Klausimai apie aviacijos mokslus


Administratorius
Cia galite klausti visko kas susyja su aviacijos mokslais
 
tassdiss
Kiek sioje akademijoje kainuoja lektuvų palydovų(stiuardu) mokslai?
Ir jei istosi i dienini universitete, ar suspesi dar eiti i tuos kursus?

LAukiu atsakymo.aciu
 
BAA
To tassdiss:
Palydovų mokymai trunka apie mėnesį, tačiau visa darbo diena nėra užimta.
Palydovo darbas vis mažiaureglamentuojamas Civilinės aviacijos administracijos, dėl to pačios aviakompanijos yra atsakingos už savo palydovų kvalifikaciją.
Tad jei domina palydovo darbas, geriausia kreiptis tiesiai į aviakompaniją, kurioje pageidaujate dirbti. Jei kompanija Jus atsirinks, tai ir apmokys.
Sėkmės!
 
tassdiss
dabar aisku, tiek ir tereikejo
 
Daiva
esu pirmakurse ekonomikos studente. Jei tapčiau stiuardese ar butu galima dirbti tik savaitgaliais? nes kitaip man neiseitu, reikia mokytis.
 
BAA
to Daiva:
Palydovų darbo grafikas labai priklauso nuo aviakompanijos ir jos vykdomų skrydžių.
teorinė galimybė dirbti tik savaitgaliais aišku egzistuoja, tačiau jei negalite dirbti kitu metu - ribotos grafiko derinimo galimybės, todėl aviakompanijos dažniausiai renkasi žmones, kurie gali dirbti lanksčiu grafiku.
 
Eva
Ar labai sunku butu tapti stiuardese ir gauti darba aviakompanijoje, lietuvoje? Ar labai daug zmonių nori tapti lektuvu palydovais?
 
Eva
seniai laukiu to atsakymo, gal galit kas nors atsakyti? man tai labai svarbu.
 
BAA
To Eva:
Palydovus ruošia ir atrankas vykdo pačios aviakompanijos. Palydovų atrankoje vertinamas žmogaus tinkamumas šiam darbui, tad kaip ir kiekvienoje srityje vieni kandidatai tinka labiau nei kiti. Lietuvoje veikiančios aviakompanijos pastaruoju metu formavo naujų palydovų mokymo grupes, mokė juos ir rengė darbui. Jei jus domina šis darbas ieškokite darbo skelbimu aviakompanijų tinklapiuose (http://www.star1.aero/showMainContent.do?relativeURL=/Apie_mus/Apie_kompanija/index.html; http://www.flylalcharters.lt/lt/boeing-737-cabin-attendants/, http://www.aurela.lt/lt/personalas, http://recruite.airbaltic.com/ ir kt.)siųskite savo gyvenimo aprašymą, kriepkitės domėkitės. Linkiu sėkmės!!
 
eva
labai aciu
 
Agregotas
Laba diena, noriu mokytis aviacijos srityje, konkrečiau pilotavimą, norėčiau sužinoti: baigęs pilotavimo studijas VGTU, ir jeigu norėčiau atvykti pas jus, kiek kainuotų ir kiek maždaug užtruktų mokslai, kurie suteiktų galimybę dirbti pilotu komerciniuose skrydžiuose? Kaip manote, ar įmanoma susirasti darbą šioje srityje Europoje?
 
Mister Kenedy
tai jau pabaiges vgtu studijas galesi dirbti pilotu komerciniuose skrydziuose. Bent kazka taip girdejau. O jei nori i BAA tai reikia tureti kisenei 130000 lituku (nera jau tiek daug žiurint i toki puiku lietuvos pragyvenimo lygi ;-))
 
modestuka
kuo dar galima dirbti oro uoste (iskyrus lektuvo palydovo ir piloto profesija)?
 
Rokas
Nu viskuo kaip paprastose įmonese (valytoju, finansininku, teisininku, buhalteriu ir taip toliau)
 
ellyte
Ar baigus Kauno kolegija (turizmo ir viezbuciu vadyba) galima gauti darba oro uoste ?
 
Rokas
parasyk i aviakompanija, tau ten tiksliai atsakys kuo galetum dirbti. Bet su tokia specialybe nelabai ten kazka gautum. bet jei butum kokia ekonomiste tai kitas reikalas
 
ellyte
AS labiau noreciau dirbti su zmonem ,gal isdavinet kokius bilietus ir pan.
 
Rokas
Nu tai gal tada ir tiktu tas tavo issilavinimas. bandyk, jei tau isvis tai svarbu
 
BAA
To Agregotas:
jei teisingai suprantame klausimą, Jus domina Komercines aviacijos piloto Licencija (CPL). Taip, vienas is būdų ją gauti VGTU, 4-5 m. studijuojant orlaivių pilotavimą arba per 2,5 metų skirti tik piloto kvalifikacijos mokymams baltic Aviation Academy, gavus licenciją pasirinkti konkretų orlaivio tipą (B-737, A320, ar kt.)ir tada siekti piloto karjeros. Mokslas Baltic Aviation Academy valstybes nefinansuojamas. Tad CPL kursas kainuoja iki 130.000 LT. tačiau Jūs sutaupote laiką ir akademija rūpinasi jūsų įdarbinimu.
 
Rokas
istie tai labai pigiai :-)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]