Klausimai apie SSE Riga


Ieva
Šiais metais bandysiu stoti i SSE. Norėjau paklausti ar vis dar tokia pati didelė konkurencija stojant į šį universitetą? Ar sunčiant savo applincation'ą turi būti einamieji ar pusmečio pažymiai? Ar tik į anglų ir matematikos pažymius yra kreipiamas didžiausias dėmesys ir kokie minimum turi tie pažymiai būti, kad tave apsvarstytų?
LaurynasJ
Labas, Ieva, kalbant apie konkurenciją, ji išliko pakankamai nemaža. Šiais metais turėjome apie 500-600 stojančiųjų. Pateko apie 120. Siunčiant online application, reikia prisegti pirmo pusmečio pažymius, kadangi į juos kreipiamas pakankamai nemažas dėmesys (jie turėtų būti ne žemesni nei 7). Pernai siųsdamas savo applicationą pridėjau ir 11 kl. pusmečius ir metinius pažymius, bet tai nėra būtina (savo nuožiūra). Svarbiausi pažymiai, kaip ir minėjai, yra matematikos ir anglų kalbos. Jie griežtai neturi būti žemesni nei 7, tačiau net jeigu jie yra ir žemesni, aplikuoti verta, kadangi žiūrima ir į kandidatų užklasinę veiklą ir motyvaciją. Be to, per antrą application etapą per testus yra patikrinamos žinios reikalingos studijoms čia. Žodžiu, pažymiai yra svarbūs, bet ir su žemesniais rezultatais pakliūti čia galima. Sėkmės!
Greta
Kiek siais metais kainuoja mokslas? Ir kokius egzaminus ar pazymius reikia pateikti norint istoti?
Dana
Hello, Greta! Admissions information is published here: http://www.sseriga.edu/en/education/bachelor/admission/ Tuition fee for students from the Baltic countries (Estonia, Latvia, Lithuania)is EUR 3,500 per year. Good luck!

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]