Klausimai apie ASU priėmimą


asukomisija
Zoja rašė: Sveiki, esu baigusi slaugos bakalaura KMU. Noreciau igyti agrobiotechnologijos arba agronomijos magistra ASU universitete. Ar imanoma turint slaugos bakalaura istoti i sias studijas? Kokiu papildomu/islyginamuju egzaminu reikia? Koks konkursinis balas reikalingas? Ar ASU kaip nors tarpininkauja/padeda studentams isidarbti baigus studijas? Labai aciu uz Jusu laika ir atsakyma
Laba diena Zoja :). Rekomenduoju Jums nusiųsti savo diplomo ir jo priedelio skenuotą varinatą AF prodekanui (Kontaktai: Prodekanas studijoms doc.dr. Aurimas Krasauskas, C.R. 339. tel.: 752266, E-paštas. aurimas.krasauskas@asu.lt), taip parašykite ką norite studijuoti. Jis peržiūrės ir Jums atrašys. Šiuo metu jis atostogauja, galite tiesiogiai skambinti nurodytu telefonu. Dėl įsidarbinimo - ASU vienas iš privalumų, kad įsidarbinti absolventams padeda. :) Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
Raminta
Sveiki. Skubus klausimas, reikalaujantis greito atsakymo. Kiek kainuoja studijos ASU pasirinkus apskaitos ir finansų studijas METAMS? Ne semestrui, o metams? :)Iš karto ačiū už atsakymą :)
 
asukomisija
Raminta rašė: Sveiki. Skubus klausimas, reikalaujantis greito atsakymo. Kiek kainuoja studijos ASU pasirinkus apskaitos ir finansų studijas METAMS? Ne semestrui, o metams? :)Iš karto ačiū už atsakymą :)
Sveiki. Nuolatinėse studijose 3770 Lt., ištęstinėse - 2509 Lt. :)
 
Partnerio pranešimas
Raminta
Sveiki dar kartelį. Kaip manote, ar man pavyktų įstoti į Jūsų universitetą su 14,08 kb į valstybės nefinansuojamą vietą? :)
 
Viktorija
Labadiena :). Norėčiau studijuoti apskaitą ir finasus Jūsų universitete. Mano konkursinis balas- 17,8. Kaip manote, ar yra galimybė įstoti į valstybės finansuojamą vietą? :)
 
asukomisija
Raminta rašė: Sveiki dar kartelį. Kaip manote, ar man pavyktų įstoti į Jūsų universitetą su 14,08 kb į valstybės nefinansuojamą vietą? :)
Labas Raminta, taip, į valstybės nefinansuojamą vietą Jūs tikrai įstosite. Sėkmės. :)
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
Viktorija rašė: Labadiena :). Norėčiau studijuoti apskaitą ir finasus Jūsų universitete. Mano konkursinis balas- 17,8. Kaip manote, ar yra galimybė įstoti į valstybės finansuojamą vietą? :)
Labas Viktorija, pagal 2012 m. duomenis, su tokiu balu Jūs įstotumėte į valstybės finansuojamą vietą, tačiau esate ant ribos. Linkime Jums sėkmės, gal pavyksįstoti į VF vietą. :)
 
Partnerio pranešimas
Viktorija
O kiek šiais metais skirta vietų į vf vietą? :)
 
Julius
Gal žinote koks buvo praeitų metų minimalus konkursinis balas stojant į miškininkystę?
 
asukomisija
Viktorija rašė: O kiek šiais metais skirta vietų į vf vietą? :)
Socialinių mokslų studijų sričiai (išskyrus verslo ir vadybos, teisės, švietimo ir ugdymo krypčių grupes, visuomenės saugumo ir socialinio darbo kryptis) šiais metais skirta – 1112 valstybės finansuojamų vietų. Šiai sričiai priklauso daug studijų programų, krepšelius gaus turintys aukščiausius balus. Su savo balu 2012 metais būtumei gavusi krerpšelį.
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
Julius rašė: Gal žinote koks buvo praeitų metų minimalus konkursinis balas stojant į miškininkystę?
Labas Juliau, taip, 2012 metais buvo 16,9. Tačiau patariu į tai per daug nekreipti dėmesio, kadangi keitėsi miškininkystei krepšelių skirstymas, šiais metais ši studijų programa konkuruoja dėl 100 valstyb4s finansuojamų vietų tik su 7 kitomis studijų programomis. Jei kils daugiau klausimų - rašyk. Sėkmės :)
 
Partnerio pranešimas
evelina
sveiki :) kur galeciau rasti visu ASU specelybiu 2012m. konkursinius balus?
 
asukomisija
evelina rašė: sveiki :) kur galeciau rasti visu ASU specelybiu 2012m. konkursinius balus?
Labas Evelina, pagal studijų kryptis gali rasti čia: http://www.lamabpo.lt/bendrojo-priemimo-rezultatai/2012#516 , tačiau jos keitėsi, jei tave domina konkreti studijų programa, rašyk, parašysiu koks balas. :)
 
Partnerio pranešimas
evelina
Inžinerija ir teisė , nekilnojamojo turto kadastras ir Žemėtvarka :)
 
asukomisija
evelina rašė: Inžinerija ir teisė , nekilnojamojo turto kadastras ir Žemėtvarka :)
Į inžineriją ir teisę priėmimas vyks nuo 2014 metų. :). O į žemėtvarką ir nekilnojamojo turto kadastras pagal 2012 metų duomenis į VF vietą būtumei įstojusi su 12,48 konkursiniu balu. :)
 
Partnerio pranešimas
evelina
ačiū labai :) o kokios studijos jusu universitete yra labiau moteriškos? Ta prasme tokios ,kurias nebūtų lb sunku studijuoti moterims
 
asukomisija
evelina rašė: ačiū labai :) o kokios studijos jusu universitete yra labiau moteriškos? Ta prasme tokios ,kurias nebūtų lb sunku studijuoti moterims
Nėra už ką ;). Mažiausiai merginų studijuoja technologiniuose moksluose, daugiausiai socialiniuose. Apskaita ir finansai, žemės ūkio ekonomika,logistika ir prekyba, žemės ūkio verslo vadyba, kaimo plėtros administravimas. :)
 
Partnerio pranešimas
Eglė
laba diena, ar istociau i asu su 16,90 i vf vieta apskaita?:)
 
asukomisija
Eglė rašė: laba diena, ar istociau i asu su 16,90 i vf vieta apskaita?:)
Labas Egle, prognozuoti labai sunku, Jūsų balas ant ribos,bandykite, lieka tikętis, kad - pasiseks ;)
 
Partnerio pranešimas
Tadas
sveiki. Ar didelės grupės studentų susidaro stojantiems į technologinių mokslų sritį?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]