Romerio universitetas

gggggggggggggg
noreciau palklausti ar įstoti galiu į klaipėdos policijos mokyklą neturėdama kūno kultūros pažymiom esu atleista

....
sveiki visi, prisipazinsiu, noreciau istoti i teise ir policijos veikla, bet greiciausiai neoraeisiu CMEK. prisiklausiau ivairiu nuomoniu, noreciau paklaust ir jusu,kaip manote,kas yra perspektyviau, ar teise ir ikiteisminis ar teise ir valdymas? kokios numatomos karjieros galimybes?mokslu sudetingumas?profesijos reikalingumas?karjieros galimybes? visu nuomones skirtingos, todel noriu jusu nuomones, gal yra dar kokia alternatyva teisei ir policijos veiklai? labai dekoju uz issamius atsakymus:)

Rūta
Sveiki, girdėjau tokių pletkų, kad tie žmonės, kurie nori su viduriniaja grandimi praeiti cmek į juos žiūri nuolaidžiau, nes atseit jau ir taip yra tų policininkų trūkumas ir jų verkiant reikia. Pati bandysiu stot į RMU teisę ir policijos veiklą tai žiūrėsiu, nes turiu vieną defektą kūne tai jei praleis tai teisingi gandai cia. tfu tfu tfu tikiuos viskas bus gerai, sėkmes taip pat stojantiesiems:))

KORNELIJA
Laba diena,norėjau pasidomėti,jei aš baigiu Klaipėdos policininkų mokykla ten apie (1,5 m) tada aš turiu 5 metus atidirbti policijoje,o per tą laiką galiu stoti į ištęstines studijas MRU? Ar įmanoma būtų įstoti į MRU Teisę ir Policijos veiklą tik su istorijos valstybiniu ir tik lietuvių egzaminu arba mokykliniu arba valstybiniu,nes dar nežinau ar pasisekė. Kiek ten dar reikėtų mokytis laiko?

tomasssssss
sveiki , noreciau pklaausti kokius dalykus mokykloje reikia rinktis norint tapti pasienieciu ?

Ropke
norėjau paklausti ar galėčiau istoti i valstybės finansuojama vieta be anglų k egzamino? noriu studijuoti teisė ir mutinės veikla :)

MIGLE
SVEIK. NORECIAU STOTI I TEISE IR POLICIJOS VEIKLA. TIK AR MRU VERTA STOTI?

deimante
Sveiki, tai stojant i teise matematikos egzamino nereikia?

Deimantė
Sveiki. Norėjau paklausti apie teisės ir ikiteisminio studijas. Labai sunku? Kaip su anglų? Reikia įstojus laikyti kokį testą ar pan.?

Neziniuke.
su kokiu maziausiu balu priimtumete i mokama vieta?

Rugile
Sveiki. Ar vis dar tęsiat priėmimą į valstybės nefinansuojamas studijas? Ir jeigu taip tai iki kada?

Pasimetusi
Sveiki. Norejau paklausti, ar butu imanoma istoti i psichologijos mokama vieta tik su matematikos metiniu pazymiu, lietuviu ir anglu valstybiniais egzaminais?

rimante
Sveiki noriu stoti I kriminalistus ka man reikia is pradziu daryti, kokiu mokslu reikes, kur man save kreipti?

ewelina22
kuo as galesiu dirbti baiges teise ir valdyma

ewelina22
kuo as galesiu dirbti baiges teise ir valdymas

Roberta
Sveiki, norėčiau paklausti, ar toje kriminalistikoje ar kaip ją pavadinus, reikia istorijos egzamino būtinai? Ar užtenka metinio pažymio?

Indrė
Evelina22, mano sesuo baigė šią profesiją MRU. Perspektyvos nekokios, ilgai darbo ieškojo, niekam nepataria to studijuot, bet čia jau jūsų reikalas ;) Šiuo metu ji dirba vienoje draudimo kompanijoje žalų eksperte-teisininke.

Dominyka
Sveiki turiu klausimą, kokių egzaminų ar metinių pažymių reikia norint įstoti į teisės ir policijos veiklos studijų programą kuri yra mokama?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]