DNS- The International Teacher training College


_Iveta
The International Teacher training College-DNS- tai alternatyvią bakalauro studijų programą siūlantis koledžas Danijoje. Po 4 metus trunkančių studijų suteikiama galimybė mokyti vaikus nuo pirmos iki devintos klasės, dirbti su ypatingų poreikių paaugliais bei dalyvauti įvairiuose socialiniuose projektuose trečiosiose pasaulio šalyse. Šis koledžas- privatus, tad studentai, padedami mokymosi įstaigos, finansiškai apsirūpina patys, tačiau tai nėra sunku, dėl vedamos bendros ekonomikos („common-economy“).
Studijų programa paremta teorija ir praktiniu darbu, vadinamu „LEARNING-BY-DOING”.
Reikalavimai: vidurinis išsilavinimas, anglų kalbos žinios (nes visos studijos vyksta anglų kalba), sudalyvavimas Prepatory Weekend (informacinis susitikimas vyks Kaune Spalio 2 dieną, dėl detalesnės informacijos rašykite el. laišką). Studentai priimami TIK iš Europos sąjungos šalių.
Apie programą:
Pirmaisiais mokslo metais studentai 4 mėnesiams vykta į Aziją (Indiją, Bangladešą, Laosą ir Kiniją) pažinti pasaulį ne tik iš teorinės pusės, mokoma mąstyti globaliai, spręsti aktualias šių dienų problemas ir apmąstyti aktualijas. Pradedama mokytis danų kalbos.
Antraisiais metais studentai atlieka praktiką Danijos mokyklose ir globos namuose, laiko pedagogikos srities egzaminus (psichologija, bendroji didaktika ir pedagogika).
Tretieji metai skirti teorinių žinių gilinimui (matematikos, istorijos, gamtos, anglų kalbos srityse), tačiau yra du mėnesiai praktikos, kuomet studentai dalyvauja įvairiuose projektuose užsienio šalyse, kuriuos pasirenka patys. Taip pat, pradeda mokytis portugalų kalbos.
Ketvirtaisiais metais studentai vyksta 6 mėnesiams į Afriką (Malavį, Angolą arba Mozambiką) ruošti mokytojus. Aplankyk oficialų internetinį puslapį: www.dns-tvind.dk
Mūsų elektroninis paštas: info@dns-tvind.dk
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]