Kur galiu įstoti ?


Priemimas KVAM
Gerbiamieji, malonu, kad lankotės Kur stoti? forume, bet Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos skiltyje atsakinėjame tik į klausimus, susijusius su studijomis būtent šioje aukštojoje mokykloje.
 
milda
Kur galeciau istoti su lietuviu k.,istorijos ir technologiju mokykliniu egzaminu?
 
monika
Labas.Noreciau suzinoti ar galima butu istoti i Panevezio kolegija visuomenes sveikata su biologijos ir lietuviu egzaminais?
 
Priemimas KVAM
Atsakymas Mildai: su lietuvių kalbos ir istorijos egzaminais Klaipėdos verslo aukštojoje mokykloje galite stoti į Anglų kalbos ir Teisės studijų programas.
 
rasa
laikiau lietuviu,technologijos,chemijos ir istorijos egzaminus.kur galeciau stoti?noreciau masaziste.zinoma turiu ir daugiau variantu.
 
ŽaliaArbata
Sveiki, galvoju apie jūsų kolegiją, ir norėčiau sužinoti, ar galėčiau studijuoti kokią specialybę su geografijos ir lietuvių egzaminais. Ačiū už atsakymą.
 
Priemimas KVAM
Atsakymas ŽaliaArbata: malonu, kad domitės studijomis Klaipėdos verslo aukštojoje mokykloje. Su tokiais egzaminais galėčiau Jums patarti stoti nebent į Anglų kalbos studijų programą, kur lietuvių kalbos įvertinimas konkursiniame bale turi didžiausią svorį. Kitas įvertinimas, reikalingas skaičiuojant konkursinį balą, gali būti paimamas ir iš metinių rezultatų.
Jei atidžiau pastudijuosite konkursinio balo skaičiavimo lentelę, esančią KVAM interneto svetainėje adresu http://www.kvam.lt/priemimas-i-kvam, lietuvių kalbą rasite ir kitose studijų programose, bet ji jau skaičiuojasi kaip 2-as rezultatas su mažesniu svertiniu koeficientu konkursiniame bale. Tiesiog neturint pagrindinio rezultato, Jūsų konkurencinės galimybės mažėja.
Bet kuriuo atveju, sėkmės Jums!
 
Agne
Sveiki noreciau pasiteirauti kokia specialybe galeciau studijuoti jusu kolegijoje laikydama lietuviu, matematikos ir istorijos valstybinius egzaminus.
Koks maziausias konkursinis balas turetu buti stojant i jusu kolegija i valstybes finanasuojamas ir i mokamas vietas?
Gal galetumete pateikti skaiciavimo buda kaip apytiksliai pasiskaiciuoti balus? Ir ar B lygio pamokos prideda balu?
 
ghj
ar imanoma kur istoti su lietuviu matematikos ir geografijos egzaminais?
 
iiin
i ka galiu stoti su lietuvi, matematikos, istorijos egzamenais?
 
Priemimas KVAM
Sveiki,
išsilaikę lietuvių ir matematikos egzaminus, galite stoti į visas verslo ir vadybos studijų krypties programas. O laikę dar ir istorijos egzaminą - turite reikiamus egzaminų įvertinimus stojant į teisę.
KVAM Priėmimo komisija
 
Lina
Koks balas mazdaug turetu buti stojant i teise (viesaji administravima) i mokama vieta?
 
Priemimas KVAM
Lina, kad būtų galima Jums išsamiai atsakyti, reikia daugiau informacijos. Susisiekite su Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos Priėmimo komisija el. paštu priemimas@kvam.lt.
 
Gintautė
kur galėčiau įstoti su lietuvių (V) anglų (V) ir dailės (M) egzaminais?
 
Priemimas KVAM
Gintaute, iš Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos vykdomų studijų programų Jūs galėtumėte stoti į Anglų filologiją.
KVAM Priėmimo komisija
 
Ema
Norėčiau paklaustikokių egzaminų reikia stojant į finansus KVAM?
 
Priemimas KVAM
Laba diena,
stojant į Finansų studijų programą, būtina turėti matematikos egzamino įvertinimą, taip pat konkursiniame bale įtraukimas lietuvių kalbos, istorijos arba užsienio kalbos įvertinimas.

Sėkmės,
KVAM Priėmimo komisija
 
clin69
kur galiu istoti su lietuviu,istorijos ir gegrafijos egzaminais?
 
Priemimas KVAM
Sveiki,
išsilaikę lietuvių ir istorijos egzaminus, turite reikiamus egzaminų įvertinimus stojant į teisę.
KVAM Priėmimo komisija
 
Tadas ALYTUS
sveiki, labai norėčiau tęsti studijas aukštojoje mokykloje - socialinių ar biomedicininių mokslų srityje. Šiais metais, baigiau mokytis profesinėje mokykloje ir įgijau socialinio slaugytojo specialybę, kuri labai man patinka ir su didžiuliu užsidegimu gilinuosi į šią sritį :)taigi baigiamuosius egzaminus išlaikiau - visi devintukai. o pernai abitūros - gana sakyčiau prastokai.( laikiau tik biologiją- 7% ir lietuvių mokyklinį 7) Įvertinimai štai tokie. Ar būtų galimybė toliau mokytis aukščiau .Kur galėčiau įstoti su tokiais balais. būtų malonu išgirsti jūsų nuomonę:) AČIŪ
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]