Klausimai apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją
mokyklą


TTVAM
Greta, jūs ir turite dalyvauti per LAMA BPO konkorse, kad gautumėte studijų stipendiją. Kuomet bus skelbiami kviečiamųjų sąrašai, tuomet bus aišku, kas gavo studijų stipendiją. :)
 
Partnerio pranešimas
Laurynas
Laba diena, norėčiau studijuoti vizualine komunikacija ir jeigu mano balas 13.96 ar yra galimybė gauti VF vieta ? Beje jeigu norėčiau mokytis savo lėšomis ar įstočiau ?
 
Raminta
Sveiki, kur rasti konkursinius balus? mane domina ištęstinės studijos, nes jau studijuoju ir taip :) taip pat kur rasti info apie išlyginamąsias studijas konkrečiai teisės studijų programoje? Jei galite numeskite nuorodų, nes ttvam.lt psl neradau :) ačiū!
 
Brigita
Laba diena. Norėčiau paklausti ar galima nemokamai įstoti į vizualinę komunikaciją, jeigu mano balas 16,34? Ir ar tiesa, kad reikia rašyti prašymą, jog gautum nemokamą vietą? nes lamabpo prašyme nėra vf vietos, tik vnf ir vnf/st.
 
Miglė
Laba diena,noreciau paklausti ar imanoma siais metais istoti i vf Turizma ir viesbucius su 15.92 balo?
 
Karolis
Laba diena.Noriu stoti i turizma.Jei laimeciau stipendija ar uztektu sumoketi uz studijas.Aciu.
 
svecias
Laba diena, koks buvo paskutinis vf balas i Logistika ir ekspedijavimas 2011m. istestinese studijose?
 
svecias
ir dar, ar yra galimybe pabaigti studijas anksciau nei per ketverius metus?
 
Aurelija
Sveiki :) susidomėjau jūsų aukštąja mokykla, tad norėčiau paklausti ,mano KB į turizmo industriją ir viešbučių valdymą yra 15,24, ar įstočiau į VNF/ST ?:)
 
Zagys
ar yra galvojančių studijuoti Turizmo industriją ir viešbučių valdymą? jei taip rasykit i skype "pazagys" sukursim pokalbį ir pasidalinsim mintimis.
 
Saulė
Hi. Ar įstojusi į VNF/ST, už mokslą nemokėsiu visą studijų laikotarpį?
 
Saulė
Atsakysit? liko pora dienu iki pasirinkimo lamabpo, norėtųsi kuo greičiau sužinot reikiamą info.
 
Raimis
Sveiki, VU turiu išsilaikęs šiuos dalykus (skliausteliuose gauti kreditai): Aukštoji matematika (16) mikroekonomika (12) Užsienio kalba(6) Ekonominė geografija (4.5) Politologijos įvadas(4.5) Sociologija (4.5) Socialinė psichologija(4.5) Patentologija(4.5) Gamybos verslas(4.5) Informatika (6) makroekonomika (6) Viešojo ūkio ekonomika(3) Draudimas (4.5) Informacijos ir komunikacijos technologijos (6) Vadyba (6) Ūkio statistika (4.5) Verslo ir paslaugų ekonomika (4.5) Gamybos organizavimas (4.5) Finansinė apskaita (9) Ekonometrija (4.5) Valdymo apskaita (4.5) Marketingas(6) Informacinės sistemos(6) Civilinė ir darbo teisė (4.5) Tarptautinis verslas (6) Turizmo įmonės vadyba(4.5) Galvoju apie Jūsų siūlomą buhalterinės apskaitos programą. Į kelintą kursą galėčiau pretenduot tiek nuolatinių, tiek ir ištęstinių studijų programose?
 
Laura
sveiki, norėčiau sužinoti ar jau yra vizualinės komunikacijos išlyginamosios studijos ir kur? už jas reikia mokėti? ir ar mokantis TTVAM'e galima gauti bendrabutį?
 
TTVAM
Laba diena, Laurynai, 2011 metais paskutiniojo pakviestojo ir gavusio valstybės finansavimą į Vizualinės komunikacijos studijų programą konkursinis balas buvo 13,46. Sekmės Jums stojant :)
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Raminta, kiek suprantame, jus domina Teisės ištęstinių studijų konkursinis balas - paskutiniojo pakviestojo 2011 metais konkursinis balas buvo 8,18. Jei turite omenyje studijų tęstinumą baigus Teisės studijų programą, tuomet tęsti studijas galima Vilniaus universitete, Mykolo Romerio universitete.
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Karoli, jei gautumėte studijų stipendiją, skirtumo mokėti nereiktų :)
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Atsakymas Svečiui - 2011 metais paskutiniojo pakviestojo ir gavusio valstybės finansavimą į Logistikos ir ekspedijavimo studijų programą konkursinis balas buvo 13,4.
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Saule, taip, jei gautumėte studijų stipendiją, kainos skirtumo nereiktų mokėti :)
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Raimi, būtų gerai, kad Jūs atsiųstumėte akademinę pažymą su jūsų laikytais bei išlaikytais dalykais, tuomet būtų peržiūrėta, ką galima įskaityti ir būtų aiškiau nuo kelinto kurso galėtumėte tęsti studijas TTVAM. :)
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]