Klausimai apie ASU priėmimą


asukomisija
Laba diena Egidijau, taip, yra galimybė studijuoti nuotoliniu būdu. Tačiau į dalį praktinių darbų ir sesiją reikėtų atvykti į Universitetą.
 
Partnerio pranešimas
studentė
Sveiki, kada bus sąrašai internete kas kur gyvena? Ačiū
 
Viktorija
Labadiena. Esu dvyliktokė ir norėčiau jūsų universitete studijuoti apskaitą ir finansus. Norėjau paklausti, koks buvo žemiausias šių metų konkursinis balas, stojant į valstybės finansuojamą vietą?
 
Gytis
As ir prisedeu prie Viktorijos,tik dar noreciau paklausti koks buvo apskaitos ir finansu nvf balas siemet?
 
marezius
Laba diena. Norėčiau paklaust, koks buvo mažiausias balas į valstybės finansuojamą vietą ir į nefinansuojamą vietą, stojant į miškininkystę, 2012m? Ačiū.
 
asukomisija
Labas Viktorija, minimalus balas į VF vietą buvo 17,56. Į valstybės nefinansuojamą vietą minimalaus balo ribos nėra. Sėkmės Jums įstoti į VF vietą.
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
Sveiki, į miškininkystę VF vietoje, minimalus balas buvo 16,9. Į valstybės nefinansuojamą vietą minimalaus balo ribos nėra.
 
Partnerio pranešimas
Andrius
Sveiki, norejau paklausti ar turi kanors itakos stojimui jai mano tevai yra ukininkai ir turi ukininko pazymejimus?
 
tomas
Sveiki kiek reikia balu surinkti norint istoti i nemoka žemes ukio mechanikos inžinerija?
 
Gintarė
Sveiki, norėjau paklausti, koks mažiausias praeitais metais buvo stojamasis balas į magistrantūros Apskaitos ir finansų studijų programą. Kaip reikia apsiskaičiuoti balą?
 
Gintarė
Sveiki, norėjau paklausti, koks buvo mažiausias praeitais metais stojamasis balas į vf magistrantūros Apskaitos ir finansų studijų programą. Kaip reikia apsiskaičiuoti balą?
 
asukomisija
Sveiki Andriau. Papildomų balų už tai nėra skiriama, tačiau, jei Jūs manote, kad gali pritrūkti balų iki valstybės finansuojamos vietos, siūlome Jums pasidomėti ir tikslinio finansavimo galimybėmis. Tikslinio finansavimo aprašą Jūs galite rasti: http://www.smm.lt/smt/st_org/index.htm
 
Partnerio pranešimas
asukomisija
Sveikas Tomai. 2012 metais minimalus balas į valstybės finansuojamą vietą (žemės ūkio mechanikos inžinerija) buvo 12,48.
 
Partnerio pranešimas
Andrius
O kazin koks bus bent mazdaug 2013 metu konkursinis balas norint istoti i nemoka žemes ukio mechanikos inžinerija.
 
asukomisija
2011 metais minimalus balas buvo 12,42, o 2012 metais 12,48. Kaip matome, balas labai žymiai nekito. Šiais metais ŠMM šiek tiek sumažino valstybės finansuojamų vietų skaičių visoms mokslo sritims, tačiau turint omenyje, kad mažėja ir moksleivių bendras skaičius, balas turėtų išlikti panašus ir 2013 metais.
 
Partnerio pranešimas
Gintarė
Atsiprasau, o ar man kas nors i klausima atsakys??
 
asukomisija
Labas Gintare, 2012 metais mažiausias balas į VF vietą apskaitos ir finansų studijų programoje buvo: Nuolatinėse studijose: 8,2, ištęstinėse - 7,2 Tikslų balo apskaičiavimą galite rastu ASU priėmimo į II pakopos studijas taisyklėse: http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/14992. Trumpai: - 0,4 sudaro diplomo priedėlio vidurkis; - 0,2 baigiamasis atsiskaitymas (baigiamasis darbas arba baigiamieji egzaminai); - 0,4 sudaro privalomųjų dalykų stojant į apskaitos ir finansų programą vidurkis: ekonomikos, apskaitos, finansų, finansų valdymo.
 
Partnerio pranešimas
Simona
Sveiki, norėjau suzinoti, koks buvo mažiausias konkursinis balas stojan i agronomija vf 2011 ir 2012 metais? Aciu
 
asukomisija
Labas Simona, 2011 metais per pagrindinio priėmimo I etapą - 17,56 o 2012 metais (pagrindinio priėmimo I etapas) - 17,78. Agronomijos studijų programoje yra skiriamas ir tikslinis finansavimas, minimalus balas - 12,0. Siūlome stebėti ir ŠMM naujienas, nes gali keistis krepšelių skirstymas. Sėkmės.
 
Partnerio pranešimas
Virga
Sveiki, norejau suzinoti, koks pernai buvo minimalus balas stojant i vf vieta zeldininkyste? Aciu uz atsakyma
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]