Klausimai apie ASU priėmimą


asukomisija
Mindaugas rašė: kokio balo reiketu istoti i Atsinaujinančių energijos išteklių inžinerija i nemokama vieta
Sveikas Mindaugai. :) Koks bus balas, sunku prognozuoti, galiu Jums pateikti faktus: 2013 m. kryptyje, kuriai priklauso ASU studijų programa atsinaujinančių energijos išteklių inžinerija valstybės finansuojamų vietų buvo 768 valstybės finansuojamos vietos, o minimalus praeinamas balas į VF vietą buvo 14,21. :) Šiais metais valstybės finansuojamų vietų skaičius toks pat - 768 vietos, taip pat į šią studijų programą yra paskirta 8 valstybės tikslinio finansavimo vietos. Plačiau apie tikslinį finansavimą galite paskaityti čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/62658. :) Iškilus daugiau klausimų galite rašyti el. paštu: komisija@asu.lt arba skambinti tel.: 837 752 200.
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
Gytis rašė: Labas vakaras, vidurine baigiau 2011. iki tol mokiaus KTU bet išėjau ir visgi gyvenimo svajone buvo agronomija į kuria šias metais ir bandysiu stoti. Tik toks klausimas, laikiau 2011m. matematika/fizika/lietuviu ir stojamasis balas pagal šiu metų skaičiuoklę yra 2, ar įmanoma įstoti į neakivaizdinį kursą?
Sveikas Gyti. :). Taip, įstotumėte, tačiau tik į mokamą vietą. Jei kils daugiau klausimų, galite rašyti el. paštu komisija@asu,lt arba skambinti tel. 862067179. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
ppp
Sveiki.koks minimalus konkursinis balas buvo 2013m i vf finansus ir apskaita ? :)
 
asukomisija
ppp rašė: Sveiki.koks minimalus konkursinis balas buvo 2013m i vf finansus ir apskaita ? :)
Sveikas. :) 17,43.
 
Partnerio pranešimas
Renata
Sveiki. per Lama BPO skaičiuoklę suskaičiuoja, kad mano balas į "Kaimo plėtros administravimas" (nuotolinės) yra 5,23 balo. Ar yra galimybė įstoti į "vf"?
 
eimantas
Sveiki,norėčiau paklausti stojant savo lėšomis 2015 metais i agronomija ar anglu k. egzaminas privalomas,nes visiškai nesuprantu vieni sako ,kad stojant i universiteta nuo 2015 m reikalingas anglu egzaminas.aciu
 
boom
Sveiki,kaip manote ar siais metais istociau i vf apskaita ir finansus ? Mano kb 5,02
 
asukomisija
Renata rašė: Sveiki. per Lama BPO skaičiuoklę suskaičiuoja, kad mano balas į "Kaimo plėtros administravimas" (nuotolinės) yra 5,23 balo. Ar yra galimybė įstoti į "vf"?
Labas Renata. Žinoma, galimybių turi. Bandyk teikti prašymą per LAMA BPO. rekomenduoju pirmiausiai nurodyti į vf, po to į vnf/st, o tada į vnf. :) Jei pildant prašymą kils klausimų - skambink tel. 862067179. (Antanas). Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
eimantas rašė: Sveiki,norėčiau paklausti stojant savo lėšomis 2015 metais i agronomija ar anglu k. egzaminas privalomas,nes visiškai nesuprantu vieni sako ,kad stojant i universiteta nuo 2015 m reikalingas anglu egzaminas.aciu
Sveiki, jei studijuosite savo lėšomis - nėra privalomas. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
boom rašė: Sveiki,kaip manote ar siais metais istociau i vf apskaita ir finansus ? Mano kb 5,02
Sveiki. :) Balas gan geras, bandykite. LAMA BPO prašyme pirmiausiai pirmiausiai rekomenduoju nurodyti į vf vietą, po to į vnf/st, o tada į vnf. :) Jei pildant prašymą kils klausimų - skambink tel. 862067179. (Antanas). Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Sima
Sveiki, norėjau pasiteirauti. Įstojau į žemės ūkio verslo vadybą su pasiulymu del tikslinio finansavimo, jei gaunu du balus už pokalbi, bet negaunu tikslinio finansavimo galiu dar pretenduoti į vf vietą šios specialybės? Ar geriau bandyti stoti antru turu? Iš anksto dekoju už atsakymą
 
Laura
Sveiki, ar galima pasirasyti dokumentus i vnf vieta bet atideti registracijos mokesti kad galetum dalyvauti antrame ture?
 
Alma
Sveiki, mano konkursinis balas yra 4.68, ar imanoma istoti i maisto zaliavu kokybe ir sauga valstybes finansuojama vieta?
 
asukomisija
Sima rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti. Įstojau į žemės ūkio verslo vadybą su pasiulymu del tikslinio finansavimo, jei gaunu du balus už pokalbi, bet negaunu tikslinio finansavimo galiu dar pretenduoti į vf vietą šios specialybės? Ar geriau bandyti stoti antru turu? Iš anksto dekoju už atsakymą
Labas Sima, ASU atnaujintas forumas pačiame viršuje :). Tikiuosi Jums pavyko įstoti į valstybės tikslinio finansavimo studijų vietą. ;)
 
Partnerio pranešimas
agronomas
Ar galima įstoti i agronomija be fizikos pazymio i agronomija ?
 
asukomisija
agronomas rašė: Ar galima įstoti i agronomija be fizikos pazymio i agronomija ?
Sveiki. :) Taip, fizika stojant į agronomiją nėra būtina. Reikalingus dalykus galite rasti čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51540
 
Partnerio pranešimas
Melisa
Sveiki, ar būtų galima sužinoti, koks 2014 m. buvo minimalus balas stojant į agronomijos vf vietą?
 
asukomisija
Melisa rašė: Sveiki, ar būtų galima sužinoti, koks 2014 m. buvo minimalus balas stojant į agronomijos vf vietą?
Labas Melisa. :) 4,16. :) Taip pat dar buvo ne mažai valstybės tikslinio finansavimo vietų, ten minimalūs praeinami balai buvo mažesni. :) Jei kils daugiau klausimų gali rašyti el. paštu priemimas@asu.lt Iki. :)
 
Partnerio pranešimas
Greta
Sveiki, turiu klausimą. Koks buvo 2014 m. mažiausias balas i vf kaimo plėtros administravimą? ačiū
 
asukomisija
Greta rašė: Sveiki, turiu klausimą. Koks buvo 2014 m. mažiausias balas i vf kaimo plėtros administravimą? ačiū
Labas Greta, 2014 metais į VF vietą buvo galima patekti turint 5,52 KB. :)
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]