Klausimai apie Vakarų Lietuvos Verslo Kolegiją


VLVK_priemimo komisija
Laba diena Gabriele,

Stojant į įstaigų ir įmonių administravimo studijų programą pagrindinis egzaminas yra matematika, kiti reikalingi egzaminai yra lietuvių, užsienio ir istorija. Jeigu nebus laikytas užsienio kalbos arba istorijos egzaminas, tai skaičiuojant konkursinį balą bus imamas šių dalykų metinis pažimys. Sekmės egzaminų sesijoje.

Studijų skyriaus vedėja Loreta Udrienė
 
VLVK
Miela Gabriele,
Norint studijuoti Įstaigų ir įmonių administravimą pagrindinis bus matematika(0,4 koeficientas),kiti:istorija, lietuvių ir užsienio kalba(0,2 koeficientas)

Iki susitikimo
 
jorgit
Laba diena, norėčiau sužinoti, kokią specialybę galėčiau studijuoti jusų kolegijoje išlaikius šiuos egzaminus:
valstybinius:
Matematiką;
Lietuvių kalbą;
Anglų kalbą;
mokyklinį:
Biologiją.
 
VLVK
Atsakymas Jorgit,
Laba diena,
Jūs galite pas mus studijuoti socialinių mokslų studijų srityje- tai būtų įstaigų ir įmonių administravimą, verslo vadybą, prekybos vadybą, statybos verslo vadybą, buhalterinę apskaitą ir ekonomiką.
Pasirinkimas platus - kviečiame ir iki pasimatymo!
 
paulius
Kokia kaina metams mokantis prekybos vadyba valstybes nefinansuojamoje vietoje ?
 
VLVK
Laba diena, Pauliau,

Prekybos vadybos nuolatinės(dieninės) studijos kainuoja semestrui 2015.00, o metams-4030; ištęstinės(neakivaizdinės) semestro kaina 1495.00, metams- 2990.00.
Tačiau pas mus yra lankstus mokėjimo grafikas, galima mokėti kas mėn. ir pan.
Laukiame jūsų įsijungiant į mūsų šaunios ir linksmos studentijos būrį,...
Birutė
Rinkodaros ir plėtros skyrius
 
Dainius
Sveiki, idomu butu suzinoti del rekreacijos ir turizmo verslo vadybos bendruju profesiniu dalyku. Ar butina yra studijuoti ausktaja matematika , jei tai tarkime nera studento stiprioji sritis ? Ar imanoma jos atisakyti ?
 
Viktorija
Laba diena, norėčiau paklausti ką galėčiau studijuoti jūsų kolegijos Šiaulių fakultete, jei išlaikiau lietuvių ir anglų valstybinius egzaminus bei geografijos, dailės mokyklinius? Žinau, kad didelis minusas, jog nelaikiau matematikos ir istorijos egzaminų, bet gal visgi dar imanoma įstoti ir gauti valstybės finansuojamą vietą?
 
Twixe
Sveiki. Mane labai domino sios kolegijos bendrabuciai. Ar juos isviso si kolegija turi, ir ar sunku ji gauti?
 
Žygimantas
Laba diena, I kokias speacialybes galeciau istoti su siais egzaminais: LT valstybinis (21);matematikos valstybinis (63), geografija (83) ir ar yra sansu i nemokama?
 
rokas
sveiki,ka galeciau studijuoti islaikes Istorijos ,Lietuviu valst,ir biologijos egzaminus? aciu.
 
VLVK
Atsakymas Dainiui
Sveiki Dainiau,
aukstoji matematika yra privalomas dalykas visose aukstosiose mokyklose, todel nuo jos issisukti nepavyks, taciau neissigaskite anksciau laiko- destytojai nuostabus tikrai pades su ja susidoroti.
 
VLVK
Atsakymas Viktorijai
Sveiki Viktorija,
i valstybes finansuojama vieta galejote pretenduoti jei pateikete prasyma per www.lamabpo.lt o ar istojote ar ne priklausys kaip islaikete egzaminus. Egzaminai, kuriuos laikete visiskai atitinka musu rekreacijos ir turizmo verslo vadybos studiju programos reikalavimus :) del smulkesnes informacijos galite kreiptis vlvk@vlvk.lt, www.dienins@vlvk.lt ar neakivaizdinis@vlvk.lt. Taip pat galite kreiptis adresu Rūdės g. 27e, Šiauliai. Geru Jums studiju!
 
VLVK
Atsakymas Twixe
Sveiki,
bendrabutį gauna visi pageidaujantys studentai.
Iki susitikimo :)
 
VLVK
Atsakymas Žygimantui
Sveiki Žygimantai,
Jusu pasiekti rezultatai labai geri, todel galite pretenduoti i visas musu studiju programas, taciau rekreacijos ir teises studiju programoje yra butinas istorijos egzaminas, tuo tarpu kitose programose: ekonomikos, buhalterine apskaita, įstaigų ir įmonių administravimo, prekybos vadybos, verslo vadybos, statybos verslo vadybos ir taikomosios informatikos studiju programose, galima daryti prielaida, kad konkursinis balas bus geras ir pavyks istoti i valstybes finansuojama vieta. Bendrajame priemime dokumentai buvo priimami iki 2011-07-22, bet i mokamas vietas priimsime Jusu dokumentus Jums patogiu metu darbo dienomis nuo 9.00-17.00 val., arba galite pateikti prasyma internetu http://www.vlvk.lt/?module=staticpages&id=462 iki malonaus susitikimo kolegijoje :)
 
VLVK
Atsakymas Rokui,
Sveikas Rokai,
malonu, kad domites studijomis Vakaru Lietuvos verslo kolegijoje. Jusu islaikyti egzaminai atitinka rekreacijos ir turizmo verslo vadybai bei tesies studiju programai reikalingus egzaminus.

Iki susitikimo studijose!
 
Inga
laba diena norėjau paklausti ar galiu įstoti su vienu istorijos egzaminiu ir lietuviu mokikliniu ir į kokia specialybe galėčiau
 
VLVK
Atsakymas Ingai
Gerbiama Inga,
pas mus fakultetai yra Siauliuose Rudes g. 27e ir Klaipedoje Silutes pl.2, todel norime Jus pakviesti apsilankyti, nes nuo labai daug dalyku priklauso, kada esate baigusi mokykla ir daugybe kitu dalyku i kuriuos vienareiksmiskai sunku atsakyti, musu internetinis adresas www.vlvk.lt


Su pagarba,
studiju skyriaus administratore
Sigita Petrauskaite
 
Monika
Klausimas ar tokiu metu dar galima tiketis gauti bendrabuti?
 
VLVK
Taip, Monika, bendrabutį gausite...

Rinkodaros ir plėtros sk.
Birutė

 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]