DNS 4 metu studiju programa Danijoje kviecia!


Mari sun
Trumpai apie DNSKas yra DNS?DNS yra daniško termino Det Nødvendige Seminarium santrumpa, kuri išvertus į lietuvių kalbą reiškia Būtinųjų mokytojų ruošimo koledžas. DNS savo veiklą pradėjo 1972 m. Ulfborge, Danijoje. Nuo to laiko Mozambike, Angoloje ir Malavyje buvo atidarytos dar 15 mokyklų, pagrįstų DNS idėjomis.DNS Danijoje jau yra parengę maždaug 500 mokytojų, kurie dabar pasklidę po visą pasaulį moko vaikus, vadovauja mokykloms.

Plačiau jai susidomėjote skaitykite čia

http://www.dns-tvind.dk/TextPage.asp?MenuItemID=16&SubMenuItemID=118

Susisiekite su mumis!

DNS International Teacher Training College
Skorkærvej 8,
6990 Ulfborg,
Denmark

Tel.: + 45 21 12 43 60
Faksas: +45 97 49 22 09

e-paštas: info@dns-tvind.dk

 
AkvileDNS
Detalus studijų programos aprašymas 1 Metai[/b] Programa pradedama rugsėjo mėnesį. 2 mėnesius ruošiamasi kelionei: skaitoma apie pasaulio ir Afrikos žmonių kasdienybę, kultūrą, istoriją, ekonomiką, politiką ir t.t., ruošiami pranešimai grupės draugams, diskusijos. Taip pat paruošiamas autobusas su miegamosiomis vietomis, paskiriami ir parengiami vairuotojai, pasirūpinama vakcinomis ir tt. 4 mėnesius keliaujama po šiaurinę Afriką. Mažose grupelėse studentai nusprendžia, kokią sritį norėtų ištirti, sudaro planą, atlieka tyrimus. 2 mėnesius dalinasi savo patirtimi ir įspūdžiais Europoje. Kiekvienas kursas gali tai atlikti savaip. Paprastai studentai ruošia pristatymus apie Afriką savo šalyse ar Danijoje, rašo straipsnius, parengia nuotraukų parodas ir kt. 3 mėnesius uždirbami pinigai (saving up) [b]2 Metai[/b] 6 mėnesius atliekamas Europos visuomenės tyrimas. Studentai pasiskirsto grupelėmis po 10, pasirenka šalį ir miestą, susiranda įvairaus pobūdžio darbus. Kartu su grupės mokytoju laisvu laiku dalinasi patirtimi, ruošia diskusijas įvairiais klausimais, įsitraukia į visuomeninę bei kultūrinę veiklą mieste, patys organizuoja diskusijas, mažus kultūrinius renginius, programėles politiniams pabėgėliams ir tt. 3 mėnesius studijos ir egzaminai koledže. Pasiruošiama ateinančiam studijų periodui. 3 mėnesius periodas, vad. ”Daryk tai, kas tau atrodo svarbiausia” (Do what you find most appropriate to do”). Šis periodas yra visiškai individualus. [b]3 metai 8 mėnesius atliekama pedagoginė praktika Danijoje ar kitoje Europos šalyje. Danijoje koledžas siūlo darbus su socialinių sunkumų turinčiais, sunkiai auklėjamais vaikais. Kiti studentai atliks praktiką bendrojo lavinimo mokyklose pasirinktoje Europos šalyje. 4 mėnesius studijuojama, išlaikomi baigiamieji egzaminai ir paruošiamos išleistuvės.
 
AkvileDNS
Trumpai apie DNS Kas yra DNS? DNS yra daniško termino Det Nødvendige Seminarium santrumpa, kuri išvertus į lietuvių kalbą reiškia Būtinųjų mokytojų ruošimo koledžas. DNS savo veiklą pradėjo 1972 m. Ulfborge, Danijoje. Nuo to laiko Mozambike, Angoloje ir Malavyje buvo atidarytos dar 15 mokyklų, pagrįstų DNS idėjomis. DNS Danijoje jau yra parengę maždaug 500 mokytojų, kurie dabar pasklidę po visą pasaulį moko vaikus, vadovauja mokykloms. Plačiau jai susidomėjote skaitykite čia http://www.dns-tvind.dk Susisiekite su mumis! DNS International Teacher Training College Skorkærvej 8, 6990 Ulfborg, Denmark Tel.: + 45 21 12 43 60 Faksas: +45 97 49 22 09 e-paštas: info@dns-tvind.dk
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]