Konsultuoja Vilniaus kolegija


Administratorius
Klauskite visko apie Vilniaus kolegiją
 
Denis
Laba diena. Norėčiau sužinoti, ar įmanoma įstoti į Vilniaus Kolegija į Elektronikos ir Informatikos fakultetą(į vf vietą), jei nelaikyti(negalėsiu išlaikyti) matematikos VBE?
 
Studente
Sveiki. Idomu suzinoti, jeigu as noriu stoti i jusu kolegija i kosmetologija,ir jeigu esu baigus jau viena specialybe, tai galiu stoti jau tik i mokama?Bei istojus, jar man galetu uzsakityta visa pirma kursa jeigu atitiktu visi kreditu dalykai ir iskart perkelti i antra kursa?O jeigu tik pora dalyku nesu turejus o kitus uzskaitytu tai jau man butu laisvas grafikas?Ir kaina mokslo sumazetu?
 
Dia
Sveiki, gal įmanoma sužinoti ar stojant į šukuosenos dizainą reikia buti baigus kirpejus?
 
Mildzix
Hey. :) esu abiturientė ir turiu svajonę, studijuoti VIKO gestų kalbą ateinančiais metais, tačiau.. laikau lietuvių (V), istoriją (V) ir geografiją (V). Ar būtų šansų ten įstoti, jei nelaikau užsienio kalbos? :)
 
tobik
Sveiki.ar yra tokia profesija kokybes kontrolerius?
 
Martynas
Jeigu kas nors turite kokiu nors ziniu apie studiju krypti kaip Renginiu Organizavimas labai prasau parasykit man i skype mmaster129.
 
mike
Sveiki, ar Vilniaus kolegijoje galima studijuoti turizmo ir viesbuciu vadyba? Jei taip, tai kokiu egzaminu reikia.
 
Mildzix
Mike, taip, pasižiūrėk www.viko.lt kur studijų programos, ten rasi Verslo vadybos fakultete - Turizmo vadybą. Egazminų reikia: Matematikos, Lietuvių k., užsienio k. Istorijos metinio užtenka. :)
 
anik4
Sveiki. Noriu studijuoti turizmo vadybą, bet nelaikau matematikos egzamino. kaip tada?
 
pasimetusi
ar yra šansų be matematikos egzamino įstoti į turizmo vadybą verslą? :/
 
Karolina
Sveiki..ar jusu kolegijoje yra ruosiami kineziterapiautai? ar sunku patekti i sias studijas? esu islaikius 2valstybinius egzaminus t.y lietuviu kalbos ir biologijos, ar ju pakanka norin istoti i valstybes finansuojama vieta?kokia butu studiju kaina? aciu uz atsakymus:)
 
marlina
Laba diena, norėčiau sužinoti kokių dalykų egzaminai reikalingi stojant į aprangos ar įvaizdžio dizainą? Ar reikalinga chemija, fizika ir kokiu lygiu reikia pasirinkti venuoliktoje klasėje?
 
Juscik07
Sveiki, as laikysiu lenku mokyklini egz.,lietuviu mokyklini egz., ir rusu valstybini egz., ar man butu imanoma istot i VK ?ir kur galeciau su tokiais egz.Dekui is anksto...:)
 
neziniukas
laba diena, ar imanoma istoti i jusu kolegija su mokykliniais egzaminais lt ir pl? Aciu uz atsakyma.
 
Eglė
Sveiki, ar įmanoma įstoti į turizmą, neturint istorijos/matematikos egzamino?
 
Drevinukas
Laba diena, ar galima stoti į reklamos vadybą turint istorijos, bet neturint matematikos VBA rezultato?
 
AnasTias
Sveiki. Norėjau paklausti, jeigu stociau i jusu kolegija i buhalterija mokamai, ir mokyciausi labai gerai, ar po pusmecio ar po pirmo kurso galeciau pretenduoti i nemokama vieta?
 
Beata
sveiki, ar imanoma istoti i VK su lietuviu (M) ir uzsienio(rusu)(V)?
 
melisute
Laba diena. Ar galima istoti i kolegija i bankininkyse, nelaikant uzsienio k. bet laikant lietuviu istorija ir matematika?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]