Vilniaus Automechaniku Ir Verslo Mokykla


Tomas
Ka galite pasakyti apie sia mokykla? Kokiu pazymiu mzdg. reikia kad istoti? Zodziu papasakokite ka zinote :)
 
Jonas
Netingekite zmones padekite :)
 
Justas
jeigu tavo vidurkis nuo šešių, manau, kad turėtumei įstoti be problemų.
Didesnis konkursas būna į autoelektrikus, bet pabandyti verta.
Blyn, vat dirbam su naujausia diagnostine įranga ir vargo nematom (buvo atėję iš servisų, tai sakė, kad yra ko pavydėti).
Vat klasiokas tik ką laimėjo Europoje automechanikos konkurse pirmąją vietą. Tad mokytojai tikrai negaili jėgų ir žinių. Žinoma, jeigu tik parodai noro. vat pats buvau išsiųstas praktikos atlikti į KEMI autoservisą, tai gali būti, kad pasiųlys ir ten darbą.
O ir šiaip, per pamokas mokydamasis gali ir savo mašiniuką pasiremontuoti, jeigu tai būna susiję su pamokos tema. Galima dirbti su muliažais arba dirbti tą patį prie savo auto.
Vakar ratų suvedimą mokinomės su lazeriniais prietaisais. Tai mokinausi ant savo Audikės. Susivedžiau, tai geriau nei kokiam servise.
žodžiu, jei yra noro ir tikslo, bandyk stoti
 
Tomas
Justai o tu i Automechanika irgi istojes? Seip ar sunku mokytis, kaip ten su stipendija?
 
pofka
o zekit cia y sita mokykla po dvylikos ar kaip nes mane tjp traukia automechanika kad negaliu . ir kokiu egzu reikia kad ten ystoti ?
 
to pofka
pats po 12 atejau pazymiu reikia 8 turet ir kad fizika 11-12 klasei butum mokesis o jei ir egza laikei be problemu istosi seip tikrai kompetetingi mokytojai viska paiskins texnika nauja :tik va saltkalvystes mokytojas 1 yra jo reiketu prisibijot pas ji 7 turet yra labai sunku :DD
 
Denisas
O jeigu balai tokie
Anglu (B) 8
Istorija (B) 8
MatematikA (A) 7
Fizika (A) 6
Rusu (B) 6
Lietuviu (A) 5
Lankau Anglu,Matematika,Fizika
Tai bus sunku istoty? :DDD
 
bla bla bla
Yra klausimas, ar galima ten paciam nueit be tevu i ta mokykla ir parasyt prasyma po 10 kl? ar butina su tevais, kad jie pasirasytu?
 
profesinis
Yra ir kita mokykla kur moko auto - ir po 10 kl. ir po 12. Vilniaus technologijų ir verslo PMC. Tik ji toliau nuo Vilniaus centro, bet jei nori kažką išmokti - koks skirtumas kur 2 metus praleisi? Mokytojai jauni, LABAI geri, visko išmoksi, ko reiks darbui servise ar sau... Čia irgi praktika būna užsienyje, jau kelis metus pvz. į Italijoje Ferrari gamyklą per projektus vykstama...
 
Partnerio pranešimas
Justas
Noriu pasiteirauti ar po 12kl su istorijos ir geografijos egzaminais imtu i sia mokykla?
 
Marekas
Noriu susizinoti ar priima po 10 kl su vidurkiu 6 ?
 
efka
sveiki visi pazimiai 4 ir turiu atestata po 12kl su lt ir texhnologiju egzais ar priimtu i automechanikus ? :)
 
Nikas.
Sveiki. Norejau paklausti, jeigu vidurkis 5.5 10kl(tikrai geroje mokykloje) galeciau stoti po 10kl?
 
Tomas
Sveiki, tema matau yra apmirusi, bet pabandyti paklausti verta :) Žodžiu kaip mačiau toje mokykloje yra tik automobilių mechaniko ir elektromechaniko specialybės -> http://www.vsam.lt/lt/specialybes.html Aš noriu kandiduoti į variklių taisytojo specialybę. Tai ar šioje mokykloje yra tokia specialybė, ar reikia eiti bendrai automechaniko kursą nesutelkus pagrindinio dėmesio kas yra po kapotu ? Nes pvz kitose mokyklose yra sudarytos salygos būtent variklių taisytojo specialybei -> http://www.aikos.smm.lt/jungt_sarasai.htm?m=program&a=displayItem&id=262052504 Pagal teikiančių šią specialybę sąrašą Vilniaus automechanikų mokykla įeiną į jį, bet pačioje mokykloje rašo, kad teikiamos tik dvi specialybės, kurias minėjau. Tai kaip yra ?
 
NachialnikaLT
Sveiki, žadu po 10kl. stoti Į automechaniko arba elektromechaniko specialybę, Kokių pagrinde dalykš reikia stojant. T.y. kalbos, braižymas. Arba matematika, lietuvių k. Kokių pagrinde reikia?
 
Justas
o jai fizikos 11-12 neturejau , ar imanoma istoti 2013 metu egzu rezultatai matke 44% lietuviu 33% anglu 80% visi valstybiniai
 
ttttttttt
zmones visi pikti, 70% mokiniu "marozu" 25% "lapuxu" like 5% normalus zmones , mokytojai gal ir geri , taciau sekretore, direktore itin bjaurios, nepatarciau susidurti...MOKYKLA ZIURI TIK NAUDOS SAU, KAIP TIK PAIMTI MOKINIO KREPSELI...
 
Mokinys
Mokiniai visi draugiški, tik skyriaus vedėjas Bukišky labai rimta iš save stato, ir kiekviena pokalbi keikiasi.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]