Klausimai apie Vakarų Lietuvos Verslo Kolegiją


Administratorius
Čia laukiami klausimai apie Vakarų Lietuvos Verslo Kolegiją
 
Sigita
Kokias studiju programas galima studijuoti sioje kolegijoje? ar yra galimybe studijuoti nemokamai?

Dekoju uz atsakyma :)
 
Vilma
Sveiki,
Ar baigus šią kolegiją yra galimybė tęsti studijas magistrantūroje? Jei taip, tai kokios tai studijos?
Ačiū
 
loreta66
Laba diena Sigita,

Vakarų Lietuvos verslo kolegijoje galima studijuoti devynias, darbo rikoje paklausias studijų programas: Teisę, Buhalterinę apskaitą, Verslo vadybą, Ekonomiką, Prekybos vadybą, Įstaigų ir įmonių administravimą, Taikomąją informatiką, Rekreacijos ir turizmo verslo vadybą, Statybos verslo vadybą. Norėdama įstoti į Valstybės finansuojamą vietą, Jūs turėtumėte dalyvauti bendrajame priėmime kurį organizuoja LAMABPO. Jeigu parašytumėte kokia studijų programa Jus domina konkrečiai, tuomet pasakytume kuriuos egzaminus turėtumėte laikyti.
 
Ieva92
Sveiki,kokiu egzaminu reikia stojant i Rekreacijos ir turizmo verslo vadybą arba Įstaigų ir įmonių administravimą. aciu.
 
Lina
Sveiki, laikysiu lietuvių kalbos istorijos ir geografijos egzaminus. Kokią specialybę galėčiau studijuoti?
 
svietimasvlvk
Sveiki, Lina,
galėsite sudijuoti teisę ir rekreacijos ir turizmo verslo vadybą.
 
Raim`a
Sveiki,laikiau liet.k.,istorijos valstybinius egzaminus ,bei geografijos anglu ir muzikos mokyklinius 2009 metais,buvau istojusi i ŠU Edukologija,taciau nepatiko ir meciau.ka galetumete pasiulyti savo kolegijoje ? kokias studijas pasirinkti ?
 
VLVK_Siauliai
Laba diena, "Raim'a".
Jūs galite rinktis studijas VLVK Šiaulių fakultete. Įdomu, ar Jūs laikėte nors vieną sesiją ŠU?
Jei užsuktumėte į fakultetą Rūdės g. 27 Šiualiuose, detaliau Jums viską paaiškintume, aptartume, kuri studijų programa Jums patraukliausia.
Pagrbiai
VLVK Šiualių fakulteto dekanė Raimonda Tamoševičienė
 
Simona
Laba diena, noreciau suzinoti i kokius universitetus butu galima stoti baigus tiese sioje kolegijoje.
 
VLVK
Sveika, Simona
Baigus teisės studijų programą studijas galima tęsti pagal aukštojo mokslo socialinių mokslų srities ir teisės studijų krypties magistrantūros programas.

sėkmės!
 
Vaida
Sveiki, norėjau paklausti kokio reikia vidurkio stojant į nemokamą mokslą jūsų kolegijoje? Mane domina "įmonių ir įstaigų administravimas". Šiais metais baigiau sekretorės specialybę.
 
VLVK_priemimo komisija
Laba diena Vaida,
Malonu, kad domiesi studijomis Vakarų Lietuvos verslo kolegijoje. Norint įstoti į Valstybes finansuojamą vietą reikia dalyvauti bendrajame priėmime, kurį organizuoja LAMABPO, dokumentų priėmimo datos jau yra paskelbtos. Koks bus konkursinis balas su kuriuo bus galima įstoti į nemokamą vietą nusprendžia ŠMM.Bandyti visada verta, beje jeigu teisingai supratau, tu įgijai sekretorės specialybę profesinėje mokykloje? Formuojant konkursinį balą tai yra pliusas, nes įvairių olimpiadų laureatams, profesinių mokyklų auklėtiniams, baigusiems mokyklą labai gerais pažymiais, bus pridedama papildomų balų. Sekmes laikant brandos egzaminus!

 
Agne
sveiki,ar galeciau istoti Siauliuose islaikius Lietuviu ir Istorijos valstybinius egzam. nesvarbu man reikes moketi arne.
 
Vaida
Taip esu baigusi sekretores specialybes profesineje mokykloje. Mano vidurkis 12 klases 7,5, o 3 kurso vidurkis ~9, ~9,5. Ar imanoma i valstybes finansuojama vieta? P.s. islaikiau lietuviu mokyklini, istorijos valstybini, ir technologijos egzamina.
 
VLVK_priemimo komisija
Laba diena Vaida,

Kaip jau buvau rašiusi, baigusiems profesines mokyklas labai gerais pažymiais, formuojant konkursinį balą yra pridedama papildomų balų. Kadangi minėjai, kad domina įmonių ir įstaigų administravimo studijų programa, tai nelabai gerai, kad nėra laikytas matematikos egzaminas, nes jis turi didžiausią svertinį koeficientą. Siunčiu tau nuorodą kurios pagalba gali susipažinti su priėmimo į Vakarų Lietuvos verslo kolegiją taisyklėmis. http://www.vlvk.lt/private/priemimas/08_09/2011%20pri%C4%97mimo%20taisykl%C4%97s_v2.pdf
Taipogi maloniai kviečiame apsilankyti atvirų durų dienoje kuri vyks 2011-03-19 12.00 val. adresu Šilutės pl. 2, Klaipėda.

Studijų skyriaus vedėja Loreta Udrienė
 
VLVK_Siauliai
Laba diena, Agne.
Jūs galite, išlaikiusi minėtus egzaminus, studijuoti VLVK Šiaulių fakultete. Jums reikia registruotis per www.LAMABPO.lt ir sužinosite, ar bus Jums skirta valstybės finansuojama vieta, ar už studijas teks mokėti pačiai. Reikia tik pasirinkti, pagal kokią studijų programą norite studijuoti - jų Šiaulių fakultete vykdomos 8. Pagal minėtus Jūsų laikomus egzaminus, galima siūlyti pretenduoti į Rekreacijos ir turizmo verslo vadybos studijas.
Kviestume kovo 19 d., šeštadienį, nuo 12 val. apsilankyti VLVK Šiaulių fakultete Atvirų durų renginyje ir detaliau susipažinti su fakulteto veikla. Beje, studijų galimybės plačiai bus pristatomos straipsnyje "Šiaulių naujienose" kovo 17 d.
Pagarbiai
Raimonda Tamoševičienė
 
Vaida
O ka galeciau studijuoti issilaikius siuos savo egzaminus? Pasikartosiu: istorija valstybinis, lietuviu mokyklinis, ir technologiju :)
 
VLVK_Siauliai
Laba diena, Vaida.
Jūs galėtumėte rinktis vieną iš vadybos studijų programų: Verslo vadyba, Prekybos vadyba, arba Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programą. Jei laikėte technologijų, istorijos egzaminus, turbūt esate labai kūrybiškas, meniškas žmogus, gal Jus sudomintų Rekreacijos ir turizmo verslo vadybos studijos, nes viena iš šios studijų programos specializacijų yra Pramoginių ir sportinių renginių organizavimas.
Jei galite, atvykite kovo 19 d., šeštadienį, kartu su tėveliais ar draugais į Koelgijos Šiaulių fakultetą nuo 12 val. - plačiua papasakosime apie Jus dominančius dalykus.
Iki susitikimo
Raimonda Tamoševičienė, vLVK Šiaulių fakulteto dekanė
 
Gabriele
Sveiki, gal kas zinote kokiu egzaminu reikia norit stoti i Įstaigų ir įmonių administravima? padekit!
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]