Krepšinis


Mindaugas
Sveiki,taigi esu Mindaugas man yra 18 metų,esu iš Kauno,lankau krepšini gan ilgai,pradėjau jį,kai mane mama į jį nuvedė,tai man buvo 7 metai.Na man jis labai patiko,taip ir nuo dabar jį lankau.Pirmas treneris buvo Mečislovas Dedelis,na pas ji daug ko neišmokau,nes jis ant bairio vesdavo treniruotes,tai tada perėjau pas Kazy Maskvyti,jai žinot tokį,turėtumėt žinoti,tai man pas ji sekdavosi gan neblogai,turėdavom daug varžybų,su juo patyriau daug ką,bet jis galėjo tik 1992 metus turėti,o aš buvau 1993,tai man buvo liūdna ištikro,kai turėjau pereiti,pas kitą treneri,Dariu Dikčiu,turbūt irgi žinote šita treneri.

Taigi einam prie reikalo,mano ūgis 192m sveriu 72 KG,liko paskutiniai metai sporto mokykloje,ar po šitu metu aš galėčiau būti krepšininkas??? Ko man reiktu,kad jo tapčiau,jai kažko nedarašiau,paklauskyte viską atidžiau dadėsiu,tad lauksiu jūsų,komentaru,manau aš jų sulauksiu.
 
Tadas
Cia apie tokius dalykus ne forumuose klausineti. To turi klausti savo trenerio, nesuprantu kodel cia klausineji to, nes cia ta informaija kazin ar bus tiksli. Pvz net vidurinesi apie tai turetu pakonsultuoti fizinio lavinimo mokytojai, juk jie ape tokius dalykus turi nusimanyti
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]