Pasienieciu mokykla.CMEK ar sunku pereiti med komisija?


liuc
didesnes nesamones gyvenime nebuvau mates ir galbut nematysiu, nesuprantu ar nera strukturu kurios tikrintu ta CMEK. Blemba ten puse daktaru reikia ismetyti, sitaip negalima issidirbinet... uzsimano nepraleis del regejimo, del odos isberimo, del danties kuriamia yra maza sklute, del kraujo spaudimo kuris atsiranda lakstant kabinetas is kabineto... zodziu ten baisu, ir tie snekuciai kurie sako jog perejo CMEK be jokiu problemu tai tegul nepamirsta ir pinigu sumos parasyt kuria ten paliko!
 
Karolis
As taip pat eisiu CMEK gal kas ka galite patarti? kaip ten elgtis sako, kaip sutiks taip palydes
 
pagranas
Nu vaikuciai galiu pasakyt tik tiek jeigu esate istiesu sveiki tai jus praeisite. As praejau.
 
5432
Vakar po joniniu visi buvo paxmelni ypac pats cmeko direktorius,o psixologe nedapista po nakties,visiskai sveika nurase nedave praeiti cmeko,stoju jau ne pirmus metus,bet cmeka praeidavau,o dabar uzsirasiau netinkamu laiku,iskart po joniniu,suirze nervuoti visi dirbo,tarytum ne savo darba dirba.Kodel tokia neteisybe,tyciojasi,gadina ateiti jaunimui,neimanoma mokytis ten kur turi pasaukima,nora,fizines galimybes.
 
Erika
Visa komisija po joniniu paxmelni,psixologe nedapista is po nakties,direktorius nervuotas,suirzes,neisiblaives,kur ten praeisi per juos,manau jei atsizvelgtu i ju darba ismestu,kaip sunys ne jiems toki darba didbti
 
svecias
del ploksciapadystes ar galima apskusti,jeigu nesutampa skirtingu daktaru isvados
 
nora
sveiki , kiek ten kainuoja visi tie papildomi tyrimai ?
 
SERŽANTAS
Labas, dirbu patrulinėje tarnyboje, neseniai diagnazavo Bronchų astma, gal kas žino ar galiu dirbti pagal I skiltį ?
 
Julius
O ten del dantu kabinejasi meidicinine komisija?
 
Laima
Sveiki,o dėl ūgio ir kabinasi?
 
Robertas
Sveiki kas eis CMEK greitai mestelkit sms 862485403 pasibendravimui apie ta cmeka, aš lekiu ten 05 07, gal kas iš Šiaulių.
 
Edas
Vat irgi bandysiu simet pereit cmeka, kas dar bando parasykit i fb: Edmund Moroz, pabendrausim, visgi kai su kazkuo aptari viska drasiau buna ;D
 
Greta
Sveiki turiu beda keiciau kelis daktarus ir pasimete ligos istorijos knygele ar tiks keliu metu knygeles kopija?
 
Kepalas
Sekmes vidutiniskai praleidzia is 100 koky 20 zmoniu svarbiausia sirdis yra :))) po to viskas turetu but lengviau
 
pilipas
Turiu nemaža burį pažįstamų kurie ėjo cmek'ą. Ne vieną jų buvo atmetę dėl tam tikrų sveikatos sutrikimų kurie atrodytų iš šono visiškai absurdiški. Vienas jų: skilęs dantys dėl kurio nepraleido... :D ir juokinga ir graudu kai pagalvoji. Bet per sekantį bandyma praleido :)
 
rima
Labas visiems. O jeigu siuncia i CMEK pagal I skilti ir netinki, bet tinki sakykim pagal II ar III skilti ar uzraso jie tai? Vadinasi pinigu reikia vestis nemazai... Ar visada uztrunka dvi dienas, nes as Vilniaus visai nepazystu ir net pazystamu neturiu ten, todel idomu ar imanoma per viena diena pereiti CMEKa.
 
Tautis
eisiu as jau birzelio 28d.ir katik pety isinarinau bet per savaite man jis bus sveikas,ar ymanoma to nepastebint pereit ta smeka?:))
 
Indrė
Tautis-Neįmanoma...Gi chirurgas tave apžiūrės ir pamatys.O ir šiaip lieps visokius pratimus atlikt,tai pastebės jai kitaip juos atlikinėsi...
 
Violeta
Sveiki : ) NOreciau suzinoti .. Ar galeciau pereiti CMEK'a, jei turejau 3 luzius, is kuriu viena net operavo (seip jauciuosi puikiai, bet po operacijos pirstas liko kreivas..) Ir noreciau stoti i policija..
 
Bulmaa
Na va, šiandien ir aš buvau toje kankynėje. Taip pat noriu stoti į pasieniečių mokyklą. Tikrina tai viską labai super nuodugniai. Nuo A iki Z. Vidaus ligų organai, akys, LOR, oda, neurologas, chirurgas, ginekologas (jei merginos), psichologas, psichiatras. Rekia psichologinį testuką 370 klausimų laikyti. Viskas lyg ir tvarkoj, dar porą siuntimų gavau savo mieste susitvarkyti, nes ten lupa žiaurius pinigus. Bet šiaip, tfu tfu tfu, lygtais viskas gerai. Jei turėjot operacijų - kabinsis, jei turėjot alergijų - kabinsis, jei buvot kada nualpęs - kabinsis, nepraleis. Jei kažkas iš šeimos turi invalidumą - kabinsis. Su šitais dalykais viskas tvarkoj, bet turiu tatuiruotę, tai psichologė išpurtė kaip reikiant. Va ten tai moteris įkyri, vos vos neišvedė iš kantrybės manęs, ką jai besakytum, viskas blogai. O psichiatrė tai šaunuolė moteriškė, maloni, draugiška. Na, ponaičiai ir panelės, sėkmės dideliausios, kas dar nėjot. Nebijokit, nėra TAIP baisu, bet kabintis tikrai kabinasi. Akis labai nuodugniai tikrina, širdį, vidaus organus. Jei sveiki esat, praeisit, bet nenustebkit, jei, visgi, prisikabins prie tokių dalykų, apie kuriuos patys nesat girdėję.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]