stojamieji


Julius
Sveiki, norėjau pasidomėti tais 3 priėmimo ratais į universitetus. Ar pirmame stojimo rate galiu sarašyti visas nemokamas specialybes ir jei neįstosiu nė į vieną, tai ar antrame stojimo rate galėsiu surašyti tas pačias specialybes tik jau mokamas?
 
VGTU

Sveiki,
Atsakome į klausimą.

Pagal bendrojo priėmimo tvarką po pagrindinio priėmimo pirmo
etapo stojantysis gali keisti tik prioritetinę pageidavimų eilę, tačiau naujų pasirinkimų įrašyti negalima, todėl jeigu iki prašymų teikimo pabaigos nebus pasirinkta valstybės nefinansuojamų studijų, jas rinktis bus galima tik pakartotinio priėmimo metu pildant naują prašymą.

Bendrąjį priėmimą sudaro pagrindinis ir papildomas priėmimas. Pastarasis vykdomas tik tose studijų krypčių grupėse, kuriose po pagrindinio priėmimo liko laisvų vietų. Pagrindinis priėmimas vykdomas dviem etapais: po pirmojo etapo dar galima keisti pageidavimų eiliškumą ir vėl konkuruoti dėl vietų, likusių po pirmojo etapo studijų sutarčių pasirašymo.

Prašymus pateikti ir koreguoti galima nuo 2011-06-01 iki 2011-07-22 17 val., koreguoti prašymą taip pat galima ir pagrindinio priėmimo antrojo etapo metu. Papildomo priėmimo metu teikiamas naujas prašymas. Jei prašymas koreguojamas kelis kartus, galioja paskutinė koreguoto prašymo versija. Po stojamųjų egzaminų ir motyvacijos įvertinimo sesijos prašymų koregavimo metu jau negalima įrašyti pageidavimų į studijų programų valstybės finansuojamas vietas, kurioms būtinas naujas motyvacijos įvertinimas ar stojamasis egzaminas.


VGTU
 
bimka
ar vgtu yra socialine pedagogika?
 
sarka
ar butu galima suzinoti daugiau informacijos apie saugos inzinerija (gaisrine sauga) studiju kaina. koks stojamasis balas (vf) paskutinis buvo... ?? dekui
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]