2011 Studijos


Domis
Kada 2011 prasidės užsirašymas į jūsų mosklus? Ir galimės pereiti medicininė komisija ir pažiūrėti ar atitinku būti pilotu.?
 
balticaa
Sveiki, studentų atranką pradedam gegužės 25 d. Kviečiame apsilankyti ir išsamiau aptarti mokymosi galimybes.
daugiau informacijos www.balticaa.com
 
pasimetes
kokia kalba vyksta pilotu studijos? kiek mazdaug egzaminu reikia laikyti per pusmeti?
 
balticaa
Sveiki,
teoriniai dalykai dėstomi lietuviškai, tačiau profesionali mokymosi medžiaga („Bristol.gs” ir „Oxfor Aviation“)yra pateikiama anglų kalba. Tai yra privalumas, nes iš pilotų reikalaujama ICAO 4 lygmens anglų kalbos žinių. Egzaminus galima laikyti lietuvių arba anglų kalba pasirinktinai.
Pirmaisiais studijų metais laikomi 9 teoriniai egzaminai, o antraisiais - 14 egzaminų. Visos kitos įskaitos - praktiniai skrydžiai.
 
MindaugasK
Girdejau, jog Baltic Aviation Academy galima baigti studijas tik per 2 metus. Ar tai tiesa? Aciu uz ats.
 
balticaa
Labas, MindaugaiK,

tikrai taip. Mes siūlome ir integruotą avialinijų transporto pilotų rengimo programą, kurios trukmė apie 2 metus.
Tai yra greičiausias būdas tapti pilotu.
 
MindaugasK
Jei pas jus registracija i studijas nuo geguzes 25 d., tai medicinine apziura jau reikia buti praejus?
 
balticaa
Labas dar kartą, MindaugaiK,
taip, pildant prašymą studijuoti pas mus, jau reikia būti atlikus sveikatos patikrinimą ir turėti I klasės sveikatos pažymėjimą.
 
Marijus
Sveiki, norėčiau paklausti ar su Lietuvių, Matematikos ir Fizikos brandos egzaminais galiu stoti į jūsų akademiją, kokia būtent turėtų būsi sveikatos pažymos forma(aš nešioju akinius)? Ačiū už atsakymą
 
balticaa
Labas, Marijau,
taip. Su Lietuvių, Fizikos, Matematikos brandos egzaminais gali stoti į mūsų akademiją. Dar turėsi įrodyti savo anglų kalbos žinias (tinka ir metinis pažymys).
Sveikata yra tikrinama Aviacijos medicinos centre. Centras įsikūręs Antakalnio g. 124, Vilniuje. Reikalingas 1 klasės sveikatos pažymėjimas.
Dėl regos: „Kandidatas SP1 gauti neturi turėti įgimtų ar įgytų, ūmių ar lėtinių akių ligų, arba akių operacijų padarinių arba sužalojimų, kurie galėtų trukdyti saugiai naudotis prašomoje licencijoje nurodytomis teisėmis. Pradinės ekspertizės metu refrakcijos sutrikimas negali būti didesnis +/- 3 dioptrijos. Spalvų suvokimas turi būti saugus." (Šaltinis: www.caa.lt -> Klausimai - atsakymai)
 
Marijus
ačiū už atsakymą, norėčiau dar paklausti ar tai yra mokamos studijos jeigu taip kiek kainuoja? Koks numatomas šiais metais stojimo koeficientas? ačiū už atsakymą
 
balticaa
Sveiki,
„Baltic Aviation Academy“ – tai privati mokymo įstaiga. Studijos nefinansuojamos valstybės. Komercinės aviacinės pilotų studijų kaina prikslauso nuo mokymų programos - nuo 130000 iki 155000 Lt.
Stojimo koficiento nesamę numatę, nes kiekvieną kandidatą vertiname individualiai. Svarbu ne tik anglų, matematikos ir fizikos žinios, bet ir asmeninės kandidato savybės.
 
Tadas
žodžiu, kas norit ir, žinoma, esate sveiki, stokit į tą BAA. Su VGTU nėra net ko lyginti, nes ten kol prieisit prie komercinės aviacijos tai daug vargo. Esu girdėjęs, jog kai pretendentai išgirsta mokslų kaina šioje akademijoje iškart atmeta tokį sprendimą. 130000-155000lt yra tikrai fantastiski pinigai, bet kai pabaigsit ta mokyklą ir jei gausit darbą uzsienio aviakomnijoje, tai pradedantys atlyginimai bus po 17000lt, pradirbus 10 metu gausit 50000-70000lt. Na, o jei Lietuvoje gausit darbą tai pradziai nuo 8000lt, o po 10 metų nuo 40000lt. aš turiu dėdę pilotą, tai jam jau 40 ir gauna po 45000lt algos. Ir siaip apie tas algas galit pasidometi internete. Taigi, jus del tu pinigu nebijokit, nes sioj specialybei ne tame esme ir siaip gan pigiai lietuvoje BAA arba Sebenavita siulo tuos mokslus.
 
Tadas
Ar pas jus mokosi stiuardų, kurie nori tapti pilotais? As planuoju pirma tapti stiuardu ir po to pradeti mokslus BAA, tik nezinau ar tai geras sprendimas...
 
balticaa
Sveikas, Tadai,
ačiū už pamąstymus apie studijas BAA.
Šiuo metu nerengiame orlaivių palydovų kursų privatiems asmenims, tad tokių atvejų ir neturime. Siūlau komercinės aviacijos piloto studijas pradėti kuo ankčiau, nes pilotai vertinami pagal priskraidytas valandas. Kuo anksčiau pradėsi skraidyti, tuo daugiau skrydžių valandų surinksi.
Žinoma, jog Tavo norimas pasirinkti variantas irgi geras. Dirbdamas orlaivių palydovu įsitikinsi, ar tikrai patinka darbas „danguje“.
 
Dominyka
Sveiki. Turiu galybe klausimu. Norejau paklausti, jei noreciau tapti pilote, ar uztektu matematikos, lietuviu ir anglu brandos egzaminu ir fizikos metinio pazymio? Ar ziurima ar fizika mokytasi A ar B lygiu? Del fizikos gal gera metini pazymi ir istempciau (geriausiu atveju 8-9), bet egzamino tikrai jau neislaikyciau... Ar ziurima i kuno kulturos pazymi? Mokausi suaugusiuju mokykloje, todel kuno kulturos ten isvis nera... Ir apskritai, kokios galimybes istoti i aviacija merginai? Esu sveika, todel manau medicinine atranka pereiciau. Girdejau kad yra fizinio pasiruosimo testas, kokioms uzduotims tureciau pasirengti?
 
Arnas
Sveiki , Norėčiau paklausti , kokių tiksliai dalykų reikia norint tapti pilotu ? Žinau tik tiek , kad reikia Matematikos, Fizikos, Anglų kalbos, kokių dar dalykų reikia. Kokių dokumentų ar sertifikatų reikia norint pilotuoti Boeing-737 arba Airbus A320 keleivinį lainerį ? Kaip toliau galima kelti savo kvalifikaciją , t.y pilotuoti geresnį lėktuvą pvz. Boeing-747 ? :) Manau , kad man gali nepavykti tapti pilotu taigi turiu atsarginį planą, tapti skrydžių kontrolieriumi arba oro erdvės kontrolieriumi . Gal žinote kokių dalykų reikia šiai profesijai ? :)
 
Petras
Sveiki, Norėjau pasidomėti ar baigus jūsų siūlomas studijas labai sunku gauti darbą? Dideli atlyginimai aviakompanijose skamba labai viliojančiai, tačiau ar visiems pavyksta gauti tokį darbą? Visgi 130 000 labai dideli pinigai ir norėtųsi kuo labiau sumažinti rizika po studijų taip ir negauti darbo.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]