Klausimai apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją
mokyklą


TTVAM
Finansininkas - jauskis it žuvis ir tarptautiniuose vandenyse! Šiemet TTVAM abiturientams siūlo atnaujintą studijų programą skirtą būsimiems finansų profesionalams. Ji sukurta pagal Atestuotų tarptautinių investicijų analitikų asociacijos (ACIIA), teikiančios pasaulinę profesinę kvalifikaciją, Tarptautinės diplomuotų buhalterių asociacijos (ACCA), Viešųjų įmonių apskaitos priežiūros valdybos (PCAOB) taisykles ir profesinius standartus bei Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus. Stojantieji praėjusiais metais mums rašė „finansai, das ist fantastich“, „super specialybe :)“. Mes sakome, kad šiemet ji DVIGUBAI FANTASTICH IR SUPER : ) : ) Daugiau informacijos http://www.ttvam.lt/studijos/vadybos-fakultetas/studiju-programos/tarptautiniai-finansai
 
Partnerio pranešimas
Noah
Sveiki. Kodėl šiemet lamabpo.lt prašymuose nėra jūsų kolegijoje VF vietų?
 
Margarita
Laba diena,noreciau suzinoti,ar studijuojat turizmo administravima ieina matematika?
 
TTVAM
Sveiki, Noah, pildant prašymą www.lamabpo.lt nėra pasirinkimo vf, bet yra vnf/st. VNF/ST įrašas reiškia, kad Jūs pasirinksite valstybės nefinansuojamas studijas, bet pageidausite gauti studijų stipendiją, kuri yra tokio pat dydžio kaip "studento krepšelis" ir, ją laimėjus, Jums nereikės mokėti už studijas.
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
Margarita, studijuojant Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo studijų programą matematikos nereikės mokytis, nes jos nėra studijų plane. :)
 
Partnerio pranešimas
Renata
O kokio dydžio tas ,,studento krepšelis''? Kiek vietų iš viso skirta pretenduojantiems gauti tą stipendiją. Norėčiau studijuoti vizualines komunikacijas ;]
 
Noah
Būtent. Ar kiekvienam įstojusiam su VNF / ST mokslas "tampa" nemokamas? Ar yra dar kažkokia atranka. Kaip viskas vyksta?
 
Renata
Noah, va šiek tiek radau info: VNF/ST tai yra tas pats privačioms mokykloms, kas VF. Reikalavimai VNF/ST yra tokie patys, ir konkursinis balas toks pats kaip ir į valstybinių aukštųjų mokyklų VF. Stipendija skiriama visam studijų laikotarpiui. Vienintelis jos minusas - jei nepatenkinamai studijuos jos savininkas, tai ji nepereis gerai studijuojančiam jo kolegai (krepšeliai kas pusę metų gali pereit), bet čia jau mokyklai blogai, o ne Studentui :)
 
Noah
dėkui!
 
vitalijus
sveiki, kur galeciau istoti i jusu mokykla su lietuviu kalbos, istorijos ir uzsienio kalbos egzaminais? aciu i anksto
 
TTVAM
Vitalijau, pagal jūsų laikytus egzaminus galėtume pasiūlyti stoti į Turizmo industrijos ir viešbučių valdymo studijų programą.
 
Partnerio pranešimas
Renata
Noah, nėra už ką, bet reikia tikslintis dar daug ką :) Žiūrėk gal dar tapsim bendrakursiais :) Tai kiek ten yra tų vietų į kurias gali pretenduoti norintys gauti studento krepšelio stipendiją kuri padengtų mokestį už mokslą?
 
Priest
jauciuosi ganetinai suklaidintas, nes jokios informacijos kaip ir nebuvo pateikta del visu situ pasikeitimu VF vietu i VNF/ST. Kur galima butu suzinoti kaip sita sistema veikia apskritai? Kiek supratau tai moki uz studijas bet tau jas padengia ta stipendija ar kaip?
 
Simona
Gal būtų galima tiksliai viską sužinoti apie tą VNF/ST? Reikalinga skubi informacija, būsiu dėkinga
 
Simona
Gal būtų galima tiksliai viską sužinoti apie tą VNF/ST? Reikalinga skubi informacija, būsiu dėkinga
 
TTVAM
Apie studijų stipendiją daugiau informacijos rasite čia http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=425772&p_query=studij%F8%20stipendija&p_tr2=2
 
Partnerio pranešimas
Zygimantas
Koks buvo pirmojo ir paskutinio stojanciojo konkursinis balas i vf logistika ir ekspedijavima?
 
TTVAM
Laba diena, Žygimantai, 2011 metais pirmojo pakviestojo ir gavusio valstybės finansavimą į Logistikos ir ekspedijavimo studijų programą konkursinis balas buvo 16,98, paskutiniojo - 13,4.
 
Partnerio pranešimas
Erika
laba diena,norėčiau paklausti.Laikau lietuvių (V),matematika (V) ir istoriją (V) ar galiu bandyti stoti į teise?
 
Kamilė
Laba diena, norėjau paklausti, kokie praeinami balai buvo praeitais metais? Mane domina butent logistikos ir ekspedijavimo ir turizmo bei viesbuciu valdymas. I mokama ir nemokama.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]