Kur galeciau istoti?

Depresant
Valstybinius laikysiu matematika, biologija, anglu kalba ir lietuviu kalba, visus dalykus planuoju/ numanau kad ishlaikysiu daugiau nei 70 procentu. Kur galeciau istot?

Administratorius
daug kur. pradedant medicina, baigiant gamtos mokslais.

zinau
i medicina neistosi ne reikia ir chemijos salia biologijos...

Administratorius
na, nepykit, bet iš kur man žinot, kur jums stoti, jei jūs patys nežinot? :)

Doviliuke
Ruošiuosi laikyti lietuvių ir matematikos valstybinius egzaminus.Istorijos mokyklinį ir nežinau ką daryti su kalba...Ji man sunkokai sekasi.Esu humanitarė.Norečiau stoti į Kultūros ir meno vadybą.Ten stoti reikalingi istorijos ir lietuvių egzaminai.o mokomasis dalykas yra užsienio kalba.Ką reiškia tas mokomasis dalykas?Gal kas galite padeti,man tai labai svarbu.Butų didelis ačiū:)

Vaida
Kur galeciau istoti jei laikyciau liet k, biologija ir istorija? labai prasau padekit

Administratorius
Reikalingi egzai:
Istorija
Lietuvių k.
Užsienio k.

vadinasi, anglų k. ar kita užsienio kalba yra reikalinga... Dar turi laiko- gali "pasikorepetitoriuoti" arba tiesiog laikyk ne valstybinį, o mokyklinį egzaminą. Ką jie turi galvoje "mokomasis dalykas", aš ir pati nelabai suvokiu.Metinį? Taip, metinis irgi reikalingas (matematikos irgi). Ir daugelį dalykų ten moko LT kalba, hmmm. Tiesiog reikia kalbos egzamino, et :)

deimante
prasau labai padekit nezinau kur stoti lankau dailes mokykla bet benoriu stoti i dizaina kur dar galeciau stoti prasau padekit

Jurga
Norejau paklausti ar galima istoti i teise jei laikyciau istorija,lietk,biologija-valstybinius ir anglu k-mokyklini?labai aciu;)

Doviliuke
Vakar internete pasižiūrejau šitą spec. Kultūros ir meno vadyba...VPU nera tokios įregistruotos...Pasimečiau dabar truputį.Mokomąjį dalyką aš radau žurnale "Kur stoti" 2006m.
Vis svarstau,ką daryti su ta kalba,jei sugalvočiau laikyti tai tik mokyklinį.Esmė ta, kad semestre anglų kalbos turiu 5-6.Nebežinau net ką ir daryti:) O į kokias sritis dar galečiau įstoti laikydama lietuvių ir matematikos valstybinius, ir istorijos mokyklinį?Žinau psirinkimų spektras labai platus,bet gal galite patarti?Kokį dar egzaminą pasirinkti be kalbos pavyzdžiui:)Ačiū už atsakymus.

Nezinomas
Sveiki,gal cia kas galit padet, ar patart... del stojimo...:? esu pasirinkes humanitarini mokymasi, nes tikslieji mokslai ne per geriausiai sekasi, esu pasirinkes siuos dalykus (A) isplestiniu kursu: Anglu, biologija, lietuviu, istorija,,, i kokia specialybe galima butu istoti laikanat siuos egzaminius (valstybinius) ?

jurate18
siaip as norecaiu lyg ir i psichologija stoti bet dar abejoju,nesu apsisprendus tiksliai,vilioja daug specialybiu,taciau esu pasimetus konkreciai:)) planuoju laikyt matematika mokyklini,lietuviu,anglu valstybinius,gal dar bilogija valstybini bet nzn gerai,gal ir mokyklyni,ka galetum patarti?kur su tokiais egzais galeciau istoti? aciu uz atsakymus:)*

Martynaa

Kristina
Laikysiu matematikos,lietuvių kalbos,anglų klabos ir istorijos egzaminus. Manau,matematikos ir lietuvių kalbos egzaminą išlaikysiu apie 80%,o anglų kalbos ir istoriją 60%. Kur galėčiau įstoti?

Kamilė
labai domiusi geografija,norėčiau stosti kažkur kur reiktų šio mokslo,tik nežinau kur galėčiau.gal galėtumėt padėti?galvoju apie turizmą tik nežinau kokių egzaminų reikia norint įstoti.

Viktorija
Dabar einu į 10 klase. Galvoju kad baigusi 12 klasiu noreciau studijuoti buhalterija. Gal žinot kokias pamokas reikia pasirinkti ir kokie egzaminai reikalingi stojant?

Julija
Viktorija, man lygiai tokia pat situacija,mokaus 10klasėj, jau greit dalykus reikės rinktis, o kokius tai nežinau...tai va,padėkit mums abiem :)

Liuu
Merginos, jus ka, internetu narsyt nemokat...

imkit lietuviu A lygiu, matematika A lygiu, ir istorija A lygiu, nes tikrai reikes laikyt siuos egzus. ir dar uzsienio kalba paimkit irgi geriausia A lygiu, nes reikia uzsienio kalbos mokomojo dalyko.

Liuu
jurate18

i psichologija tau gerai butu, tiktai geriau tada valstybini tau lakyt.
o nelaikant chemijos, nereikia tau ir tos biologijos laikyt, nes ten kur biologijos moksluose nereikia laikyt chemijos egzo, reikia laikyt fizikos.

Vilma
laba diena, prasau padekit jau labai greit apsisprest reikes kur stoti laikysiu lietuviu mokyklini, istorija mokyklini, anglu valstybini, net neisivaizduoju kur galeciau ystoti, patarkit kur stoti klaipedoj y kolegija (pinigu turiu :D )

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]