Ar sunku studijuoti filosofija?


Gretautas
Ar sunku stidiojuoti, kiek laiko trunka studijos?
 
diana
as manau kad nesunku tam kas supranta gilias mintis ir geba pats jomis mastyti ir reiksti ..Filosofija idomus mokslas tereikia labai daug gilintis kad suprastum apie ka kalbama ir ka tuo norima pasakyt..
 
Darius
O kokius egzaminus reikia studijuojant Psixologija ar Filosofija irar butinas paserankamasis dalykas mokykloje psixologija? rasykyt i skype...tytan666 aciu ;]
 
Bjork
o kokio mažiausio istorijos balo reikia norint įstot į filosofiją?
 
beta
bukite gerai greiciau atsakykite ko istikruju reikia norit istoti i psichologija arba filosofija? ar tikrai labai didele reiksme turi matematike, ar reikia yam leikyti valstybini?
 
miglė
man ir būtų įdomu jei kas atsakytumėte į šiuos klausimus:) kokių egzaminų reika tam? ir kokio balo maždaug? kaip jum studijos? ar sunku? įdomu?
 
acersds
ir kur butu galima mokytis
 
Rem
Matematika yra butina,jei nori stoti i univera,didelia dali sudaro matematikos svertinis koef. (logika yra butina) , po to istorija ir uzsienio kalba.
 
Moksleivė;D
O kiek kainuoja studijos universitete?
 
Ieva
Stojant į filosofiją matematikos valstybinio egzamino nereikia, pakanka turėti pažymį (ir tai sudaro 20 proc. stojamojo balo).
Kainuoja apie 3,5 tūkst. per metus, bet diev, jei esi normaliai protingas, įstoji nemokamai, jei ne - ar tikrai paveši ir pačias studijas?
 
ieva
kur rasti tikslia informacija apie filosofijos studijas vilniuje? ta prasme , kokiu egzaminu reikia , kokiu metiniu pazymiu?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas



Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]