Klausimai apie ASU priėmimą


asukomisija
Tadas rašė: sveiki. Ar didelės grupės studentų susidaro stojantiems į technologinių mokslų sritį?
Sveikas Tadai. Įvairiai, jei paklaustumėte konkrečią studijų programą - Jums pasakyčiau konkrečiai. :)
 
Partnerio pranešimas
Gintarė
Sveiki, esu baigusi Kauno kolegiją, geodezijos specialybę, noriu pasiteirauti kur toliau galiu eiti pagal išlyginamąsias studijas? iki kada vyksta priėmimas, kokios kainos? norėčiau platesnės informacijos.
 
asukomisija
Gintarė rašė: Sveiki, esu baigusi Kauno kolegiją, geodezijos specialybę, noriu pasiteirauti kur toliau galiu eiti pagal išlyginamąsias studijas? iki kada vyksta priėmimas, kokios kainos? norėčiau platesnės informacijos.
Labas Gintare, Jums reikia kreitis į ASU VŪŽ fakulteto administraciją. Kontaktai:Studijų administratorė Loreta Grigaitienė; III r. 713. tel.: (8-37) 752260; E-paštas. Loreta.Grigaitiene@asu.lt. Jei nepavyktų susisiekti, visi VŪŽF kontaktai čia: http://www.asu.lt/vz/lt/41644 Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
IgnasNa
Sveiki. Norėčiau sužinoti kokie yra minimalūs konkursiniai šių metų stojimo į VF balai norint studijuoti apskaita ir finansus/logistika ir prekyba/žemės ūkio verslo vadyba/žemės ūkio ekonomika. P.S. esu girdėjęs,kad jei mano tėvai (arba pats) yra/esi ūkininkai/as ir norint studijuoti su žemės ūkiu susijusias studijas yra pridedamas 1 balas,ar tai tiesa? :) Labai ačių
 
asukomisija
IgnasNa rašė: Sveiki. Norėčiau sužinoti kokie yra minimalūs konkursiniai šių metų stojimo į VF balai norint studijuoti apskaita ir finansus/logistika ir prekyba/žemės ūkio verslo vadyba/žemės ūkio ekonomika. P.S. esu girdėjęs,kad jei mano tėvai (arba pats) yra/esi ūkininkai/as ir norint studijuoti su žemės ūkiu susijusias studijas yra pridedamas 1 balas,ar tai tiesa? :) Labai ačių
Sveiki. Į apskaitą ir finansus ir žemės ūkio ekonomiką minimalus balas į VF vietą buvo 17,48, o į logistiką ir prekybą bei žemės ūkio verslo vadybą - 17,43. :) Už tai papildomi balau nebėra pridedami. ASU jau 2 metai vykdo 100 ateities lyderių programą, Ekonomikos ir vadybos fakultete, šiais metais praeinamas balas bus apie 15,06. :)
 
Partnerio pranešimas
Aistis
Norėčiau sužoinoti, kokios perspektyvos būtų pabaigus Ž.Ū mechanikos inžinerija (turiu galvoje įsidarbinimo galimybes) Kiek procentų baigusiųjų šias studijas dirba pagal specialybę ? Kitas klausimas: koks buvo konkursinis balas šiais metais į agronomiją, kiek priėmėt pirmakursių ? Ar vis dar išlieka šios specialybės paklausa, ar jau ''burbulas sprogsta'' ? Dar vienas klausimas: tarkim baigiu Ž.Ū mechanikos inžinerija ir po to noriu stoti i magistratura agronomijos ( taip galima ?) ir kas po to bus parašyta ant diplomo ? ( t.y ar galėsiu dirbti pilnai kaip agronomas ?)Dėkoju už sutrugdymą .
 
asukomisija
Aistis rašė: Norėčiau sužoinoti, kokios perspektyvos būtų pabaigus Ž.Ū mechanikos inžinerija (turiu galvoje įsidarbinimo galimybes) Kiek procentų baigusiųjų šias studijas dirba pagal specialybę ? Kitas klausimas: koks buvo konkursinis balas šiais metais į agronomiją, kiek priėmėt pirmakursių ? Ar vis dar išlieka šios specialybės paklausa, ar jau ''burbulas sprogsta'' ? Dar vienas klausimas: tarkim baigiu Ž.Ū mechanikos inžinerija ir po to noriu stoti i magistratura agronomijos ( taip galima ?) ir kas po to bus parašyta ant diplomo ? ( t.y ar galėsiu dirbti pilnai kaip agronomas ?)Dėkoju už sutrugdymą .
Sveiki, į Jūsų klausimą atsakiua prieš tai pagrindinėje ASU skiltyje, jei turėsite daugiau klausimų - rašykite el. p. komisija@asu.lt. iki :)
 
Partnerio pranešimas
Ugne
Sveiki,kur galeciau rasti internete visu studiju programu 2013m konkurainius balus?
 
asukomisija
Ugne rašė: Sveiki,kur galeciau rasti internete visu studiju programu 2013m konkurainius balus?
Labas Ugne, pagal kryptis galima rasti prie LAMA BPO statistikos: http://www.lamabpo.lt/bendrojo-priemimo-rezultatai/2013#609 Jei Jus domina pagal konkrečias ASU studijų programas, rašykite (el. paštas: komisija@asu.lt), padėsiu. :) Sėkmės.
 
Partnerio pranešimas
Edvinas
Sveiki, mokausi 10-oje klasėje ir pildau ugdymo planą, norėčiau sužinoti, ar miškininkystei yra būtina chemija? Kiek žinau 0,4 konkursinio balo sudaro biologija, 0,2 matematika arba chemija, trečiasis dalykas yra pasirenkamas, kuris tai pat sudaro 0,2 balo ir lietuvių kalba taipogi 0,2 balo. Ar yra galimybė įstoti be chemijos egzamino ir metinio pažymio? Jeigu tokios galimybės nėra, tai ar dėl metinio pažymio ( chemijos B kurso) labai nukenčia konkursinis balas?
 
asukomisija
Edvinas rašė: Sveiki, mokausi 10-oje klasėje ir pildau ugdymo planą, norėčiau sužinoti, ar miškininkystei yra būtina chemija? Kiek žinau 0,4 konkursinio balo sudaro biologija, 0,2 matematika arba chemija, trečiasis dalykas yra pasirenkamas, kuris tai pat sudaro 0,2 balo ir lietuvių kalba taipogi 0,2 balo. Ar yra galimybė įstoti be chemijos egzamino ir metinio pažymio? Jeigu tokios galimybės nėra, tai ar dėl metinio pažymio ( chemijos B kurso) labai nukenčia konkursinis balas?
Sveikas Edvinai, malonu, kad iš anksto domitės. :) Chemija nėra būtina. :) Biologija yra pagrindinis dalykas, kuris lemia 40 proc. Ties antruoju dalyku Jūs galite rinktis matematika arba chemija (geriau pasirinkite matematiką), ties trečiuoju dalyku pasirinkimo spektras yra platus, tačiau nepamirškite, kad kai stosite 2016 m., norint pretenduoti į valstybįs finansuojamą vietą reikia ir užsienio kalbos egzamino. :) Konkursinio balui įtakos chemija neturės, jei turėsite pasirinkė matematiką. :) Iškilus daugiau klausimų, rašykite el. paštu antanas.gircys@asu.lt :) Sėkmės.
 
Partnerio pranešimas
Sonata
Laba diena, Norėčiau pasiteirauti dėl stojimo į agnomo,ijos magistro studijas, baigiau VU ekologiją, ar bus galima pildyti paraišką per Lambpo , ar reikia kažkokių papildomų dar studijų, stojant į šį magistrą?
 
asukomisija
Sonata rašė: Laba diena, Norėčiau pasiteirauti dėl stojimo į agnomo,ijos magistro studijas, baigiau VU ekologiją, ar bus galima pildyti paraišką per Lambpo , ar reikia kažkokių papildomų dar studijų, stojant į šį magistrą?
Labas Sonata. :) Prašau man į el. paštą (komisija@asu.lt) atsiųsti savo skenuotą diplomą ir priedėlį. Studijų prodekanas peržiūrės ar netrūksta kokių dalykų. :) Dokumentai dėl II pakopos (magistrantūros) studijų priimami ASU. :)
 
Partnerio pranešimas
brotherix
DARBAS INTERNETU NAMUOSE, KAIP UŽDIRBTI INTERNETE, AGN Tik 5 min per dieną, $1000 per savaitę, nemokama registracija. www.onlinedarbas.blogspot.co.uk Facebook: www.facebook.com/onlinedarbas
 
IgnasNa
Sveiki, ar būtų įmanoma įstoti į Jūsų universitetą išlaikius egzaminus tokiems rezultatams: Lietuvių kalba: 50proc , istorija: 35proc, matematika- 20proc, informatika- 40proc., anglų kalbos metinis pažymys 8. Jei taip,tai į kokias specialybes būtų įmanoma įstoti? ačiū labai :)
 
asukomisija
IgnasNa rašė: Sveiki, ar būtų įmanoma įstoti į Jūsų universitetą išlaikius egzaminus tokiems rezultatams: Lietuvių kalba: 50proc , istorija: 35proc, matematika- 20proc, informatika- 40proc., anglų kalbos metinis pažymys 8. Jei taip,tai į kokias specialybes būtų įmanoma įstoti? ačiū labai :)
Sveikas Ignai. :) Su minėtais rezultatais į valstybės finansuojamą vietą vargu ar įstotumei, tačiau į mokamą vietą tikrai pavyktų. Žinoma, gali pretenduoti ir į valstybės tikslinio finansavimo vietą (šiais metais kandidatams nėra nustatytos minimalios konkursinio balo kartelės). Į mokamą vietą gali pretenduoti į visas studijų programas, susipažinti gali čia: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51604, o pagal pasirinktus egzaminus Tau labiausiai tiktų socialinių mokslų studijų programos: apskaita ir finansai, logistika ir prekyba, kaimp plėtros administravimas, kultūros ir turizmo vadyba, taikomoji ekonomika ir verslo analizė, pežės ūkio ekonomika, žemės ūkio verslo vadyba. Jei kils daugiau klausimų gali rašyti el. paštu: komisija@asu.lt arba kreiptis tel. 862067179. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
son
[c]asukomisija rašė: Sonata rašė: Laba diena, Norėčiau pasiteirauti dėl stojimo į agnomo,ijos magistro studijas, baigiau VU ekologiją, ar bus galima pildyti paraišką per Lambpo , ar reikia kažkokių papildomų dar studijų, stojant į šį magistrą?Labas Sonata. :) Prašau man į el. paštą (komisija@asu.lt) atsiųsti savo skenuotą diplomą ir priedėlį. Studijų prodekanas peržiūrės ar netrūksta kokių dalykų. :) Dokumentai dėl II pakopos (magistrantūros) studijų priimami ASU. : Deja, diplomo įteikimas bus birželio 20d. tai ar nebus per vėlu, dėl stojimo? gal būtų galima atsiųsti dalykus, kurie buvo studijų programoje, kad būtų aišku ar įmanoma mokytis maigstrą, be lyginamųjų studijų?
 
asukomisija
son rašė: [c]asukomisija rašė: Sonata rašė: Laba diena, Norėčiau pasiteirauti dėl stojimo į agnomo,ijos magistro studijas, baigiau VU ekologiją, ar bus galima pildyti paraišką per Lambpo , ar reikia kažkokių papildomų dar studijų, stojant į šį magistrą?Labas Sonata. :) Prašau man į el. paštą (komisija@asu.lt) atsiųsti savo skenuotą diplomą ir priedėlį. Studijų prodekanas peržiūrės ar netrūksta kokių dalykų. :) Dokumentai dėl II pakopos (magistrantūros) studijų priimami ASU. : Deja, diplomo įteikimas bus birželio 20d. tai ar nebus per vėlu, dėl stojimo? gal būtų galima atsiųsti dalykus, kurie buvo studijų programoje, kad būtų aišku ar įmanoma mokytis maigstrą, be lyginamųjų studijų?
Žinoma, atsiųskite, peržiūrėsime iš anksto. Lauksiu Jūsų laiško. :)
 
Partnerio pranešimas
Mindaugas
kokio balo reiketu istoti i Atsinaujinančių energijos išteklių inžinerija i nemokama vieta
 
Gytis
Labas vakaras, vidurine baigiau 2011. iki tol mokiaus KTU bet išėjau ir visgi gyvenimo svajone buvo agronomija į kuria šias metais ir bandysiu stoti. Tik toks klausimas, laikiau 2011m. matematika/fizika/lietuviu ir stojamasis balas pagal šiu metų skaičiuoklę yra 2, ar įmanoma įstoti į neakivaizdinį kursą?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]