Klausimai apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją
mokyklą


Žygis
Sveiki, norėčiau paklausti kokie pereinami balai buvo 2011 metais į turizmo industriją ir viešbučių valdymą bei į vizualinę komunikaciją ? Ačiū už atsakymą.
 
Žygis93
Sveiki, norėčiau paklausti kokie pereinami balai buvo 2011 metais į turizmo industriją ir viešbučių valdymą bei į vizualinę komunikaciją ? Ačiū už atsakymą.
 
Jurgita
Sveiki, noreciau suzinoti kiek kainuoja studijos metams specialybei logistika ir ekspedijavimas.
 
Kornelija
laba diena,norejau paklausti ar galima butu pas jus istoti,nes man egzu rezultatai ne patys geriausi(liet-2 matematika-4,anglu-8)bent jau i valstybes nefinansuojamas, socialinius kolslus arba huamnitarius,turizma su viesbuciu administravima?dekinga.
 
kornela
laba diena,norejau paklausti ar yra galimybiu istoti pas jus i socialinius mokslus,humanitarinius,ar turizma bei viesbuciu administravima(nes pas mane anglu-8,matematika-4,o lietuviu-2)bet pas mane geografijosnera,bent jau valstybes nefinansuojamas vietas?dekinga.
 
kornela
P.S.bet as dar tik istorijos nezinau,ka gavaumtai gal tada bus aisku.
 
TTVAM
Žygi93, paskutiniojo pakviestojo ir gavusio valstybės finansavimą 2011 metais konkursinis balas į Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo studijų programą 13,36, į Vizualinę komunikaciją - 13,46.
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Jurgita, Logistikos ir ekspedijavimo nuolatinių studijų metinė kaina yra 5700 Lt, ištęstinių - 3900 lt.
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Kornelija, kviečiame Jus dalyvauti tiesioginiame priėmime į studijas savo lėšomis. :)
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Kornela, mes tikimės, kad Jums pasiseks įstoti į jūsų norimą specialybę. :)
 
Partnerio pranešimas
Tautvydas
Sveiki, noriu paklaust koks pirmojo ir paskutiniojo stojančiojo balas buvo į tarptautinius finansus į finansuojamą vietą.
 
gretute194
Sveiki, Noriu pasidometi apie studiju stipendija(Turizmo ir viesbuciu administravimas), kaip suprantu tai : tarkim gauni stipendija, bet po metu ar pusmecio gali jos netekti? (atsizvelgiant i tavo rezultatus)? aciu:)
 
simona
Jei aš įstosiu į VNF / ST, tai vadinasi aš tikrai gausiu tą stipendiją, ar man dėl jos reikės ,,pakovoti'', ta prasme, jei aš įstosiu, tai ar gali būti, kad ir negausiu tos stipendijos?
 
Auste
Sveiki, norėčiau paklausti, ar pas Jus galima įstoti į valstybės finansuojamą vietą arba gauti studijų stipendiją, studijuojant ištęstiniu būdu? Jei taip, tai, ar visose studijų programose? Dėkui :)
 
jul
Laba diena kokia kaina butu istestiniu studiju i turizmo ir viesbuciu administravima?
 
Greta
Laba diena. Norejau paklausti, jeigu istosiu y VNF/ST tai ir reiks kad as gausiu stipendija, ar istojus cia dar bus koks nors konkursas? Ir koks minimalus konkursinis balas i tarptautinius finansus, apskaita ir auditas 2011m i valstybes finansuojamas studijas?
 
TTVAM
gretute194, studijų stipendijos mokėjimas nutraukiamas, jei pasibaigus studijų metams, studento studijų rezultatų vidurkis yra mažesnis mokslo ir studijų institucijos atitinkamo studijų programos ir formos to paties kurso studijuojančių studentų rezultatų vidurkis. Vadinasi, taip, priklausys nuo rezultatų. :)
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Tautvydai, Tarptautinių finansų 2011 m. min. balas buvo 13,94, max. - 18,68.
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Simona, jei jūs ją gausite, vadinasi, gausite, nereikės kovoti, kadangi studijų stipendija skiriama surinkusiems aukščiausius konkursinius balus. Sėkmės :)
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
jul, Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo studijų programos ištęstinių studijų metinė kaina yra 5600 Lt.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]