Klausimai apie aviacijos mokslus


Donce
As dabar busiu 12, po 12 klases galima tapti lektuvo palydovu?
Ar reikia kazkur istoti norint tapti stiuardu, ar nereikia niekur stoti, tik baigti aviacijos kursus aviakompanijoje atrasykit skubu.
 
Donce
Ir kokia istikruju kursu kaina?
 
balticaa
Sveiki,
tapti orlaivio palydovu baigus 12 klasių galima. Pagrindiniai reikalavimai - 2 klasės sveikatos pažymėjimas, anglų kalbos mokėjimas, mokėjimas plaukti. Aviakompanijos gali turėti ir daugiau reikalavimų.
Orlaivių palydovų kursų kaina mūsų akademijoje - 4000 Lt (trukmė - 3 sav.). Po šių kursų jau galima dirbti orlaivių palydovu. Tačiau aviakompanijos dar turi savo vidinius mokymus, kur mokoma dirbti būtent tame lėktuvo tipe ir pagal įmonės aptarnavimo standartus. Mūsų organizuojamų kursų baigimo pažymėjimas yra konkurencinis pranašumas dalyvaujant kompanijų atrankose.
 
donce
koks atlyginimas dirbant lektuvo palydovu?Ar moka kas menesi ar atlyginimas priklauso nuo reisu?
 
Tommas
Visose aviakompanijuose kursu kaina 4000 ar yra ir nemokamu kursu?Ar maziau kainuojanciu kursu? Atrasykit...

 
tomcee
O vaikinu daug dirba sioje srityje?
 
tomcee
kodel neatrasote?
 
balticaa
Sveiki,
atsakome į klausimus, susijusius su orlaivių palydovu darbu:
1)Atlyginimas labai priklauso nuo aviakompanijos, kurioje dirbama. Dažniausiai atlyginimą sudaro fiksuota ir kintama dalys. Kintamoji dalis priklauso nuo skrydžių.
2)Kaip buvo minėta ankstesniame atsakyme, kursus rengia ir mokymų centrai, ir pačios aviakompanijos. Konkrečių kainų reiktų teirautis pačiose organizacijose.
3)Merginų šioje srityje dirba truputį daugiau.
 
Dzo_
Sveiki, ar yra reali galimybė gauti darbą pabaigus jūsų akademiją? Gal yra kažkokia statistika kiek jūsų studentų įsidarbino?
Ar už mokslus reikia sumokėti iš karto visą sumą?
 
Laura
Sveiki, noriu būti stiuardese. Ir idomu kur ir kas apmoko šiam darbui :)
 
Studentas
Sveiki. Mano pasiūlymas Jums - nelįsti į aviacijos sritį. Bent Lietuvoje. Jokių įsidarbinimo galimybių. BAA Jums suteikia tik apmokymus, paskui kur nori ten dink. Išleidi pinigus, o be patirties šiuo metu vis tiek niekas nepriims į darbą. Patikėkit, daug stiuardų sėdi be darbo po to, kai flyLAL bankrutavo ir airBaltic pasitraukė iš Lietuvos. Tai apie stiuardus.
Pilotų studijos vykdomos taip pat - Jus apmoko skraidyti su mažaisiais orlaiviais. Tai kainuoja apie 150000 Lt. Aviacijos institute nemokamai. Bet po to norint skraidyti su didžiaisiais orlaiviais reikia gauti TYPE RATING. Tai yra mokymai tam tikram orlaiviui, pvz.: Boeing 737, Boeing 757, Airbus 320 ir t.t. Tai kainuoja apie 100000 Lt. Taigi bendra suma už viską mokant apie 250000 Lt. Ir už tai Jūs turėsite apie 250 skrydžio valandų, kai tuo tarpu aviakompanijos reikalauja bent 500 valandų, o tarkim Ryanair - 900 valandų.
Bendra išvada - jei norite skraidyti ir turite pinigų - prašom. Jei tai domina tik dėl darbo, Lietuvoje tikrai patariu nesimokyti. Už tą pačią kainą galima mokytis Oxford Aviation Academy, ten įsidarbinimas po baigimo apie 80 procentų. Tai tiek
 
BAA
Gerbiamas, Studente, Apgailestaujam, jei susidarė įspūdis, jog BAA studentai baigę mokslus "gali kur nori ten dingt". Tokių atsiliepimų iš BAA besimokančių studentų neturime. Nuo pirmų mokslo dienų ieškome studentams ne tik įdarbinimo bet ir mokslo finansavimo galimybių. Paneigiame komentare nurodytas kainas[g1] . Lietuvoje[g2] Veikianti Aviakompanija Small Planet Airlines šiuo metu priima ir ateityje planuoja priimti pilotus Su CPL (ATPL frosen) licencija ir 250 val. skridos. Tačiau, jei norite dirbti tik Lietuvoje, kas vakarą grįžti namo - tai piloto profesija tikrai ne Jums. Bet kurios profesijos jauniems specialistams tenka visais įmanomais būdais siekti praktikos ir įgūdžių kol tampa patraukliais rinkoje. Aviacija ne išimtis. Esame pasirengę atsakyti į jūsų klausimus. Atvykite į atvirų durų dienas arba susisiekite su mumis el. paštu a.pradedovic@balticaa.com.
 
Eimutee .
Baigusi 12 klasiu , nesvarbu koks vidurkis svarbu , kad baigusi , galiu dibti pardaveja didziose parduotuvese . Kas galit atsiuskite atsakyma kuo greiciau . Aciu . :))
 
Asa
To Studentas: As gyvenu UK ir ieskausi mokymo istaigos kurioje galeciau mokytis tapti pilotu. Nezinau kaip su kainom BAA, bet uz 250.000 lt arba £63.000 Oxfordo Aviacijos Akademijoje galesi tik vadovelius pavartyti. Tad nereikia cia skiesti nesamoniu... Matyt mokaisi VGTU ir pikta siek tiek, nes galu gale vistiek turesi susimoketi BAA ar kitai mokymo istaigai uz type rating, nes priesingu atveju po VGTU orlaiviu pilotavimo, tik i darbo birza eiti galesi... :) :P
 
Andrius1
Sveiki ! Reikia šiek tiek Jūsų pagalbos. Norint tapti oro linijų bendrovių, komercinių skrydžių orlaivių pilotu, kiek žinau, reikia ,gauti ATPL licenziją ir tada ją gavus, įgijama klasifikacija mokytis daugiamotorių orlaivių tipams, pvz Boeing, Airbus ir t.t. ( tiesa, galbūt aš klystu, jei galit pataisykit ) Ir baigus šiuos mokymus tu tampi antruoju pilotu, tiesa? Po kiek praktikos metų ir kokius papildomus mokymus dar reikės praeit, tampant pirmuoju pilotu ? Gal žinot universitetų/akademijų/mokyklų užsienyje, galbūt patys ar Jūsų pažįstami ten mokėsi, kur rengiami komerciniams skrydžiams pilotai, kurie galėtu sėkmingai įsidarbinti oro linijų bendrovėse ? Ieškau kažko panašaus į Baltic Aviation Academy. Puiki akademija, tačiau Lietuvoje nėra tokių galimybių pasiimti tokios paskolos, kaip pvz. Anglijoje, kad apmokėti tokius didelius pinigus už mokslus. Taigi, jei kas galit pagelbėkit. Iš anksto dėkoju !
 
Toma
Sveiki, ar svarbus 12kl. pazimys norint tapti lektuvu palydove?
 
balticaa
To Toma: Pagrindiniai reikalavimai į Baltic Aviation Academy orlaivio palydovų kursus yra šie: Amžius: ne jaunesni kaip 18 metų; Sveikatos būklė: 2 klasės sveikatos pažymėjimas; Mokėti skaityti, rašyti ir suprantamai bendrauti viena iš ICAO darbinių kalbų (pageidautina anglų, prancūzų, ispanų arba vokiečių) - norint įsitikinti, kad šių dalykų žinios pakankamos, bus paprašyta pateikti Jūsų mokyklos baigimo atestatą, ar kitus dokumentus, kuriuose matytųsi šių dalykų įvertinimai; Mokėti plaukti. Kaip jau minėta anksčiau - aviakompanijos gali turėti papildomų reikalavimų.
 
Tautvydas
kokiu minamaliu balu reikia is fizikos anglu ir matematikos kad istoti i akademija?
 
Friend
Kokiose salyse butu galima dirbti baigus pilotavimo kursa, kokiu lektuvu pilotu reikia Japonijoje, Amerikoje?
 
C18
Ar labai sunku į VGTU A. Gustaičio instituto nemokamą vietą patekti?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]