Klausimai apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją
mokyklą


Administratorius
Čia laukiami klausimai apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąja mokyklą

 
Uga
Sveiki. Norėčiau sužinoti kaip skaičiuojamas balas stojant į turizmo ir viešbučių administravimo studijas ? Ar yra tikimybė įstoti, jei matematikos brandos egzaminas būtų neišlaikytas ?

Ačiū
 
ernesta
Noreciau suzinoti kaip reikalai su reklamos vadybos studijomis.Kas studijuojat parasykit ar ydomu, ar turit pakankamai praktikos ir pan. Noriu kuo daugiau apie tai suzinoti, nes pacia ten viliuoja.
 
TTVAM
Laba diena,

turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos konkursinį balą sudaro istorijos, lietuvių kalbos, užsienio kalbos brandos egzaminai ir geografijos metinis pažymys.
 
Partnerio pranešimas
Vaiva
sakykite, noriu studijuoti viesbuciu administravima, laikysiu Lietuviu k. (V), Rusu k. (V), Istorija (V) ir Lenku k. (M) egzaminus. ar yra sansu?
 
Vaiva
geografijos neturiu. ar imanoma studijuoti viesbuciu administravima?
 
ŽaliaArbata
Sveiki, galvoju apie jūsų kolegiją, ir norėčiau sužinoti, ar galėčiau studijuoti viešbučių administravimą su geografijos ir lietuvių egzaminais. Ačiū už atsakymą.
 
TTVAM
Laba diena, stojant į mokamą vietą, šių egzaminų užtenka. Jei galvojate bandyti gauti valstybės finansavimą, tuomet konkursinį balą sudarytų istorijos, lietuvių kalbos, užsienio kalbos egzaminai bei geografijos metinis pažymys.
 
Partnerio pranešimas
TTVAM
TTVAM absolventai gali stoti į Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) išlyginamąsias ir/ar papildomąsias studijas.

http://www.vgtu.lt/priemimas/kolegiju-absolventams
 
Partnerio pranešimas
Paulius
Sveiki noreciau paklaust kokiu balu reikia stojant I teise kokie egzaminu ivertinimai turetu buti jei laikau lietuviu M rusu V istorija V matematika V
 
TTVAM
Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla (toliau –TTVAM) š. m. gegužės 6 d. (penktadienį) nuo 13.00 val. iki 17.00 val. organizuoja Atvirų durų renginį, kuris vyks TTVAM'e (Laisvės pr. 58, Vilnius).
Kviečiame 10–12 klasių moksleivius, jų tėvelius, mokytojus dalyvauti šiame renginyje ir susipažinti su mūsų Aukštojoje mokykloje vykdomomis studijomis, priėmimo sąlygomis ir t. t.
Daugiau informacijos:


http://www.ttvam.lt/lt/naujienos/geguzes_6_d_ttvam_organizuoja_atviru_duru_dienas
 
Partnerio pranešimas
Raimondas
Laba diena, pasirinkus istestines studijas galima pas jus rinktis studiju tempa? Ar imanoma istestiniu studijustudentams naudotis work and travel programa?
 
TTVAM
Laba diena,

pasirinkus individualų studijų planą (nuotoliniu būdu) Aukštąją mokyklą galite baigti ir greičiau nei numatyta.
 
Partnerio pranešimas
Indrė
Laba diena, norėčiau sužinoti,ar jeigu neturiu geografijos 11-12 klasėse, yra galimybių įstoti į turizmą ir viešbučių administravimą?
 
TTVAM
Laba diena,
jei galvojate stoti į mokamas turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos studijas, tai galimybė yra ir neturint geografijos metinio pažymio.
 
Partnerio pranešimas
Lina
Laba diena! Esu dvyliktoke ir esu labai pasimetusi nezinau ka studijuoti? gal galetumet patarti ka galima studijuoti su lietuviu kalbos, istorijos, anglu kalbos ir geografijos egzaminu? is anksto Aciu uz atsakyma
 
TTVAM
O galvojate bandyti gauti valstybės finansavimą ar stoti į mokamas studijas?
 
Partnerio pranešimas
Karolis
Ar tiesa jog istojus i VF vieta, reikia kazkiek primoketi pinigu kiekvienais metais, nes krepselis yra per mazas ir damoketi pinigu?
Koks praejusiu metu minimalus konkursinis balas yra i "vizualinė komunikacija" VF vieta?
Ar istociau i VF vieta su 14.76 konkursiniu balu, ar nera sansu?
 
Paulius
SVEIKI noreciau paklaust ar istociau i vf vieta jei mano rezultatai lietuviu mbe7 rusu vbe63 matematika vbe3 istorija vbae 95 ?


is anksto dekoju
 
TTVAM
Karoli, skirtumo, tarp gaunamo "studijų krepšelio" ir studijų kainos mokėti nereikia. Koks buvo konkursinis balas vizualinės komunikacijos 2010 m. pasakyti negalime, kadangi priėmimas į šią studijų programą vyksta nuo šių metų (tai nauja TTVAM studijų programa).
Pauliau, atsakyti, ar gausite, ar ne valstybės finansavimą sunku pasakyti.
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]