Medicinos ar teises studijos JAV


Trumpai
2008 ,,Kur stoti Europoje ir JAV" buvo parasyta,kad norint Amerikoje igyti mediko ar teisininko specialybe,i sias programas reikia stoti po bakalauro studiju, o ne gavus atestata. Kaip tai suprasti? Ar pabaigus mokykla negalima tiesiai stoti i medicina?
 
actor
gal vis dėlto žino kas nors atsakymą į šį klausimą?
 
Administratorius
ne.turi ten baigti koledžą specialų kelių metų, tik tada stoti
 
Trumpai
O ar i ta koledza sunku istoti? Ar dideli konkursai? O po tu specialiu koledzu vyksta atskiri stojimai i medicinos mokyklas, gal laikomi kokie nors specialus testai? Ar stojimas i tuos koledzus panasus,kaip ir i kitus JAV universitetus?
 
Atsakau
Pirmiausia, ką noriu pasakyti, tai medicinos studijos JAV praktiškai neapmokamos. Mokslams reikia išleisti daug pinigų. Turi mokytis koledže Pre-Medical 4 metus(matematika, biologija, chemija, fizika), tada labai gerai išlaikyti testą ir, gauvus labai gerus jo rezultatus bei savo pasiryžimu sužavėjus keledžų įgaliotinius galima įstoti į Medical School. Joje vėl 4 metai. Paskui rezidentūra ir visa kita. Iš viso, tarkim, chirurgai mokosi apie 15 metų. Visą informaciją galima anglų kalba rasti internete ;)
 
zooms
noreciau studijuot harvarde teise. ko reik ten stojant? galima is kart baigus mokykla ar reik kazka baigt?
 
zooms
atsakykit. nelauksiu amzinai. prasau
 
greitas
Pavarai, isivaizduoji kokia ten mokykla? Ten manau istoja tik geriausi, reik aisku pabaigti mokykla idealiai, gauti rekomendaciju ir pan, daugelis is kitu valstybiu, pirma stoja i koledzia, ten igyja baklaura, jav ir ir po to jau i harvarda
 
medi
jeigu nori mokytis JAV, visų pirma reikia $$$
 
questy
Kuo toliau tuo labiau mintys del studiju krypsta link teises, tik paciai atrodo ir is kitu esu girdejus kad amerikiecu teises, teismu sistema kitokia - idomesne, daugiau galimybiu nei europietiskoje. Kyla klausimas kur studijuoti, per kiek laiko butu galima save realizuoti - tiek gimtineje, tiek uzsienyje?
 
Bri
Noriu studijuoti užsienyje teisę. Norint įstoti ką reikia baigti? 12 klasių ir universitetą?
 
RugileRar
zooms rašė: atsakykit. nelauksiu amzinai. prasau
Tokie klausimai yra nemirtingi :D Chebra, jei norit stot į Harvardą, pakrutinkit smegenis ir pirštus ir pasigooglinkit tokius ats, čia gi labai asmeniški reikalai, kiekvienam reikalavimai kitokie, plius interviu būna. Ne tiek ir daug lietuvių apskritai Harvarde mokosi, o dar yra vilties, kad būtent šiame forume sėdi...
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]