Romerio universitetas

ingrida
saugai valstybes siena :D

Administratorius
pasienis, muitinė- veiklos sritys, kurias organizuoja, strateguoja baigę šią studijų programą

Bajoraite

:DD

Bajoraite
:D
korupcija dar ilgai valdys...

evaldas
nu bet nešali prie LT sienos darbas patalpose

natyte
Laba diena as pries metus baigiau vidurine ir noreciau suzintoti ar per pirmaji stojimu etapa i neakivaizdines studijas buna l.didelis skaicius stojinciuju?ar imanoma istoti i neakivaizdines studijas su mokykliniais brandos egzaminais?l. gaila kad niekur nerandu praitu metu konkursiniu balu,tik praeinamaji...

Administratorius
tikrai be problemų, natyte, nes neakivaizdinės studijos nėra itin populiarios, nebūtinai įstosi į visai nemokamą, tačiau mėgink ir žiūrėk, kas bus.be to, dar yra kolegijos, ten dar mažesni reikalavimai stojantiems

blue
Sveiki, noriu paklausti kokius reikia laikyti egzaminus ir kokių dalykų metinių pažymių reikia norint stoti į psichologiją?:)

bolia
Kilo toks klausimas, ar studijos MRU viešojo saugumo fakultete, teisės ir policijos veiklos studijos mokamos?:)

ema
Sveiki,lb.noriu stot i policijos fakulteta,esu lb.stipri fiziskai,vykstu i visokias olimpiadas,uzimu geras vietas....bet problema ta kad nesu gabi tiksliesiems mokslams..kokia tikimybe man ten istot?

fėja
sveiki, norėjau paklausti kokių dokumentų (papildomų) man reikia stojant į teisę ir muitinės veikla, teisė ir valstybės sienos apsauga ir į teisę ir policijos veikla? ir iš kur juos man reikia gauti ir kas ten per dokumentai? kur man kreiptis? beje o stojant vien į teisę reikia kokių papildomų dokumentų?

Grafkė
Fėjai: stojant i teise ir policijos veikla ar sienos apsauga reikia sveikatos pazymos is CMEK, i kuria norint vykti reikia kreiptis i savo gyvenamosios teritorijos policijos komisariata. O stojant tik i teise nieko papildomo nereikia:)

fėja
Grafke, aš tą tai suprantu, bet pas ką tokį (ę) rekia eiti? o ką reiškia CMEK?

Grafkė
CMEK-centrinė medicinos ekspertizes komisija. Zinok, nezinau:) tiesiog pas pirma policininka paklausi ir jis tau tikrai turetu pasakyti tiksliai

fėja
o pirma nereikia pas savo gydytoją?? užtenka policijos?

fėja
dar gal kas žinote, ar yra MRU atstovybė ar fakultetas Klaipėdoje? (bakalauro studijoms) ačiū už atsakymą

Grafkė
Policijoje tau turėtų viską pasakyti ir išaiškinti. Klaipėdoje yra policijos mokykla, bet ar ji priklauso MRU nezinau:)

fėja
na ta policijos mokykla tikrai žinau kad nepriklauso MRU :)ten tik eilinė mokykla(mokytis berods reikia tik 1,5 m.) iš po kurios siunčia į gatvę, aš labiau norėčiau į teisę, bet rašysiu ir su teise susijusias profesijas

Grafkė
Bet sako, kad ta mokykla baigus daug lengviau stoti mokytis teisę i aukštąją, tik tiek, kad neakivaizdžiai. Kiek žinojau tiek pasakiau, sėkmės renkantis:)))

fėja
tą tai girdėjau, ačiū už palinkėjimus man jos tikrai prireiks

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]