ka galeciau studijuoti su tokiais egzaminais : lenku, lietuviu, rusu, istorija? p.s visi valstybiniai
 
diiii
Sveiki, šiemet įstojau į VIKO, į ištęstines studijas. Atsimokius pirmą semestrą, supratau, kad man nepatinka ši specialybė ir dėl sunkios finansinės padėties, noriu mesti šias studijas. Aš dar nesu sumokėjusi už pirmą semestrą, tai jei aš nuspręščiau mesti, tai ar man reikėtų sumokėti už pirmą semestrą, ar ne? Ir ar reikėtų pasirašyti kokią sutartį dėl studijų nutraukimo?
 
gretukas
Sveiki, ar Vilniaus kolegijoje galima studijuoti turizmo ir viesbuciu vadyba? Jei taip, tai kokiu egzaminu reikia.
 
Dianukas
Laba diena, brandos atestata gavau 2010m, laikiau tik Lietuviu k. mokyklini egzamina ir rusu bei anglu kalbu valstybinius, ar turiu galimybe istoti 2013m i mokama vieta , istestines pradinio ugdymo studijas?
 
Vija
Šiais metais įstojau i Vilniaus ISM. Norėčiau perstoti į Jūsų universitetą . Ar tai dar būtų įmanoma. Jei taip- į dieninį ar neakivaizdini
 
Justina
laba diena, norėčiau studijuoti 2 studijų programas(verslo ekonomiką (I) ir tarptautinį verslą ang) jūsų kolegijoje. Suprantu ,jog uz vienas teks susismokėti. Manę domina ,ar man užskaitytų tuos pačius dalykus jei sutaptu kreditai?Ir kaip vyksta ištestinės studijos? ar tektų mokytis po 1 savaitę į menėsį, ar savaitgaliais? Būčiau labai dėkinga už atsakymą, nuo to priklausys mano tolesni sprendimai.Ačiū:))
 
Simona
Kokius egzaminus reikia laikyti mokykloje,kad įstočiau į šukuosenų dizainą?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]